سرقت ادبی Plagiarismمطالب ویژه

بررسی سرقت ادبی با iThenticate

چک کردن Plagiarism با آیتنتیکیت - تعیین درصد مشابهت مقاله

تخفیف ویژه تا 15 بهمن 97 : هزینه ارسال Report پلاجیاریسم با سایت آیتنتیکیت با هزینه تنها 18 هزار تومان
هزینه بررسی سرقت ادبی مقاله با iThenticate تنها 19 هزار تومان می باشد. گزارش Plagiarism به صورت PDF ارسال می شود. درصورتی که نیاز به چک کردن سرقت ادبی چند مقاله دارید، تخفیفاتی در نظر گرفته می شود. برای اطلاع از قیمت بسته های چک پلاجیاریسم بر روی لینک خرید بسته های پلاجیاریسم کلیک کنید با خرید این بسته ها هزینه چک کردن هر مقاله تا 4 هزار تومان کاهش می یابد.
هزینه مقالات و متونی که بیشتر از 24 صفحه دارند، مبلغ 24 هزار تومان می باشد. هزینه بررسی پلاژیاریسم فایلهایی که بیشتر از 50 صفحه دارند،مبلغ 39 هزار تومان است.هزینه چک کردن سندها و پایان نامه هایی که بیشتر از 80 صفحه، پس از ارسال سند مشخص می شود.

مراحل تعیین درصد تشابه مقاله (Plagiarism) با آیتنتیکیت

برای چک کردن سرقت ادبی با iThenticate مراحل زیر را انجام دهید :

1- کافیست مقاله خود را (در فرمت PDF و یا Word) از طریق یکی از راههای ارتباطی مشخص شده در صفحه ارتباط با گیگاپیپر ارسال کنید. (ارسال اصل مقاله بدون تصویر یه تلگرام و یا WhatsApp و یا ایمیل). مطابق توضیحات گفته شده در انتهای پست، در صورتی که نیاز به تنظیم خاصی در سایت آیدنتیکیت هست، اعلام شود.

2- مشخصات واریزی (واریز هزینه 19 هزار ت به یکی از حسابهای سایت گیگاپیپر) – حتما اعلام شود. واریز به کدام بانک؟ چه تاریخ؟ چه مبلغی؟ انجام شده است.

3- گزارش درصد شباهت (سرقت ادبی) در قالب PDF در کمتر از 8 ساعت اداری، از همان طریق که اصل مقاله را ارسال کرده اید، برای شما ارسال می شود.

 سرقت ادبی یا Plagiarism چیست؟

سرقت علمی که معادل انگلیسی آن plagiarism است در زبان فارسی به صورت‌های مختلفی ترجمه شده است که از جمله عبارتند از: دزدی علمی، سرقت علمی، دستبرد علمی و سوء استفاده علمی.

Plagiarism با نامهای سرقت ادبی، سرقت علمی، دستبرد علمی، Plagiarism یا پلاجیاریزم، پلاجریزم شناخته می شود. پلاجیاریزم یعنی کپی کردن آثار، ایده ها و در اینجا نوشته های دیگران که در حقیقت زیر پا گذاشتن قانون کپی رایت و ارتکاب به سرقت ادبی است. شایعترین نوع پلاجیاریزم، کپی برداری پژوهشی از منابع چاپ شده قبلی است یعنی اینکه مطلبی را که چاپ شده عینا در متن مقاله خود کپی کنیم که این امر به راحتی توسط نرم افزارهای چک کننده پلاجیاریزم ردیابی شده و سبب ریجکت سریع مقاله یا fast reject  می شود.

موردی که اعتبار نویسنده را زیر سوال می برد و حتی باعث می شود که مجله، مقالات بعدی نویسنده را بدون بررسی ریجکت کند. این مورد، یک مساله اخلاقی یا ethical issue محسوب می گردد چون مطلبی بدون ذکر صاحب اثر یا منبع به سرقت رفته است.

چرا نیاز به پلاجیاریسم چکر Plagiarism Checker داریم؟

جدا از پذیرش اصل پژوهش پاک و لزوم اصالت متن، هر کار پژوهشی برای دیده شدن و به ثمر رسیدن نیازمند به چاپ در قالب مقاله علمی یا کتاب است. چاپ و اکسپت هر مقاله علمی نیاز به تایید افراد و موسساتی دارد که معمولا آنها را با نام سردبیر، داور، ژورنال علمی و غیره میشناسیم. سردبیران و مسئولان مجلات معتبر علمی، مقالات دریافتی را در اولین قدم به دقت از لحاظ سرقت ادبی بررسی میکنند و در صورت تشخیص سرقت علمی، مقاله ریجکت خواهد شد و حتی به مرحله بررسی محتوای علمی هم نمیرسد.

بنابراین بهترین انتخاب، بررسی و تشخیص سرقت علمی توسط خود نویسنده مقاله است تا با بازنویسی قسمت هایی از متن که کپی شده از سرقت ادبی پیشگیری شود. گیگاپیپر با ارائه خدمات ضد سرقت ادبی و علمی و تعیین درصد سرقت ادبی در مقالات ISI به شما کمک می کند. همچنین پلاژیاریسم پایان نامه هم انجام می شود.

کراس رفرنس (Cross Reference) چیست؟

گیگاپیپر

کراس رفرنس را به نوعی می توان اسکلت ارتباطات ارجاعی مقالات دانست این شرکت مستقل غیر دولتی در سال ۲۰۰۰ راه اندازی شد و یکی از آژانس های ارائه دهنده ی کد DOI می باشد. این شرکت که هم اکنون به نوعی توسط ناشران پژوهشی اداره می شود را برای اولین بار جان وایلی و پسرانش و آکادمیک پرس در همکاری با موسسه ی بین المللی DOI طراحی کردند تا یکی از آزانس های موسسه بین المللی DOI  برای ثبت نام کد DOI برای مقالات و مجلات پژوهشی باشد.

کراس چک درواقع سرویسی است تهیه شده از طرف iThenticate که کراس رفرنس آن را به ناشران ارائه می دهد تا اصل بودن مقالاتی که برای آن ها ارسال می شود را چک کند و در واقع نوعی پلاژیاریسم چکر می باشد. وجود لگوی  کراس چکر به معنای این است که یک ناشر هر آن چه را که در تشخیص اصل بودن یک نوشته باید انجام می داده انجام داده است. iThenticate همچنین جدای از کراس چکر سرویس دیگری برای مولفین و نویسندگان ارائه می دهد که می توانند نوشته های خود را از نظر داشتن پلاژیاریسم چک کنند.

چرا نیاز به یررسی مقاله از نظر پلاجیاریزم Plagiarism با ithenticate داریم؟ بررسی مقاله خود از نظر پلاجیاریزم Plagiarism نحوه تشخیص پلاجیاریزم بررسی پلاجیاریزم با ithenticate چک کردن رایگان Plagiarism آنلاین مقاله سرقت ادبی مقاله با iThenticate | چک کردن سرقت ادبی با iThenticate
چرا نیاز به یررسی مقاله از نظر پلاجیاریزم Plagiarism با ithenticate داریم؟ چک کردن سرقت ادبی با iThenticate
چرا اهمیت بررسی پلاژیاریسم مقاله بیشتر شده است؟

شاید تا به امروز برخورد موسسات آموزش عالی فعال در وزارت های علوم و بهداشت با محققین مرتکب سرقت ادبی علمی (پلاجیاریزم) آنقدر ها سازمان یافته و جدی نبوده است، و لذا محققین نیز توجهی به بررسی آثار خود از نظر پلاجیاریزم نداشته اند. با این حال، با توصیب لایحه‌ مبارزه با “تقلب علمی” در اردیبهشت ماه 1394، این آئین نامه به هیئت انتظامی دانشگاه‌ها ابلاغ شده است و در صف ارسال در قالب یک لایحه به مجلس می باشد.

انتظار می رود با تصویب این آیین نامه، برخورد هایی که تا پیش از این در سطوح بین المللی با محرض شدن سرقت علمی/ادبی، و بسته به میزان و شدت پلاجیاریزم صورت می گرفته نیز در ایران به وقوع بپیوندد، مجازات و جرایمی چون عدم اجازه ترفیع رتبه، تعلیق، و حتی اخراج از موسسات آموزش عالی، و یا جرایم نقدی و غیره.

معاون پژوهشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نیز بیان کرده است:  “در گذشته چنین آئین نامه ای در دانشگاه‌ها وجود داشته است و خلاءهایی در آئین نامه قبلی برخورد با متخلفان دانشگاهی وجود داشت که در آئین نامه جدید برطرف شده، به گونه ای که تمام سازوکارهای میزان تخلف و برخورد با متخلفان در آئین نامه جدید تقلب علمی کاملا روشن بیان شده است.”

چرا نرم‌ افزار iThenticate ؟

چرا سرقت ادبی مقاله را با نرم افزار iThenticate انجام دهیم؟ معروف ترین و کاربردی ترین سایت تشخیص سرقت ادبی مقاله و نرم افزار همانندجو در جهان می باشد که با دسترسی به بیش از ۴۳،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ صفحه وب و ۱۲۲،۰۰۰،۰۰۰ محتوای اطلاعاتی، از جمله افزون بر ۳۸،۰۰۰،۰۰۰ اثر منتشرشده از بیش از ۳۰۰ انتشارات علمی که عضو Cross Check هستند. آثار پژوهشگران را قبل از ارسال برای داوری و چاپ در ژورنال های معتبر بین المللی بررسی مینماید. Cross Check یا Crossref نیز توسط این سایت مشخص می گردد. iThenticate ابزاری مطمئن برای پیشگیری از سرقت ادبی در مقالات است. نرم افزار iThenticate به دلایل زیر قدرتمندترین نرم افزار برای چک کردن موارد سرقت ادبی (پلاژیاریسم) در مقالات علمی است.

موتور جستجوگر قدرتمند و پیشرفته تشخیص سرقت ادبی، تـشـابـه مـتنی را در تـمام صـفحات اینترنتی با دقت بالا و حساسیت به حـداقل چـهار کــلمه تـشابـه انجام میدهد و تمامی موارد احتمالی سرقت ادبی‌ را به‌ دقت مشخص میکند.
گزارش بسیار دقیق تشابه متنی مقاله خود را با ذکر درصد تـشابه، مـوارد تـشابـه متنـی و لـینک منـابع کپـی شـده بصورت هـایـلایت شـده در قالب فایل PDF در سریـع تـرین زمان ممکن دریافت کنید.
پشتیبانی از بررسی متن نه تنها به زبان انگلیسـی، بلکه به چـندیـن زبان مختلف از جـمله فرانسوی، آلمانـی، روسی، اسپانیایی، ترکی و سایر زبانهای لاتین انجام میپذیرد. توجه شود زبان فارسی مورد پشتیبانی ایدنتیکیت نیست.
متن خود را در قـیاس با اینترنت یـا مقاله خود بررسی کنید. جـستجـوی میـلیـاردها صـفحه ایـنترنتی بصورت آنلاین و لحظـه‌ ای انجام میشود. حتی صفحاتی که بصورت روزانه به اینترنت افزوده میشوند نیز مورد بررسی قرار میگیرند.
فایل های اسکن شده به هیـچ عـنوان در جـستجوگر ذخیـره نمیشوند و بعد از یک ساعت از سیستم حـذف میشوند و اگر در آینده توسط سرویس‌‌ های تشابه متنی دیـگر بررسی شوند بعنوان سرقت‌ ادبی شناخته نخواهند شد.
پشتیبانی از فرمت‌های مـختلف فایـل مانند پی دی اف و ورد. تشخیص خودکار شیوه ارجاع منابع درون متـن مانند هاروارد، ای پی ای، شیکاگو، ام‌ال‌ای
بر خلاف اکثر نرم‌ افزارهای تشخیص سرقت ادبی که تنها به بررسی صفحات اینترنتی محدود میشوند، سرویس‌ آیتنتیکیت علاوه‌ بر صفحات اینترنتی به دیتابیس آفلاین مجلات معتبر نیز دسترسی دارد.
بررسی مقاله خود از نظر پلاجیاریزم Plagiarism نحوه تشخیص پلاجیاریزم بررسی پلاجیاریزم با ithenticate چک کردن رایگان Plagiarism آنلاین مقاله سرقت ادبی مقاله با iThenticate | چک کردن سرقت ادبی با iThenticate گیگاپیپر
بررسی مقاله و تشخیص پلاجیاریزم Plagiarism با نرم افزار iThenticate چک کردن سرقت ادبی با iThenticate

روش شناسایی پلاجیاریزم

برای شناسایی پلاجیاریزم، نرم افزارهای زیادی وجود دارد. از طریق لینک نرم افزارهای سرقت ادبی می توانید دهها نرم افزار بیابید که برخی رایگان و برخی پولی هستند. متاسفانه نرم افزارهای رایگان، خیلی کلی در مورد متن شما نظر می دهند و گزارش دقیقی از پلاجیاریزم متنی ارایه نمی دهند و اصلا رضایت بخش نیست چون نمی دانیم چه بخشهایی از مقاله پلاجیاریزم داشته که باید رفع شود.

بهترین نرم افزار برای شناسایی پلاجیاریزم iThenticate میباشد. iThenticate یک سرویس پیشرو حرفه ای جهت تشخیص سرقت ادبی در سراسر جهان است که مورد استفاده بیشتر سردبیران و محققان قرار می گیرد. با نرم افزار iThenticate می توانید گزارش همانندیاب انگلیسی مقاله را دریافت کنید.

مشکلات پژوهشگران ایرانی در استفاده از آیتنتیکیت

متاسفانه استفاده از سرویس iThenticate: Plagiarism Detection Software به دلایل زیر با محدودیت جدی مواجه است.

  • تحریم های علمی
  • هزینه بالای سرویس iThenticate
  • شرایط سخت پرداخت انلاین با استفاده از کارت های اعتباری بین المللی
سرویس بررسی سرقت ادبی یا plagiarism checker با استفاده از هر دو نرم افزار iThenticate و Turnitinبرقرار است. یعنی وابسته به تمایل شما می توانیم مقاله را با iThenticate و همچنین با Turnitin چک کنیم.

فیلم آموزشی کار با نرم افزار iThenticate

مقاله ارسالی با چه منابعی مقایسه خواهد شد؟

علاوه بر تمامی متون بارگزاری شده قابل جستجو در اینترنت، تمامی متون ارسالی از نظر تشابه نگارشی با بیش از 40 میلیون مقالۀ پژوهشی منتشر شده توسط بیش از 590 ناشر علمی، فنی و پزشکی بین المللی مقایسه خواهد شد. همچنین پایگاه داده مقایسه ای iThenticate شامل بیش از یک میلیون چکیده موجود در پایگاه PubMed، و بیش از 20000 عنوان پژوهشی از EBSCOhost و the Gale InfoTrac OneFile می باشد.

iThenticate همچنین دارای جستجوگر وب اختصاصی با نمایه سازی بیش از 10 میلیون صفحه وب به صورت روزانه و در مجموع بیش از 50 میلیارد صفحه وب است. همچنین می توان بیش از 100000 نشریه با آرشیوبندی بیش از 40 میلیون از مقالات علمی، کتب و مجموعه مقالات کنفرانس ها به iThenticate را که از طریق Cross Check طراحی شده، توسط خدمات iThenticate مورد جستجو قرار داد.

انواع فایل های مورد قبول در نرم افزار iThenticate کدامند؟

مقالات خود را می توانید در پسوندهای زیر MS Word، Word XML ، WordPerfect ، PostScript ، PDF ، HTML ، RTF ، HWP ، OpenOffice (ODT) و متن ساده، برای ما ارسال کنید تا از نظر سرقت ادبی چک شوند.

هزینه بررسی مقاله از نظر پلاجیاریزم

هزینه بررسی پلاجیاریزم هر فایل مقاله تا حداکثر 25 صفحه ،19 هزار تومان است.

در صورتی که متن ارسالی شما از نوع مقاله نیست، و به عنوان مثال قصد چک کردن متون یک کتاب، پایان نامه، پروپوزال یا هر متن دیگری را دارید در هنگام ثبت سفارش این موضوع را اعلام فرمایید تا همکاران ما در گیگاپیپر، در کوتاه ترین زمان هزینه چک کردن Plagiarism را بسته به شرایط شما اعلام نمایند.

تشخیص سرقت ادبی بصورت انلاین توسط سایت www.ithenticate.com انجام می شود .

مراحل بررسی سرقت ادبی مقاله با iThenticate

برای سفارش بررسی Plagiarism با iThenticate مراحل زیر را طی کنید:
1- فیش واریز + فایل مقاله (در یکی از فرمتهای مجاز) را به ایمیل سایت و یا تلگرام و یا واتس اپ ارسال کنید.
2- گزارش آیتنتیکیت در قالب PDF ارسال می شود.

نکات چک کردن پلاجیاریزم مقاله

1- قسمت قدردانی، و اطلاعات نویسنده را حتما قبل از ارسال فایل پاک کنید.

2- با توجه به اینکه تصاویر نقشی در پلاژیریسم ندارند، لطفا برای کاهش حجم فایل، تصاویر موجود را در سند را حذف کنید و سپس برای چک پلاجیاریسم ارسال کنید.

تنظیمات iThenticate برای چک کردن پلاجیاریسم مقاله

مطابق تنطیمات زیر می توان پلاجیاریسم را چک کرد. پیشفرض ما فقط دو مورد اول یعنی Exclude quotes و Exclude bibliography را تیک می زنیم. بنابراین در صورتی که شما تنظیم دیگری را مد نظر دارید، حتما همراه با فایل ارسال مقاله اعلام بفرمایید که کدام موارد باید انتخاب و کدام موارد نباید انتخاب شود. توجه کنید در صورتی که پس از ارسال فایل Report اعلام بفرمایید که با تنظیم دیگری می خواهید گزارش ایدنتیکیت ارسال شود، بایستی هزینه دوباره پرداخت شود.

Check to exclude quoted text from comparison of documents submitted in this folder
Exclude quotes

Check to exclude bibliography from comparison of documents submitted in this folder
Exclude bibliography

Check to exclude phrases associated with this folder (or with your account) from comparison of documents submitted in this folder
Exclude Phrases

Check to exclude match instances from reports that are below the set word count.
Exclude Small Matches

Check to exclude sources below the set thresholds from reports.
Exclude Small Sources

Exclude Sections:

Check to exclude the Abstract from comparison of documents submitted to this folder.
Abstract

Check to exclude the Methods and Materials section from comparison of documents submitted to this folder. Includes variations: Method, Methods, Materials and Methods

Methods and Materials

"<yoastmark

"<yoastmark

بررسی Similarity پایان نامه از نظر سرقت ادبی

هزینه بررسی و چک کردن سرقت ادبی تز و چک پلاجریسم ان که کمتر از 80 صفحه دارند مبلغ 39 هزار تومان می باشد.برای پایان نامه ها متون بیشتر از 80 صفحه، بایستی تعداد صفحات اعلام، تا هزینه مشخص شود.

سوالات متداول در تشخیص سرقت ادبی مقاله با iThenticate

زمان تحویل فایل PDF گزارش نرم افزار iThenticate ؟

بررسی سرقت ادبی+ تعیین درصد مشابهت با نرم افزار IThenticate در قالب فایل PDF ارسال می شود. تمام نتایج در کمتر از 8 ساعت و معمولا طی 15 دقیقه اول ارسال می شود.

آیا امکان چک کردن متن فارسی هم وجود دارد؟

خیر. در حال حاضر، تنها زبان های لاتین پشتیبانی میشوند

آیا برای چک کردن مجدد مقاله میبایست اعتبار جدید خریداری شود؟

پس از اینکه گزارش Plagiarism ارسال شد، درصورتی که میزان درصد تشابه مقاله بیشتر از 20 درصد باشد، نیاز است که نویسنده با تغییر بخشهایی از مقاله و پارافریز مقاله دوباره مقاله را جهت بررسی چک کند. بررسی دوباره نیازمند واریز دوباره هزینه است.

تعداد کلمه قابل بررسی در هر نوبت ارسال مقاله چقدر می باشد؟

شما می توانید تا حداکثر 40 صفحه فایل برای ما ارسال کنید منوط بر اینکه حجم فایل مقاله یا کتاب و یا هر نوشته دیگری از 40 مگابایت بیشتر نباشد.

نمونه گزارش ارسالی نرم افزار iThenticate چگونه است؟

نمونه ای از گزارش های تحویلی توسط آیتنتیکیت

در این قسمت، مروری سریع خواهیم داشت بر آنچه که برای شما به عنوان گزارش آیتنتیکیت به صورت PDF توسط گیگاپیپر ارسال می شود.

ما برای شما گزارش ها را در قالب فایل پی دی اف (pdf) ارسال می کنیم. هر گزارش ارسالی شامل 3 قسمت اصلی می باشد.
1.Cover Page (که صفحه اول هر پی دی اف ارسالی را شامل می شود)

در این صفحه عنوان فایل ارسالی شما و نام سفارش دهنده اثر درج می شود.

2.محتوای اصلی (که از صفحه 2 تا صفحه نامحدود بسته به مقدار مطلب شما ادامه خواهد داشت)

در این صفحات، هر قسمت از متن اصلی ارسالی شما، در صورتی که توسط نرم افزار iThenitcate مشکوک به سرقت ادبی/علمی شناخته شود، با یک رنگ به خصوص هایلایت و شماره گزاری خواهد شد. توضیح اینکه،هر رنگ و هر شماره، نماینده یک رفرنس به خصوص است که در قسمت سوم گزارش ارسالی قابل مشاهده است)

سرقت ادبی مقاله | بررسی مقاله و تشخیص پلاجیاریزم Plagiarism با نرم افزار iThenticate بررسی سرقت ادبی مقاله با iThenticate تعیین درصد تشابه مقاله (Plagiarism) با آیتنتیکیت
چک سرقت ادبی مقاله با ایدنتیکیت | بررسی پلاجیاریسم با iThenticate

3.گزارش درصد تشابهات/ اعلام رفرنس ها

در این صفحات که شروع ان با درج یک درصد بزرگ می باشد، شما می توانید به درصد تشابه کلی متن شما با متون جستجو شده توسط iThenticate دست یابید. همچنین، در این صفحه، رفرنس خطوط  Highlight شده بر اساس رنگ یا شماره مشخص شده اعلام شده اند و شما می تواند به تعداد لغت و میزان درصدی که از هر رفرنس استفاده شده است نیز دسترسی داشته باشد.

اگر به منبع یک مطلب استناد (رفرنس دهی) کنیم، آیا ممکن است باز هم متهم به سرقت ادبی شویم؟

در صورت استناد درست و منطبق با قوانین، میتوانیم ایده ها و یا عبارات منابع دیگر را براحتی استفاده کنیم. ولی باید به طور کل مراقب باشیم که از این امکان سوءاستفاده نکنیم، مثلاً اگر فردی عمده­ی اثر خود را مستند به کلمات یا ایده های شخص دیگری بکند باز هم ممکن است به سرقت ادبی متهم شود. همچنین، اگر فردی کلمات یک منبع استناد شده را با تغییرات کم و بدون استفاده از علامت نقل قول (quotation marks) استفاده کند، باز هم ممکن است به سرقت ادبی متهم شود.

نیاز دارم که خودم به سایت iThenticate دسترسی داشته باشم و خودم مقاله ام را از نظر دزدی ادبی چک کنم؟

برای اینکار نیاز به یوزر و پسورد iThenticate دارید. بری خرید اکانت iThenticate به لینک مربوطه رجوع کنید. توجه داشته باشید که اکانتهای موجود امکان بررسی و تشخیص تشابهات ادبی برای حداقل هزار مقاله را دارد و هزینه انها بیشتر از 150 هزار تومان می باشد. برای همین درصورتی که نیاز به چک کردن سرقت ادبی چند مقاله دارید، ارسال مقاله و چک کردن پلاجیاریزم ان توسط ما بصرفه تر است.

 

آیا این هزینه شامل پارافریز (رفـع اثـر سـرقت ادبـی) هم میشود؟

خیر. این اسکن تنها شامل گزارش موارد تشابه متنی و یا سرقت ادبی است. ما هیچگونه تغییری در متن شما ایجاد نمیکنیم. با استفاده از این گزارش، شما میدانید چه قـسمت هایی از متن بعنوان سرقت ادبی شناخته خواهد شد و میتوانید به راحتی نسبت به بازنویسی آن اقدام کنید. برای پارافریز مقاله، می توانید با بخش چاپ مقاله مکاتبه کنید.

 

بررسی سرقت ادبی مقاله رایگان چگونه است؟

شما می توانید با دعوت از 6 نفر به استفاده از سرویس پلاجریزم از چک کردن رایگان سیمیلاریتی استفاده کنید. پس از اینکه 6 نفر معرفی شده، از سرویس چک کردن سیمیلاریتی مقاله استفاده کردند، می توانید مقاله خود را ارسال کنید تا به صورت رایگان درصد تشابه مقاله و ریپورت ان ارسال شود. با این فرایند سرقت ادبی مقاله به صورت رایگان انجام می شود.

چرا از رفرنسهای مقاله هم سیمیلاریتی گرفته است؟

در برخی از مقالات مقداری از درصد تشابه مربوط به رفرنسهای ان است.و در برخی از مقالات هیچ سیمیلاریتی از بخش رفرنس اعلام نشده است. اینکه چرا در برخی از مقالات از بخش References هم درصد تشابه می گیرد اطلاعی نداریم. اگر از دوستان شخصی اطلاعاتی دارد در بخش نظرات اعلام کند. اگر نیاز دارید که سند شما دوباره بدون رفرنس با iThenticate چک شود، مستلزم پرداخت دوباره هزینه است.

چرا این درصد تشابه اعلام شده؟ و سوالاتی مشابه که مربوط به نحوه عملکرد آیتنتیکیت است.

ما از اطلاعی از نحوه کار سایت iThenticate.com نداریم. برای توضیحات راجع به نحوه کار ان به ادرس http://www.ithenticate.com/training رجوع کنید.

 

برچسب ها

دانلود کتاب مقاله استاندارد | پسورد سایت های علمی

برای سفارش موارد زیر، با تلگرام و یا ایمیل ما مکاتبه کنید. دانلود مقاله ، خرید ایبوک ، دانلود استاندارد ، دریافت پایان نامه و خرید پسورد دانشگاهی خرید کتابهای آمازون، خرید اکانت iThenticate

مقاله های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rankie WordPress Plugin