پسورد دانشگاه

اکانت Reaxys | پسورد ری اکسیس

خرید پسورد Reaxys | دسترسی به Reaxys

هزینه اکانت Reaxys

 

هزینه اکانت Reaxys و دسترسی 30 روزه به ری اکسس 49 هزار تومان می باشد. با اکانت سایت ری اکسس به کلیه قابلیتهای اعلام شده در ادامه دسترسی دارید.
هزینه اکانت Reaxys و دسترسی 3 ماهه به Reaxys مبلغ  99 هزار تومان می باشد. کلیه اکانتهای Reaxys دسترسی کامل به امکانات Reaxys دارد.

فروش ویژه پسورد Reaxys

اکانت Reaxys با تخفیف ویژه و به مدت محدود تا پایان مهر 97 تنها 29 هزار تومان برای مدت یک ماه
اکانت دسترسی به Reaxys با تخفیف ویژه و به مدت محدود تا پایان مهر 97 تنها 55 هزار تومان برای استفاده به مدت سه ماه

قیمتهای فوق به مدت محدود معتبر است. بدیعی است، عزیزانی که پسورد Reaxys برای مدت یک ماه خریداری می کنند، پس از گذشت یک ماه از زمان اکانت ری اکسیس، در صورتی که نیاز به تمدید اکانت خود را داشته باشند با قیمتهای جدید (درصورتی که فروش ویژه برقرار بود با همان 19 هزار تومان و درصورتی که برقرار نبود با قیمت 24 هزار تومان) صورت می گیرد.

نحوه خرید اکانت Reaxys

پس از واریز هزینه اعلامی به یکی از حسابهای سایت، مشخصات واریزی را از ظریق یکی از راههایی ارتباطی اعلام شده در صفحه ارتباط با ما، ارسال کنید. پس از بررسی صحت واریزی، دسترسی به Reaxys ارسال خواهد شد.

اکانت Reaxys | پسورد ری اکسیس خرید پسورد Reaxys | دسترسی به Reaxys راهنمای پایگاه Reaxys جستجو در شیمی لاگین به new.reaxys.com کشف واکنش‌ها و مواد شیمیایی
اکانت Reaxys | پسورد ری اکسیس خرید پسورد Reaxys | دسترسی به Reaxys

درباره پایگاه Reaxys

Reaxys یک پایگاه شیمی وب – پایه می باشد که برای محققان امکان جستجو در حوزه شیمی و علوم وابسته را فراهم می اورد. این پایگاه با انجام جستجوهایی منسجم به منظور کشف واکنشها و مواد شیمیایی با طراحی سنتز و منبع شیمیایی طراحی شده است .این پایگاه به دانشمندان شیمی زمان بیشتری برای خلاقیت و ابتکار میدهد و آنها را قادر میسازد تا در دنیای رقابت برای رسیدن به اهداف خود پیشگام باشند . تعامل در این پایگاه با دقت بسیار طراحی و برنامه ریزی شده است تا استفاده پذیری بالایی داشته باشد.

این پایگاه اطلاعات با کیفیت بالا و استثنایی را فراهم می آورد ، اطلاعاتی درباره واکنشهای شیمیایی و سنتز ، داده های کتابشناختی در تحقیقات شیمی آلی ، شیمی معدنی ، ترکیبات شیمی آلی فلزی ، ویژگیهای واقعی و غیره.پوشش تاریخی این پایگاه به 1771 تاکنون می رسد و بنابراین این پایگاه اطلاعات مهم متون شیمی و پروانه های ثبت اختراع را شامل می شود.

Reaxys Login Password

Essential resource for finding data and associated literature references for organic and inorganic/organometallic compounds. Search by structure, molecular formula and text-based facts.

Reaxys is a web-based tool for the retrieval of chemistry information and data from published literature, including journals and patents. The information includes chemical compounds, chemical reactions, chemical properties, related bibliographic data, substance data with synthesis planning information, as well as experimental procedures from selected journals and patents. It is licensed by Elsevier.

Reaxys was launched in 2009 as the successor to the CrossFire databases. It was developed to provide research chemists with access to current and historical, relevant, organic, inorganic and organometallic chemistry information, from reliable sources via an easy-to-use interface.

دسترسی به Reaxys

جهت استفاده از پایگاه ریکسیس نیاز به یوزر و پسورد Reaxys است، که می توانید اکانت ریکسس را همینجا خریداری کنید. هر سوالی در مورد سایت Reaxys دارید، در قسمت نظرات مطرح بفرمایید.

خرید پسورد پایگاه اطلاعاتی Reaxys

با پرداخت هزینه پسورد Reaxys (پایگاه تخصصی در برگیرنده شاخه های شیمی، مهندسی، علوم زمین شناسی، علوم مواد، زیست پزشکی، داروسازی ، بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی، علوم زیست محیطی و سایر زمینه ها است) به مدت یک ماه، سه ماه و بیشتر دسترسی به سایت ری اکسیس خواهید داشت. لینک دسترسی به ریکسس http://new.reaxys.com است.

اکانت رایگان Reaxys

برای دسترسی به Reaxys نیاز به اکانت ری اکسیس دارید. برای اینکه اکانت Reaxys بصورت رایگان برای شما ارسال شود، کافیست ما را به سفر از دوستان خود معرفی کنید. با دریافت یوزر و پسورد Reaxys توسط انها، یک اکانت رایگان Reaxys بشما هدیه داده می شود.

کاربرد پسورد Reaxys

‌این پایگاه برای محققان امکان جستجو در حوزه شیمی و علوم وابسته را فراهم می آورد.

Reaxys با انجام جستجوهایی منسجم به منظور کشف واکنش‌ها و مواد شیمیایی با طراحی سنتز و منبع شیمیایی طراحی شده است. ‌علاوه بر آن، داده‌های کتابشناختی در تحقیقات شیمی آلی، شیمی معدنی، ترکیبات شیمی آلی فلزی، ویژگی‌های واقعی و غیره را در این پایگاه می‌توان به دست آورد.

سایت Reaxys برای R&D شیمیایی

Reaxys برگه اطلاعات داده های ضروری برای تصمیم گیری های آگاهانه در مورد R&D شیمیایی است. Reaxys یک راه کار پژوهشی بر پایه ی وب می باشد که با در اختیار گذاشتن واقعیات تجربی در مورد ساختارها ، خصوصیات ،واکنش های شیمیایی و نیز روش ها ی اجرای کار، بازدهی تحقیق و توسعه را بهبود می بخشد.

امکانات پایگاه Reaxys

دسترسی به بیش از 550 میلیون واقعیات تجربی منتشر شده را جهت توانمند ساختن در کشف و توسعه مواد شیمیایی فراهم می آورد. . تمرکز بر ساختارها، خصوصیات و واکنش ها از کشف زودهنگام دارو،گزینش مواد و برنامه ریزی برای ساخت حمایت میکند و احتمالات خروجی داده ها این اجازه را به محقق میدهد که
داده های درون سازمانی و خارجی را به طور هماهنگ ی مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد.

Reaxys تحقیق و توسعه را از طریق ارائه پاسخ ها به نحوی که شیمیدانان به آن ها نیازمند میباشند، بهبود می بخشد.

 • آیا یک ترکیب وجود دارد؟
 • در مورد این ترکیب چه می دانیم؟
 • چطور می توان به این ترکیب دست یافت؟
 • چه شخص دیگری بر روی این ترکیب کار می کند؟

تفاوت سایت پایگاه Reaxys و پایگاه ScienceDirect ؟

میان پایگاه Reaxys و پایگاه ScienceDirect کنش متقابل وجود دارد که این قابلیت اکتشاف ساختارهای شیمیایی را بهبود می بخشد . سایت Reaxys برای محققان اطلاعات بی نظیری در رابطه با اکتشاف واکنشها و ترکیبات داده ها فراهم می آورد و Science direct دستیابی به متون اصلی مورد اطمینان از قبیل متن
کامل مقالات داوری شده و بخشهای کتابهای با تاثیر بالارا فراهم می سازد.

آدرس سایت Reaxys

پایگاه رکسیز از طریق آدرس https://www.reaxys.com در دسترس بوده و نسخه لمسی آن نیز در آدرس  https://new.reaxys.com قابل استفاده می باشد. قابل ذکر است این بانک اطلاعاتی برای رشته های داروسازی، شیمی دارویی، سم شناسی، بیوشیمی، تغذیه و مواد غذایی کاربرد دارد.

ویژگی های اکانت Reaxys

محتوای بسیار سازمان یافته جامع Reaxys ، داده های ساختار شیمیایی، واکنش و خصوصیات به دست آمده از مجلات، ثبت اختراعات و فصول تکست بوک ها را گلچین می کند. هسته ی این بانک اطلاعاتی ، مجموعه ای جامع از مقالات و متون شیمی انتخاب شده مرتبط با موضوع می باشد.

بیش از 61 هزار گاهنامه دیگر که از طیف وسیعی از مجلات مربوط به شیمی، تکست بوک ها و کنفرانس ها به دست آمده اند، تکمیل چنین تصوری را به پیش میبرند. به منظور افزایش قابلیت جستجو، تمام اطلاعات فهرست شده و مطالب با اصول طبقه بندی شیمی سازمان دهی می شوند.

 اکانت Reaxys | پسورد ری اکسیس خرید پسورد Reaxys | دسترسی به Reaxys راهنمای پایگاه Reaxys جستجو در شیمی لاگین به new.reaxys.com کشف واکنش‌ها و مواد شیمیایی
اکانت Reaxys پسورد ری اکسیس خرید پسورد Reaxys | دسترسی به Reaxys راهنمای پایگاه Reaxys جستجو در شیمی لاگین به new.reaxys.com کشف واکنش‌ها و مواد شیمیایی

دسترسی به ASK REAXYS با پسورد ری اکسیس

این گزینه که جستجوی بسیار ساده و نوآورانه را تنها با یک کلیک میسر میسازد، راهی شهودی را جهت یافتن سریع جزئیات یک واکنش، خاصیت شیمیایی، مفاهیم و استنادها ارائه می دهد.

Ask Reaxys فهم و تفسیر متن را تسهیل می کند (شکل زیر) و اطلاعات ویژهای را به صورت مرتبطترین شکل بازیابی می کند. همچنین میان ورودیهای کاربر پسند که زبان طبیعی را مشابه با زبان فنی چکیده پایگاه داده می کند، پلی می زند تا اطلاعات راحت تر در دسترس قرار گیرند.

دسترسی به Reaxys جستجو در حوزه شیمی صفحه اول پس از لاگین به new.reaxys.com اکانت Reaxys | پسورد ری اکسیس خرید پسورد Reaxys | دسترسی به Reaxys راهنمای پایگاه Reaxys جستجو در شیمی لاگین به new.reaxys.com کشف واکنش‌ها و مواد شیمیایی
دسترسی به Reaxys جستجو در حوزه شیمی صفحه اول پس از لاگین به new.reaxys.com

ساختار انعطاف پذیر جستجو در Reaxys

در تصویر صفحه شروع Reaxys را مشاهده می کنید. از کادر جستجوی Reaxys امکان جستجو در طبقه بندی های گوناگون را ارائه می دهد؛ واکنش ها؛ مواد؛ نام ها؛ فرمول ها؛ شیمی دارویی؛ و متون (شکل زیر ).

زمینه های جستجوی قابل تنظیم، ورودی مبتنی بر متن، عدد، و ساختار شیمیایی را پشتیبانی کرده و شامل 550 زمینه قابل جستجو می باشند که بیش از 635 موضوع را پوشش می دهند و شامل مفاهیمی متفاوت همانند اطلاعات فیزیکوشیمیایی، طیف ها، ترمودینامیک، الکتروشیمی و شیمی مغناطیسی می باشند.

 دسترسی به Reaxys جستجو در حوزه شیمی صفحه اول پس از لاگین به new.reaxys.com
ساختار انعطاف پذیر موتور جستجوی Reaxys

این صفحه هم چنین شامل ساختار فرمول بر پایه جدول تناوبی (شکل زیر ) جهت تسهیل جستجوهای شیمی معدنی و آلی فلزی ، بر اساس فرمول
های شیمیایی کامل یا به نسبت کامل می باشد.

ساختار فرمولی ، جستجو برای داده های ترکیب معدنی و آلی – فلزی را تسهیل می کند.

 ساختار فرمولی سایت reaxys ، جستجو برای داده های ترکیب معدنی و آلی - فلزی را تسهیل می کند. | اکانت Reaxys | پسورد ری اکسیس خرید پسورد Reaxys | دسترسی به Reaxys راهنمای پایگاه Reaxys جستجو در شیمی لاگین به new.reaxys.com کشف واکنش‌ها و مواد شیمیایی
ساختار فرمولی سایت reaxys ، جستجو برای داده های ترکیب معدنی و آلی – فلزی را تسهیل می کند.

دسترسی به Reaxys برای رشته داروسازی

Reaxys یک پایگاه اطلاعاتی تخصصی است که اطلاعات شیمی را از مقالات و پروانه های ثبت اختراع این حوزه بازیابی می کند و برای گروه های آموزشی رشته داروسازی نیز بسیار پرکاربرد است.

Reaxy sTree طبقه بندی Reaxy s را قابل تجسم میکند | ارزیابی روابط درون hitset ها | اکانت Reaxys | پسورد ری اکسیس خرید پسورد Reaxys | دسترسی به Reaxys راهنمای پایگاه Reaxys جستجو در شیمی لاگین به new.reaxys.com کشف واکنش‌ها و مواد شیمیایی
Reaxy sTree طبقه بندی Reaxy s را قابل تجسم میکند

دسترسی کامل به Reaxys (اکانت Reaxys)

برخی از قابلیتهایی که با دسترسی به پایگاه Reaxys دارید.

ارزیابی روابط درون hitset ها | خرید دسترسی به Reaxys | پسورد ری اکسیس خرید پسورد Reaxys | دسترسی به Reaxys راهنمای پایگاه Reaxys جستجو در شیمی لاگین به new.reaxys.com کشف واکنش‌ها و مواد شیمیایی
ارزیابی روابط درون hitset ها
 اکانت Reaxys | پسورد ری اکسیس خرید پسورد Reaxys | دسترسی به Reaxys راهنمای پایگاه Reaxys سایت مورد نیاز رشته شیمی لاگین به new.reaxys.com کشف واکنش‌ها و مواد شیمیایی
نقشه ریزی مسیرهای سنتز
Reaxy Report اشتراک گذاری آسان یافته ها را امکان پذیر می سازد اکانت Reaxys | پسورد ری اکسیس خرید پسورد Reaxys | دسترسی به Reaxys راهنمای پایگاه Reaxys لاگین به new.reaxys.com کشف واکنش‌ها و مواد شیمیایی
Reaxy Report اشتراک گذاری آسان یافته ها را امکان پذیر می سازد

دانلود فایل آموزشی سایت Reaxys

فایل راهنمای پایگاه علمی Reaxys در قالب pdf به زبان انگلیسی را می توانید در زیر مشاهده کنید. برای برقراری دسترسی به پایگاه Reaxys با ما مکاتبه کنید.

Download Reaxys Help

اکانت ری اکسیز | اکانت پایگاه ری اکسس,اکانت سایت ری اکسس , اکانت پایگاه reaxys , پسورد ریکسس | پسورد پایگاه reaxys |  اکانت ریکسس |  اکانت سایت ری اکسس | پسورد ریکسس , پسورد پایگاه reaxys, | پسورد پایگاه Reaxys | اکانت پایگاه Reaxys | پسورد پایگاه Reaxys

برچسب ها

دانلود کتاب مقاله استاندارد | پسورد سایت های علمی

برای سفارش موارد زیر، با تلگرام و یا ایمیل ما مکاتبه کنید. دانلود مقاله ، خرید ایبوک ، دانلود استاندارد ، دریافت پایان نامه و خرید پسورد دانشگاهی خرید کتابهای آمازون، خرید اکانت iThenticate

مقاله های مشابه

4 thoughts on “اکانت Reaxys | پسورد ری اکسیس”

   1. سلام
    اکانتreaxys یک یا چند ماهه میخواستم
    راه ارتباطی مستقیمی باهاتون پیدا نکردم
    لطفا پیام بدین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rankie WordPress Plugin