پزشکیمطالب ویژه

خرید اکانت آپتودیت UpToDate

یوزر و پسورد UpToDate 2019 | نحوه عضویت در uptodate

هزینه اکانت UpToDate

هزینه اکانت UpToDate و دسترسی 90 روزه به اپتودیت 29 هزار تومان می باشد. هر اکانت UpToDate قابل استفاده در دو دستگاه می باشد.
هزینه اکانت UpToDate و دسترسی یکساله به اپتودیت 89 هزار تومان می باشد. کلیه اکانتهای UpToDate قابل استفاده در دو دستگاه می باشد.

فروش ویژه اکانت UpToDate

اکانت انلاین UpToDate با تخفیف ویژه و به مدت محدود تا پایان شهریور 98 تنها 22 هزار تومان برای مدت 3 ماه
اکانت دسترسی به UpToDate با تخفیف ویژه و به مدت محدود تا پایان شهریور 98 تنها 74 هزار تومان برای استفاده به مدت یکسال

قیمتهای فوق به مدت محدود معتبر است. بدیعی است، عزیزانی که اکانت آپتودیت را برای مدت سه ماه خریداری می کنند، پس از گذشت سه ماه از زمان اکانت آپتودیت، در صورتی که نیاز به تمدید اکانت خود را داشته باشند با قیمتهای جدید (درصورتی که فروش ویژه برقرار بود با همان 22 هزار تومان و درصورتی که برقرار نبود با قیمت 29 هزار تومان) صورت می گیرد.

یوزر و پسورد داده شده قابل استفاده در دو دستگاه (مثلا موبایل و تبلت) می باشد. همچنین در سایت رسمی آپتودیت به آدرس آپتودیت دات کام معتبر است. (برخلاف مابقی شرکتها که یوزر و پسوردهای انها فقط در اپلیکیشن خودشان معتبر است و در نرم افزار اصلی UpToDate کار نمی کند! ) با این اکانتها برنامه همیشه بروز است و نیاز نیست منتظر بروزسانی ماهیانه باشید. اکانتهای اپ تودیت دارای ضمانت و پشتیبانی دائمی توسط گیگاپیپر می باشد.

فروش اکانت آفلاین UpToDate

اکانت آپتودیت با قابلیت استفاده بصورت آفلاین با هزینه 33 هزار ت برای مدت سه ماه. این اکانتها قابل استفاده در دو دستگاه است.  مزیت این اکانت این است که می توانید محتوای آپتودیت را با حجم تقریبی 2 گیگابایت دانلود کنید و در مواقعی که دسترسی به اینترنت ندارید، از نرم افزار آپتودیت استفاده کنید (مورد 6 از توضیحات پایین). اکانت Offline اپتودیت فقط سه ماهه عرضه می شود و فعلا بصورت یکساله فروخته نمی شود.

تفاوت Uptodate Online با نسخه Offline Uptodate:

✅1- نسخه آفلاین آپتودیت که به تازگی توسط وب سایت گیگاپیپر در دسترس کاربران قرار گرفته دارای قابلیت ذخیره منابع و data بر روی گوشی و یا تبلت شما میباشد. افرادی که در محل کار، دسترسی به اینترنت ندارند می توانند از اپتودیت آفلاین استفاده کنند.

✅2- از این رو نسخه آفلاین آپتودیت به فضای داخلی بسیار بیشتری (حدودا 1.5 گیگ) از گوشی نسبت به نسخه آنلاین (30مگابایت) نیاز دارد.

✅3-در نسخه آفلاین قابلیت دسترسی بدون اتصال به اینترنت وجود دارد ولی این قابلیت در نسخه آنلاین وجود ندارد.

✅4-قابلیت بروز رسانی همچنان به صورت خودکار مانند آپتودیت آنلاین موجود میباشد.

نحوه خرید اکانت آپتودیت 2019

برای دریافت اکانت اپتودیت ، کافیست فرم انتهای صفحه را پر کنید (مشخصات شخصی + اطلاعات واریزی) ، اکانت تا 8 ساعت اداری، پس از پر کردن فرم ایجاد و از طریق ایمیل اطلاع داده می شود.

نحوه تمدید اکانت UpToDate

افرادی که مایل هستند اکانت قبلی خود را با همان یوزر قبلی تمدید کنند، کافیست پس از واریز هزینه سه ماهه یا یکساله (مطابق قیمت جدید اعلامی در بالا)، بر روی آخرین ایمیل دریافتی از ما Reply کنید و مشخصات واریزی را اعلام کنید. اکانت UpTodate شما با همان یوزر و پسورد قبلی تمدید می شود و بر روی ایمیل اطلاع داده می شود.

اکانت انلاین UpToDate  تک دستگاه به مدت محدود 49 هزار تومان برای مدت یکسال – اکانت 74 هزار ت برای دو دستگاه و مبلغ 49 هزار ت برای یک دستگاه – اکانت تک دستگاه فقط یک ساله عرضه می شود و سه ماهه ندارد

شماره حسابها برای واریز هزینه اکانت

هزینه اکانت به یکی از شماره حسابهای سایت که در لینک زیر مشخص شده است، واریز گردد. شماره حساب و شماره کارت 8 بانک مختلف وجود دارد. تفاوتی ندارد که به کدام حساب واریز شود. حتما در فرم انتهای صفحه و در قسمت “مشخصات واریزی” مشخص شود که چه مبلغی؟ به کدام بانک؟ در چه تاریخی؟ واریز شده است.

شماره حسابهای گیگاپیپر

خرید اکانت آپتودیت UpToDate پسورد UpToDate UpToDate آپتودیت آندروید ، دانلود نرم افزار آپ تو دیت ،دانلود آخرین ورژن uptodate، دانلود uptodate 2018 | نحوه عضویت در uptodate دسترسی رایگان به uptodate یوزر پسورد uptodate خرید up to date خرید اکانت آپ تو دیت نحوه ثبت نام در اپ تو دیت اکانت رایگان uptodate گیگاپیپر
خرید اکانت آپتودیت UpToDate
کاربران IOS اپل نیازی به تغییر یا پاک کردن اپلیکیشن UptoDate خود ندارند، اپلیکیشن ارائه شده در وبسایت گیگاپیپر اورجینال بوده و مشکلی در‌کاربری شما ایجاد نخواهند کرد.

دانلود رایگان uptodate 2019

با توجه به اینکه این نرم افزار برای IP Address ایران محدود شده است، فایل apk ان در لینک زیر قرار داده شده است.

Free Download UpToDate 3.14.1 دانلود رایگان آپ تو دیت

آپتودیت UpToDate چیست؟

سامانه UpToDate یکی از معتبرترین منابع بالینی مبتنی بر شواهد است که شامل مجموعه‌ای از اطلاعات پزشکی، دسترسی به مقالات و جزوات دارویی Lexi-Comp و اطلاعات تعاملی drug-to-drug ،drug-to-herb و herb-to-herb می‌باشد. UpToDate مدعی است از بیش از 5,700 پزشک به عنوان نویسنده و ویراستار استفاده کرده است.

معرفی UpToDate

منبع اطلاعاتی الکترونیکی است که اطلاعاتی تفصیلی را درباره مراقبت از بیمار و موارد بالینی (علائم بالینی، روشهای آزمایشگاهی و تشخیص و درمان بیماریها) ارائه میدهد که برای پزشکان و بیماران کاربرد دارد.
این مجموعه محصول کار بیش از ۴۰۰۰ پزشک در بیش از ۷۷۰۰ موضوع در زمینه های مختلف علوم پزشکی می باشد. همچنین بیش از ۳۶۰٫۰۰۰ کاربر در دنیا از این مجموعه استفاده کرده وبازخورد های خود را در جهت تکمیل و رفع مشکلات آن ارائه می کنند.در این مجموعه تعداد زیادی پرسش و پاسخ وجود دارد که با کمک پزشکان بالینی و کاربران این مجموعه تهیه شده.

دانلود آپتودیت آی او اس اپل | آیفون | آیپد | خرید اکانت UpToDate | پسورد آپ تو دیت | خرید اکانت آپ تو دیت | اکانت up to date | نحوه عضویت در uptodate دسترسی رایگان به uptodate یوزر پسورد uptodate خرید up to date خرید اکانت آپ تو دیت نحوه ثبت نام در اپ تو دیت اکانت رایگان uptodate گیگاپیپر
دانلود آپتودیت آی او اس اپل | آیفون | آیپد

امکانات نرم افزار  UpToDate :

 • دارای بیش از 360.00 کاربر آنلاین و آفلاین در سرتاسر دنیا
 • در برداشتن اطلاعاتی که نتیجه ویرایش و مصاحبه با بیش از 4000 پزشک است.
 • پوشش دادن بیش از 7700 موضوع در 15 زمینه پزشک
 • دارا بودن بیش از 80.000 صفحه متن و گرافیک و لینک به مطالب پزشکی
 • دارا بودن بیش از 260.00 مرجع و بانک اطلاعات دارویی
 • دارا بودن توصیه های درمانی بر اساس بهترین مشاهدات پزشکی
 • مانیتور کردن بیش از 430 ژورنال پزشکی جهت تکمیل کردن این مجموعه
 • کنترل کیفیت مقالات و اطلاعات دریافتی از منابع مختلف قبل از اضافه کردن به مجموعه
 • امکان جستجویی دارویی خاص
 • امکان مرور کلیه موضوعات
 • و …

برای اطلاعات بیشتر از امکانات UpToDate به لینک زیر رجوع کنید.

https://www.uptodate.com/home/help-demo

خرید اکانت  uptodate 2019

استفاده از خدمات UpToDate نیاز به خرید اشتراک دارد که از طریق گیگاپیپر به قیمت بسیار مناسبی در دسترس پزشکان قرار گرفته است. برای خرید اکانت آپتودیت پس از واریز هزینه، مشخصات واریزی + اطلاعات گفته شده در بخش “عضویت در uptodate” را از طریق پر کردن فرم انتهای صفحه، ارسال کنید. اکانت اختصاصی شما حداکثر تا 8 ساعت بعد ایجاد می شود.

مزایای خرید اکانت آپ تو دیت از گیگاپیپر

1- معتبر بودن یوزر و پسورد در سایت uptodate.com

توجه شود که یوزر و پسورد uptodate ارسال شده، کاملا معتبر و اورجینال بوده و شما این یوزر و پسورد را در خود نرم افزار آپ تو دیت و در سایت رسمی uptodate.com وارد می کنید. این درحالی است که پسورد آپ تو دیت موسسات دیگر که کار فروش اکانت uptodate را انجام میدهند (مانند iMD – Medical Resources)، در نرم افزار UpToDate Mobile و سایت uptodate.com معتبر نیست. بلکه این یوزر و پسورد فقط در آپ Application خودشان (مثلا نرم افزار iMD) معتبر است.

اکانت UpToDate اصلی و اورجینال

بنابراین شما نرم افزار آپ تودیت را برای سیستم عامل اندورید از Google play و یا کافه بازار ویا هر مکان دیگری دانلود می کنید. برای سیستم عامل IOS از سیبچه و یا App Store دانلود می کنید و مطابق تصویر زیر یوزر و پسورد را در نرم افزار UpToDate وارد می کنید.

صفحه Login برنامه UptoDate که یوزر وپسورد آپتودیت نیاز دارد | خرید اکانت آپ تو دیت | User Password Uptodate - خرید اکانت UpToDate | پسورد آپ تو دیت | خرید اکانت آپ تو دیت | اکانت up to date | نحوه عضویت در uptodate دسترسی رایگان به uptodate یوزر پسورد uptodate خرید up to date خرید اکانت آپ تو دیت نحوه ثبت نام در اپ تو دیت اکانت رایگان uptodate گیگاپیپر
صفحه Login برنامه UptoDate که یوزر وپسورد آپتودیت خریداری شده را در این قسمت وارد می کنید. عضویت در آپ تو دیت

2- یوزر و پسورد قابل استفاده در دو دستگاه می باشد.

با هزینه اعلامی شما می توانید هم در موبایل و هم در تبلت خود از این پسورد استفاده کنید. همچنین به تعداد نامحدود در سایت uptodate.com استفاده کنید. این درحالی است که موسسات دیگر هزینه پسورد uptodate برای یک دستگاه را X تومان و درصورتی که بخواهید در دو دستگاه وارد کنید هزینه مازادی را دریافت می کنند. کلیه پسوردهای uptodate گیگاپیپر قابل استفاده در دو دستگاه می باشد.

3- همیشه بروز و با اخرین تغییرات

یکی از تفاوتهای اساسی پسورد رسمی uptodate که توسط گیگاپیپر بفروش می رسد با پسوردهایی که موسسات دیگر ارایه می کنند و فقط در mobile-apps ها جواب می دهد، در این است که هر لحظه که اطلاعات و برنامه UpToDate بروزرسانی شود، اطلاعات شما هم بروز می شود ولی زمانی که شما از طریق app موسسه به اپ تو دیت دسترسی دارید، تنها زمانی اطلاعات شما بروز می شود که موسسه نرم افزار خود را بروزرسانی کند که اینکار را بصورت ماهانه و برخی موارد سه ماهه انجام می دهد.

4-اکانت اختصاصی آپتودیت برای هر شخص

اکانتهای آپتودیت به نام و نام خانوادگی و تخصص فرد در سایت uptodate ثبت می شود. بنابراین پس از لاگین در آپتودیت، مطابق تصویر زیر در جلوی welcome نام و نام خانوادگی فرد نمایش داده می شود.

5- ابزارهای Calculators و Drug Interactions

مطابق تصویر، در صفحه اول علاوه بر قسمت Contents دو بخش Calculators و Drug Interactions وجود دارد که در نرم افزار iMD نیست.

بخش Calculators و Drug Interactions در برنامه UptoDate آپتودیت 2018 ( UpToDate 2018 ) - خرید اکانت UpToDate | پسورد آپ تو دیت | خرید اکانت آپ تو دیت | اکانت up to date | نحوه عضویت در uptodate دسترسی رایگان به uptodate یوزر پسورد uptodate خرید up to date خرید اکانت آپ تو دیت نحوه ثبت نام در اپ تو دیت اکانت رایگان uptodate گیگاپیپر
عضویت در اپتودیت | بخش Calculators و Drug Interactions در برنامه UptoDate

6- دانلود uptodate افلاین

استفاده از اپتودیت بصورت آفلاین و هم انلاین وجود دارد. پس از دریافت یوزر و پسورد اپتودیت، در صفحه اول وارد قسمت Offline Content شوید. مطابق تصویر زیر، می توانید مشخص کنید که فقط Topics ها با حجم 333 مگابایت به صورت افلاین باشد و یا اینکه علاوه بر Topics قسمت گرافیک Graphics هم بصورت افلاین قابل دسترس باشد، که در این صورت فضای 1.2 گیگابایت نیاز دارد. توجه شود که شما هر زمان که اینترنت پرسرعت داشتید، می توانید محتوای افلاین را دانلود کنید. (از تاریخ 28 مهرماه 1397 این قابلیت تا اطلاع ثانوی برقرار نمی باشد. یعنی برای مشاهده محتوا باید اتصال اینترنت برقرار باشد)

اکانت آپتودیت با قابلیت استفاده بصورت انلاین و آفلاین با هزینه 55 هزار ت برای مدت سه ماه. آپ تو دیت آفلاین مانند دیگر اکانتها قابل استفاده در دو دستگاه و قابل لاگین در سایت Uptodate.com است و بصورت آنلاین هم قابل استفاده می باشد.

یکی از مزایای دیگر دریافت اکانت اپتودیت از گیگاپیپر (اکانت رسمی اپتودیت)، اپدیت شدن اتوماتیک محتوا هنگام اتصال به شبکه WIFI می باشد.(پیام انتهای صفحه)

uptodate offline 2018

Get full UpToDate content including more than 11,000 clinical topics, 9,500 graded recommendations and 6,000 unique drug monographs without an internet connection.

Access UpToDate content without WiFi or an internet connection
View mobile optimized content, including calculators
Earn CME for each clinical question researched*
Download content updates when connected to the internet

Setup UpToDate

Set up UpToDate MobileComplete in 3 easy steps:

Open the UpToDate Mobile App on your device
Select “Offline Content” on the home screen
Choose “Topics” or “Topics and Graphics” to install content on your device

دانلود uptodate 2018 ، دانلود uptodate افلاین ، uptodate برای ایفون ، دسترسی رایگان به uptodate ، خرید اکانت uptodate ، دانلود uptodate 22 ، دانلود uptodate 2016 رایگان ،دانلود آخرین ورژن uptodate ، دانلود uptodate افلاین+۲۰۱۷ نحوه عضویت در uptodate دسترسی رایگان به uptodate یوزر پسورد uptodate خرید up to date خرید اکانت آپ تو دیت نحوه ثبت نام در اپ تو دیت اکانت رایگان uptodate گیگاپیپر
دانلود uptodate 2018 ، دانلود uptodate افلاین ، دانلود uptodate افلاین 2018 – دانلود اپتودیت افلاین – download UpTodate offline – www myuptodate com install ، دانلود آپتودیت افلاین 2018

6- قابل نصب بر روی تلفن های همراه اندروید، آیفون، کامپیوترهای شخصی و مک بوک

7- با قابلیت بروز رسانی به آخرین نسخه موجود

8- پشتیبانی دائمی توسط گیگاپیپر

عضویت در uptodate

برای ساخت اکانت اختصاصی در آپتودیت و عضویت شما در سایت UpToDate نیاز به مشخصات زیر است. بنابراین برای ایجاد اکانت نیاز به اطلاعات زیر می باشد :

1- نام First Name (لطفا نام به صورت انگلیسی ارسال بفرمایید)

2- نام خانوادگی Last Name (لطفا به صورت انگلیسی ارسال بفرمایید)

3- ایمیل Email

4- تخصص Specialty ( یکی از موارد اعلام شده در ادامه )

5- یوزرنیم پیشنهادی Username (ترجیحا یک یوزرنیم منحصربفرد باشد. درصورتی که یوزرنیم آپ تو دیت تکراری باشد، با یوزر مشابه ایجاد می شود)

6- پسورد Password (توجه کنید که حتما قوانین پسورد آپ تو دیت که در ادامه اورده شده است رعایت شود. پسورد آپ تو دیت حتما بایستی بین 8 تا 24 کاراکتر باشد. حداقل یکی از حروف ان بایستی حروف بزرگ انگلیسی باشد. حتما یکی از کاراکترها باید عدد و یا کاراکترهای ویژه مثل @ , # , $ ,… باشد.)

قوانین عضویت در UpToDate

در مورد تخصص باید یکی از گزینه های زیر انتخاب شود :

Allergy and Immunology
Anesthesiology
Cardiology
Critical Care
Dermatology
Emergency Medicine
Endocrinology
Family Medicine
Gastroenterology
General Practice
Geriatrics
Hematology
Hospital Medicine
Infectious Disease
Internal Medicine
Nephrology
Neurology
OBGYN
Oncology
Ophthalmology
Orthopedic Surgery
Otorhinolaryngology
Palliative Care
Pathology
Pediatrics
Pharmacy
Physical Medicine and Rehabilitation
Psychiatry
Pulmonary Medicine
Radiology
Rheumatology
Sleep Medicine
Sports Medicine
Surgery
Urology
Women’s Health
Other

قوانین پسورد آپ تو دیت

در مورد پسورد آپ تو دیت باید قوانین زیر رعایت شود: بین 8 تا 24 کاراکتر ، حداقل یک حرف بزرگ ، حداقل یک عدد و یا یکی از کاراکترهای ویژه باید در پسورد باشد. در صورت عدم رعایت قوانین زیر در پسورد UpTodate باعث می شود که پسورد پیش فرض گیگاپیپر برای یوزر اپتودیت شما انتخاب شود.

Password rules:

• 8 to 24 characters

• at least 1 uppercase letter

• cannot match username

• at least 1 number, or special character from the following set:

 . - _ @ # $ * ! ( ) + =

1- یوزر و پسورد نمی تواند یک مقدار داشته باشد.

2- درصورتی که پسورد را بدون رعایت قوانین گفته شده ارسال کنید، پسورد پیش فرض گیگاپیپر اختصاص پیدا می کند و پس ایجاد اکانت نمی توانید پسورد آپتودیت را تغییر دهید. بنابراین در صورتی که برایتان اهمیت دارد که پسورد خودتان باشد، همه قواعد پسوردی Uptodate را رعایت بفرمایید.

3- درصورتی که یوزر شما قبلا توسط شخص دیگری در اپتودیت گرفته شده باشد، شماره 2 به انتهای یوزر اضافه می شود. بنابراین ترجیحا از اسمهای کوچک متداول مانند محمد، علی و… به عنوان یوزر آپتودیت استفاده نکنید.

الگوی صحیح درخواست اکانت آپ تو دیت

لطفا اکانت uptodate با مشخصات زیر ایجاد گردد :
۱- نام First Name
Alireza
۲- نام خانوادگی Last Name
Teymouri
۳- ایمیل Email
Alirezat2040@gmail.com
۴- تخصص Specialty
General practice
۵- یوزرنیم پیشنهادی Username
Alirezat5204
۶-پسورد Password
gigaPaper$ir

مبلغ …… به بانک …. برای اکانت آپ تو دیت سه ماهه/ یکساله/دوساله در تاریخ ….. واریز شده است.

اکانت رایگان UpToDate

در صورت معرفی پنج نفر و خرید اکانت UptoDate توسط انها ، یک اکانت رایگان اپتودیت برایتان ارسال می شود که توسط ان میتوانید دسترسی رایگان به uptodate داشته باشید. در صورتی که افراد معرفی شده اکانت یکساله آپتودیت خریداری کنند، اکانت اپتودیت رایگان یکساله برایتان ارسال می شود.

ارسال اکانت up to date قبل از واریز

برای ایجاد اعتماد سازی و بررسی امکانات نرم افزار آپتودیت،امکان ارسال پسورد آپ تو دیت قبل از واریز هزینه برای اساتید و پزشکان هیات علمی با شرایط زیر فراهم است.

 • ارسال درخواست اکانت up to date با ایمیل رسمی دانشگاهی با عنوان “ارسال پسورد UpToDate قبل از واریز هزینه”
 • ادرس اینترنتی صفحه شخصی استاد در اینترنت
کلمات کلیدی :
دانلود uptodate 2019 رایگان خرید اکانت uptodate خرید uptodate افلاین دانلود نرم افزار آپتودیت 2018 |  آپتودیت آندروید دانلود آپتودیت 2019 |دانلود برنامه آپتودیت اندروید 2019 |خرید آپ تودیت |فروش آپتودیت 2019 |سیستم عامل آندروید |دانلود رایگان آپتودیت Uptoate اندروید Download free uptodate Android 2018 | IOS | Apple  |دانلود برنامه آپتودیت اپل آی او اس آیفون آیپد 2019 |خرید آپ تودیت اپل آیفون آیپد جدید | فروش آپتودیت 2019 | سیستم عامل آی او اس IOS  |دانلود رایگان آپتودیت Uptodate IOS آی او اس | uptodate IOS Ipad Iphone |  uptodate برای ایفون ، دسترسی رایگان به uptodate ، دانلود آخرین ورژن uptodate ، خرید اکانت UpToDate آپتودیت آندروید اپل (آیفون آیپد) ، دانلود نرم افزار آپ تو دیت برای اندروید دانلود آخرین ورژن uptodate  آپتودیت آندروید اپل (آیفون آیپد)
برنامه آپتودیت آندروید دانلود آپتودیت 2018 - دانلود uptodate افلاین - خرید اکانت UpToDate | پسورد آپ تو دیت | خرید اکانت آپ تو دیت | اکانت up to date | نحوه عضویت در uptodate دسترسی رایگان به uptodate یوزر پسورد uptodate خرید up to date خرید اکانت آپ تو دیت نحوه ثبت نام در اپ تو دیت اکانت رایگان uptodate گیگاپیپر
برنامه آپتودیت آندروید دانلود آپتودیت 2018 دسترسی رایگان به UpToDate

سوالات قبل از خرید اکانت UpToDate

در صورتی که هر سوالی در مورد اکانت آپتودیت دارید، می توانید در قسمت نظرات مطرح کنید در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود.

قیمت نرم افزار UptoDate چقدر است؟

نرم افزار اپتودیت رایگان است ولی پس از اجرای برنامه در اولین صفحه، یوزر و پسورد نیاز دارد. هزینه پسورد اپتودیت 19 هزار تومان برای دو دستگاه می باشد. که البته به مدت محدود فروش ویژه اکانت آپ تو دیت با قیمت 17 هزار تومان است.

نرم افزار آپتودیت در چه سیستم عامل هایی قابل استفاده است؟

نرم افزار iMD روی سیستم عامل های iOS ( آیفون و آیپد ) و اندروید قابل استفاده است . امکان استفاده از نرم افزار iMD در سیستم عامل های Mac، Windows و Linux هم وجود دارد.

آیا امکان تماس با شما برای پرسیدن سوالات و حل مشکلات است ؟

بله. ساپورت و پشتیبانی نرم افزار UptoDate با ایمیل ، تلگرام و تلفنی انجام می شود.

در صورت تعویض گوشی و یا ریست کردن گوشی نیاز به خرید مجدد نرم افزار آپ تو دیت هست؟

خیر . در صورت تغییر گوشی یا ریست شدن گوشی ، مجددا نرم افزار UpToDate رو داخل گوشی نصب کنید . با یوزرنیم و پسورد UpToDate خود وارد برنامه شوید. و در قسمت Content Offline بخشهای مورد را مجددا دانلود کنید.

ایا یوزر و پسوردهای ارسالی شما اکانت واقعی برای کار با uptodate.com است؟

بله – دقیقا – این یوزر و پسورد اپتودیت در نرم افزار موبایل UpToDate کار می کند. جهت اطمینان می توانید وارد سایت اپتودیت به ادرس uptodate.com شوید و یوزر و پسوردی که به شما داده شده را در قسمت لاگین وارد نمایید. بر خلاف شرکتهای دیگر که یوزر و پسورد ارسالی انها در سایت اپتودیت و همچنین نرم افزار رسمی UpToDate کار نمی کند. یوزر و پسوردهای ارسالی شرکتهای دیگر فقط در نرم افزار ها و آپ های خودشان (مثلا روی اپلیکیشن imd ) عمل می کند.
برای اطلاع از هزینه خرید گروهی پسورد UpToDate با ما مکاتبه کنید.

اکانت رایگان uptodate

در صورت معرفی پنج نفر و خرید اکانت UptoDate توسط انها ، یک اکانت رایگان آپ تودیت برایتان ارسال می شود.

دانلود راهنمای UpToDate

با مطالعه راهنمای آموزشی سایت آپتودیت، می توانید از امکانات فوق العاده UpTodate بهتر استفاده کنید.

Tutorial UPTODATE Help GigaPaper
دانلود uptodate 2018 خرید اکانت uptodate خرید uptodate | خرید اکانت UpToDate | پسورد آپ تو دیت | خرید اکانت آپ تو دیت | اکانت up to date | نحوه عضویت در uptodate دسترسی رایگان به uptodate یوزر پسورد uptodate خرید up to date خرید اکانت آپ تو دیت نحوه ثبت نام در اپ تو دیت اکانت رایگان uptodate گیگاپیپر
دانلود uptodate 2018 خرید اکانت uptodate خرید uptodate اکانت رایگان UpToDate

دانلود اخرین نسخه نرم افزار اپتودیت

برای دانلود جدیدترین نسخه اپتودیت برای اندورید و IOS کافیست به ادرس “دانلود نسخه جدید اپتودیت” بروید.

خرید اکانت آپ تو دیت و عضویت در سایت UpToDate

برای ایجاد اکانت اپ تو دیت و عضویت در سایت اپتودیت دات کام کافیست فرم زیر را کامل کنید. توجه کنید قوانین گفته شده در بالا را رعایت کنید، خصوصا قوانین پسورد : (پسورد آپ تو دیت حتما بایستی بین 8 تا 24 کاراکتر باشد. حداقل یکی از حروف ان بایستی حروف بزرگ انگلیسی باشد. حتما یکی از کاراکترها باید عدد و یا کاراکترهای ویژه مثل @ , # , $ ,… باشد.). تنها در صورتی که مشخصات واریزی در فرم مشخص شده باشد، اکانت ایجاد می شود.

فرم ثبت نام برای اکانت uptodate

مشخصات شما برای ایجاد اکانت آپ تو دیت
نحوه آشنایی:تخصص :

مدت اعتبار :

واریز به بانک :

برچسب ها

دانلود کتاب مقاله استاندارد | پسورد سایت های علمی

برای سفارش موارد زیر، با تلگرام و یا ایمیل ما مکاتبه کنید. دانلود مقاله ، خرید ایبوک ، دانلود استاندارد ، دریافت پایان نامه و خرید پسورد دانشگاهی خرید کتابهای آمازون، خرید اکانت iThenticate

مقاله های مشابه

149 thoughts on “خرید اکانت آپتودیت UpToDate”

  1. لطفا مطابق توضیحات داده شده در سایت مشخصات شخصی (نام + نام خانوادگی + تخصص+ ایمیل + یوزر پیشنهادی برای آپتودیت + پسورد پیشنهادی برای آپتودیت با رعایت قوانین گفته شده) و مشخصات واریزی را به ایمیل و یا تلگرام ما ارسال کنید، تا اکانت خدمتتتان ارسال شود.

   1. ممنون چه جوری میتونم از هزینه اطلاع پیدا کنم ؟
    و این که چه جوری میتونم از تلگرام سفارش بدم ؟کانال دارین ؟

 1. سلام…خسته نباشید
  من یه اکانت ۳ماهه خریدم وقتی تموم شد میخوام یه ۳ساله سفارش میدم
  میخواستم بدونم وقتی اکانت عوض کنم اون مطالبی که با اکانت قبلی دانلود کردم پاک میشن و دوباره باید دانلود کنم؟

  1. امکان سفارش اکانت سه ماهه آپتودیت، یکساله آپتودیت ؛ دو ساله UPToDate و همچنین اکانت سه ساله آپ تودیت وجود دارد. درصورتی که اکانت قبلی را تمدید نکنید، در اکانت جدید نیاز به دانلود کل مطالب آفلاین دارید.

  1. کدام لینک کار نمی کند؟ در کدام مرورگر تست کرده اید؟
   در مورد خرید یوزر و پسورد می توانید از طریق فرم پایین صفحه ، تلگرام ، واتس اپ ، ایمیل و… مشخصات اکانت آپتودیت خود را ارسال کنید، تا مراحل کار انجام شود.

    1. قیمت اکانت دوساله آپتودیت، دو برابر هزینه اکانت یکساله آپتودیت و هزینه اکانت سه ساله اپتودیت، سه برابر هزینه اکانت اپتودیت می باشد. توجه کنید که مزیت خرید دو ساله و سه ساله این است که مشمول افزایش تعرفه سالانه نخواهید بود. یعنی یوزر و پسورد UpToDate به مدت دو یا سه سال معتبر خواهد بود.

 2. با سلام
  دو سوال داشتم
  یکی اینکه در اپلیکیشن خود آپتودیت کار خواهد کرد این یوزرنیم و پسورد؟
  ثانیا قیمت دوساله و سه ساله اش رو میخواستم بپرسم

  1. یوزر و پسورد UpToDate در اپلیکیشن خود آپتودیت کار می کند و حتی در وب سایت. یعنی این یوزر و پسورد را می توانید نامحدود در سایت و در دو دستگاه استفاده کنید.
   قیمت اکانت دو ساله UpToDate دو برابر قیمت اکانت یکساله UpToDate
   قیمت پسورد سه ساله UpToDate سه برابر قیمت اکانت یکساله UpToDate
   مزیت خرید اکانت دو ساله و سه ساله اپتودیت این است که مشمول افزایش تعرفه که هر سال اعمال می شود نیستید. یعنی مسلما قیمت اکانت اپتودیت در سال اینده افزایش دارد و شما برای تمدید اکانت UpToDate باید مطابق قیمت جدید واریزی داشته باشید. در حالی که اکانت دو یا سه ساله آپتودیت تا دو یا سه سال کار می کند.

 3. سلام
  اگر اکانت ۳ماهه بخرم و بعدش بخوام هنون اکانتو تمدید ۱ساله کنم امکانش هست؟ یا اگه بخوام همون اکانتو داشته باشم دوباره۳ماهه تمدید شه؟

  1. این امکان فعلا هست که شما اکانت آپتودیت سه ماهه بگیرید و تا قبل از اتمام زمان 90 روزه ، نسبت به تمدید اکانت Uptodate (سه ماهه و یا یکساله و دو ساله و …) اقدام کنید. فقط توجه بفرمایید در زمان تمدید اکانت UpTodate ملاک قیمت زمانی است که شما اقدام به تمدید می فرمایید، و نه قیمت الان اکانت.
   هر سوال دیگری در مورد امکانات نرم افزار UpTodate و هزینه های ان هست همینجا در قسمت نظرات بفرمایید تا پاسخ داده شود.

 4. سلام
  چطور میتونم به شما اعتماد کنم؟
  نگرانم اکانت یکساله بخرم اما اکانتی برایم فرستاده نشود.
  خیالم رو راحت کنید لطفا.

  1. اگر از اعضای هیئت علمی دانشگاه هستید، کافیست آدرس صفحه شخصی خود در دانشگاه را در قسمت توضیحات وارد نمایید و بنویسد “پرداخت پس از ایجاد اکانت”. ما ابتدا اکانت را با مشخصات ارسالی ایجاد می کنیم. سپس تا 24 ساعت بعد مشخصات واریزی را در پاسخ به همان ایمیل اعلام کنید.

   در صورتی که از اعضای هیئت علمی دانشگاه نیستید، می توانید اکانت سه ماهه دریافت کنید، و پس از اطمینان از کارکرد اکانت و اینکه یوزر و پسورد هم در نرم افزار اصلی UpToDate در موبایل کار می کند و هم در سایت Uptodate.com، نسبت به پرداخت مابه التفاوت تا یکسال اقدام نمایید. ما دسترسی به اپتودیت را از سه ماه به یکسال افزایش می دهیم.

   با این وجود برای اعتماد شما و کلیه عزیزان دیگری که همین مشکل را دارند، یک یوزر و پسورد عمومی از اپتودیت ایجاد کرده ایم. یوزر این اکانت آپتودیت GigaPaper است. پسورد برای شما ارسال شد. عزیزان دیگر هم با ارسال عبارت “پسورد آپتودیت گیگاپیپر” در قسمت نظرات می توانند این پسورد را دریافت کنند. (لطفا پس از ارسال این نظر، یک ایمیل با همین عنوان به همراه شماره موبایل ارسال کنید). توجه کنید که اعتبار این پسورد تنها 12 ساعت است. در صورتی که پرداخت را انجام دادید، بایستی فرم را به همراه مشخصات شخصی + مشخصات واریزی پر کنید تا اکانت اختصاصی برای شما ایجاد شود. توجه شود در صورتی که پرداخت انجام نشود، دسترسی به اپتودیت قطع خواهد شد. اکانت عمومی 12 ساعته آپتودیت، دارای قابلیت دانلود آفلاین نیست ولی اکانت اختصاصی این قابلیت را دارد.

 5. سلام
  خیلی ممنون
  یک ایمیل از طرف سایت اپتودیت برام اومده که هیچ پسوردی توش نیست. لینکی داشت که باید چک میکردم و زبان و یه سری از ویژگیها رو انتخاب میکردم.
  ایمیلی هم از طرف سایت شما برام ارسال نشده. spam رو هم چک کردم اما ایمیلی نبود.

  1. ایمیلی که اومده برای تایید عضویت هست… اما وقتی از طریق لینک ارسالی توی همون ایمیل وارد سایت میشم که تایید بشه، پسوردی هم ارسال نمیشه و انگار که فقط یه فرم پر کرده باشم.
   میشه بیشتر راهنمایی کنید؟
   سپاس فراوان.

  1. خانم دکتر آسیه هاتفی اولائی
   لطفا فرم انتهای صفحه را پر بفرمایید تا اکانت شخصی شما ایجاد شود.در قسمت “مشخصات واریزی” کافیست آدرس اینترنتی صفحه شخصی خودتان را قرار دهید. یعنی این آدرس
   http://research.mums.ac.ir/webdocument/load.action?webdocument_code=8000&masterCode=8002080

   اکانت برای شما ایجاد می شود و از طریق ایمیل اطلاع داده می شود. پس از چک کردن اکانت و اطمینان از صحت اعتبار ان در نرم افزار آپتودیت و سایت UpTodate.com ، می توانید هزینه اعلامی را (سه ماهه، یکساله، دوساله و …) واریز بفرمایید. سپس مشخصات واریزی را در آخرین ایمیل دریافتی از ما Reply کنید.
   سرویس تهیه کتابهای پزشکی :
   در صورتی که هر کتاب پزشکی را نیاز داشتید، می توانید مشخصات کتاب مورد نظر را برای ما ارسال کنید تا PDF کتاب درخواستی خدمتتتان ارسال گردد.

 6. سلام
  وقت بخیر
  من امروز اکانت یکساله اپتودیت خریداری کردم و برام فعال شده. ممکن است پسورد را تغییر دهم و یا خودتون تغییر بدهید. به همین ایملی که الان تو پیام میفرستم.
  ممنون

  1. با چنین ایمیلی فرم پر نشده است. درثانی در سیستم ما ایدی آپتودیت fsoharabi نیست. لطفا روی آخرین ایمیلی که از ما دریافت کردید،Reply بزنید تا پاسخ داده شود. لطفا همیشه ایدی اپتودیت در ابتدای مکاتبه مطرح شود و یا بر روی آخرین ایمیل دریافتی از ما Reply کنید تا مشخص باشد چه ایدی دارید.

 7. با سلام
  چندین بار فرم پر کردم برای اکانت یک ساله up-to-date
  هزینه هم پرداخت شده
  هیچ ایمیلی برام نیومده

 8. با سلام و احترام
  من سال گذشته از شما اکانت یکساله آپتودیت را خریداری نمودم و فکر کنم در حال حاضر مدت اعتبار خاتمه یافته، لطفا راهنمایی فرمایید چگونه می توانم اعتبار اکانت را تمدید نمایم و هزینه تمدید 2 و 3 سال چقدر است؟

  1. بر روی آخرین ایمیل دریافتی از ما Reply کنید تا با توجه به آیدی UpToDate نسبت به تمدید یکساله یا دو ساله اکانت آپتودیت اقدام گردد. هزینه اکانت دو ساله و سه ساله آپتودیت، دو و سه برابر اکانت یکساله اپتودیت است. توجه کنید که در صورت دریافت اکانت دو یا سه ساله، مشمول افزایش قیمت سالانه نیستید.

 9. سلام من الان چجوری به کدوم حساب پول بریزم هیچ حساب یا شماره کارتی پیدا نکردم نحوه ی ارتباط با شما چطوریه میزنم رو این علامتای پایین باز چیزی نمیاره

  1. 1- در توضیحات دقیقا لینک شماره حسابها آورده شده است. با رفتن به ان لینک می توانید شماره حساب و شماره کارت و حتی شبا 8 بانک مختلف را مشاهده کنید. و از طریق اینترنت بانک ، اپلیکیشنهای آپ، 780 و عابر بانک و …. هزینه را واریز بفرمایید. پس از واریز کافیه مبلغ، شماره پیگیری و اینکه به کدام بانک واریز شده است، در قیمت توضیحات ذکر شود.
   2- ارتباط ما با شما از طریق همین قسمت نظرات است. یا تماس بگیرید البته در صورتی که توضیحات کامل خوانده شده است و باز ابهام وجود دارد.

 10. من الان یه سه ماهه خریدم تا 8 ساعت باید صبر کنم دیگه ؟
  بعد برام لینک میاد ؟
  بعد اوکیه دیگه همه چیز ؟

  1. حداکثر تا 8 ساعت ادارای یوزر و پسورد پیشنهادی شما فعال می شود. البته شما با اینکه قرمز رنک نوشته ایم که الگوی پسورد چگونه باید باشد، ولی پسورد شما حرف بزرگ انگلیسی نداشت بنابراین از پسورد گیگاپیپر که در ایمیل ذکر شده، استفاده کردیم.
   بعد از اینکه اکانت اپتودیت فعال شد، ما به شما ایمیل می زنیم که اکانت شما فعال شده است. شما یوزر و پسورد را می توانید در سایت اپتودیت و یا نرم افزار اپتودیت وارد نمایید. به همین سادگی

   1. ای وای متوجه شدم ممنون خیلی مدت بود دنبال اکانت آپ تو دیت بودم از زحمتاتون ممنون یعنی اکانت خودم دچار مشکل میشه دیگه چون پسوردم خرابه و باید بعدا عوضش کنم

 11. آقا سلام من یه اکانت سه ماههه خریدم ولی هیچ ای میلی برام نفرستادین 8 ساعت بیشتره

 12. با عرض سلام و خسته نباشید.
  من اکانت آپ تو دیت رو 3 ماه هست از این وبسایت خریداری کردم و روی دیوایس های اندروید، iOS (اپ رسمی ای که از استور های این دو دانلود شده) و مرورگرهای وب استفاده کردم به طور همزمان و از خریدم بسیار راضی هستم و از دست اندرکاران سایت متشکرم. سعی کردم به دوستانم معرفی کنم این سایت رو.
  ای کاش که اکانت پایگاه های دیگه مثل NEJM، Clinical Key و… نیز برای فروش قرار بگیره.
  امیدوارم که این نظر مفید باشه.
  موفق و پیروز باشید.

   1. متشکرم از پاسخگویی شما. ایمیل رو چک کردم اما متأسفانه چیزی پیدا نکردم. لطف می فرمایید لیست قیمت اکانت ها رو مجدداً ارسال کنید. سپاسگزارم.

  1. نسخه 20 کتاب هاریسون Harrison’s Principles of Internal Medicine, 20e موجود است. فهرست مطالب کتاب در ادرس زیر
   https://accessmedicine.mhmedical.com/book.aspx?bookid=2129

   پزشکان و دانشجویان محترم، هر کتاب دیگری را نیاز دارند، کافیست مشخصات کتاب (عنوان انگلیسی کتاب و نویسنده و اگر ادرس اینترنتی کتاب را دارند) را به تلگرام و یا ایمیل و یا واتس آپ ما ارسال کنند. پس از اعلام هزینه، مبلغ را واریز تا پی دی اف کتاب ارسال شود

 13. با سلام ، من صبح واریز مبلغ و تکمیل اطلاعات را انجام دادم ولی برخلاف اطلاعات سایت که مدت زمان ۸ ساعت را ذکر میکنی کماکان یوزر و پسوورد برای من ارسال نشده است. لطفا پیگیری فرمایید ممنون

 14. میخواستم ببینم من‌اگر بخوام‌ رو یه دستگاه سومی وارد اکانت شم ، اگر از یکی از دوتای قبلی sing out شم ، ممکنه ؟

 15. سلام لطفا یه اکانت آپ تو دیت برام بفرستین ممنون من دانشجو هستم و اونقدر پول شهریه دا م میدم که دیگه پولی برای مخارج دیگه نمی مونه ممنون

  1. تا 8 ساعت اداری پس از پر کردن فرم ، اکانت ایجاد و ایمیل می دهیم.
   دوستان توجه کنند که حتما ایمیل را صحیح وارد کنند. چون تنها راه ارتباطی ما با شما از طریق ایمیل است. بنابراین در صورتی که ایمیل را اشتباه وارد کنید، پیام تایید از ما نمیگیرد.
   همچنین توجه کنید که در ابتدای ادرس ایمیل www اضافه نکنید!!

  2. الان بیشتر از دوازده ساعت گذشته و هنوز پیگرد من نیومده.ممنون میشم اگه سریعتر اقدام کنید

 16. سلام ببخشید من از دیروز عصر پولو ریختم ب حساب و درخواست اکانت سه ماهه دادم ولی چیزی برای من نفرستادید

  1. همانطور که در تلگرام و هم واتس آپ برایتان تصویر ارسال کردیم ، پاسخ شما را 6 ساعت پس از پر کردن فرم داده ایم. ولی شما با وجود ارسال 4 بار، ایمیل از ما دریافت نکردید. با این وجود اکانت شما همانطور که گفتیم با همان مشخصات اعلامی خودتان ایجاد شده است.

 17. سلام.
  من هرچی یوزر و پسورد رو میزنم میگه بعدا تلاش کنین
  روی گوشی اندروید جواب نمیده ولی با آیپد کار میکنه
  مشکل کجاست؟
  من اپ رو هم از سایت خودتون دانلود کردم

 18. تکمیل فرم و پرداخت انجام شد ، آیا باید عکس رسید رو هم ارسال کنم یا تاریخ و ساعت و شماره کارت کافی هست ؟ و این که پس از دریافت اکانت ۳ ماهه امکان تمدید به ۱ ساله وجود دارد یا باید صبر کنم تموم شه بعد ؟ و این که ۲ دستگاه شامل فقط اپلیکیشن می شود یا وبسایت هم فقط و فقط از ۲ دستگاه قابل استفاده است ؟ مچکرم

  1. 1- فقط ذکر مشخصات واریزی شامل : اسم بانکی که واریز شده – مبلغ واریزی- تاریخ و ساعت واریزی و شماره تراکنش یا شماره رسید کافی است.
   2- فعلا امکان تمدیداکانت سه ماهه اپتودیت به یکساله وجود دارد.
   3- در مورد وب سایت شما می توانید در کامپیوترهای مختلف و در مرورگرهای مختلف به تعداد نامحدود استفاده کنید، فقط بصورت همزمان نمی شود. مثلا شما از کامپیوتر منزل به سایت اپتودیت وصل می شوید، پس از ان logout می کنید و ادامه از طریق کامپیوتر مطب وارد سایت uptodate.com می شوید.

 19. سلام. من صبح امروز اکانت یکساله خریدم اما اکانتم ایجاد نشده و ایمیلى از شما دریافت نکردم

 20. باسلام ،من حدودیک ماه پیش اشتراک یک ساله uptodateروازطریق خریداکانت توی سایت شماخریدم ولی الان برای منexpireشده باتوجه به اینکه اشتراک من یک ساله بوده چراexpirشده؟!!واین درحالیه که من فقط ازطریق یک دستگاه ازبرنامه استفاده میکردم درصورتی که طبق شرایط گفته شده حتی میشدبادوتادستگاه ازنرم افزاراستفاده بشه
  !!!

 21. باسلام وعرض ادب
  پیرومطلب قبلی متاسفانه باایمیل نشدکه جواب روبفرستم
  خیریوزروپسوردروعوض نکرده ام
  اگه راهنمایی بفرمایین ممنون میشم

 22. باعرض سلام وخسته نباشید
  خیلی ممنون لطف کردین دسترسی امکان پذیرشد
  درموردایمیل اینکه خودمم نمیدونم چراچندین بارفرستادم ولی هیچکدوم ارسال نشدن!!!
  بازهم ممنون

 23. سلام من اکانت خریداری کردم 17 هزار 3 ماهه..ولی هنوز پیام برام نیومده…و اینکه این پیامی که میاد شامل چی هست…فقط میگه که فعال شده و من با همون یوزر و پسورد ثبتنامی خودم وارد میشم؟

  1. 1- شما دوبار فرم پر کرده اید و مشخصات واریزی ذکر نکردید.
   2- طبق توضیحات ، باید حتما در پسورد حرف بزرگ انگلیسی باشد که پسورد شما نداشت
   3- یوزر شما مایده انتخاب شده بود. مسلما چنین یوزرهایی قبلا گرفته شده است. بنابراین یوزرهایی مثل نام کوچک انتخاب نکنید

   1. بله اون دوبار ناخواسته بود…خیلی ممنون درست شد,فقط وارد اپ که میشم آفلاین نداره از پلی ستور هم دانلود کردم.اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

 24. سلام ، به چه شماره حسابی باید پول 59 هزار تومان را برای استفاده یک ساله وایز کنم ؟

  1. در منوی بالای سایت “پرداخت هزینه” هست که 8 بانک مختلف هست. شامل شماره کارت و شماره حساب – پس از واریز به یکی از این حسابها در کادر متنی مربوط به مشخصات واریزی اعلام بفرمایید کدام بانک ؟چه تاریخی؟ شماره پیگیری؟

 25. سلام.اگر کسی رو معرفی کردیم اکانت بخره در کدوم قسمت باید بزنه که معرفش ما هستیم؟

  1. در کمتر از یک ساعت پاسخ دادیدم که “یوزر شما معتبر نیست” و باید نام کاربری مناسب و مطابق الگوی گفته شده انتخاب کنبد.و در این دو روز پاسخی از شما دریافت نکردیم.

   لطفا توجه داشته باشید که
   1- یوزر و پسورد اپتودیت نمی تواند یکسان باشد.
   2- پسورد باید حتما یک حرف بزرگ انگلیسی داشته باشد. همچنین پسورد نمی تواند فقط عدد باشد.
   3- در یوزر نمی توانید از فضای خالی Space استفاده کنید.

  1. در متن نوشته بالا، لینک شماره حسابها را قرار داده ایم. همچنین از منوی بالا می توانید بر روی “پرداخت هزینه” کلیک کنید. در این صفحه شماره کارت و شماره حساب و شماره شبای چند بانک قرار داده شده است. پس از واریز به یکی از این حسابها در کادر مربوط به مشخصات واریز بنویسید که “چه مبلغی؟ به چه بانکی؟ با شماره پیگیری؟” واریز شده است.

   1. سلام خیلی ممنون من اشتراک سه ماه برام فعال شد. فقط سوال داشتم من قبلا اپتودیت رو داشتم میتونستم دانلود کنم و افلاین استفاده کنم. با این اشتراک امکانش نیست فکر کنم درسته؟

 26. با سلام اطلاعات واریزی را تصحیح کردم و دوباره هم به ایمیل و هم به تلگرام فرستادم ولی پاسخی دریافت نکردم
  لطفا رسیدگی کنید

  1. شما مشخصات واریزی را مطابق الگو اعلام نکرده بودید. از شما سوال شد و در ساعت 7 شب پاسخ دادید. حداقل تا فردا صبح صبور باشید.
   با این وجود اکنون که ساعت 11 شب است، بخاطر پیگیری شما اکانت ایجاد و ایمیل داده شد.

 27. سلام من چطور میتونم نرم افزارو رو سیستم داشته باشم؟
  الان فقط اپلیکیشنو روی گوشیم دارم

 28. با سلام

  مبلغ 170,000 ریال بابت خرید اکانت سه ماهه آپ دو دیت به شماره کارت 6104-3377-2806-xxxx به نام آقای xxxxx واریز شد.
  تاریخ تراکنش : 1307/11/23
  زمان: 14:35
  شماره پیگیری: 511879

  باتشکر

 29. سلام خسته نباشید. میخوام اکانت اپ تو دیت رو خریداری کنم لطفا راهنماییم کنید. من شماره حساب رو پیدا نکردم

 30. باسلام وعرض ادب
  جدیدا uptodatبرای من پیغام میده کهCME creditقابل دسترس نیست ومن نمیتونم ازاپلیکیشن استفاده کنم اگه دراین موردمنوراهنمایی بفرمایین ممنون می شم
  باتشکر

 31. با سلام و وقت بخیر و تشکر از پشتیبانی شما
  از اواخر دی ماه اکانت یکساله ازتون گرفتم ، چند روز هست دسترسیم هم از گوشی و هم از کامپیوتر قطع شده. لطفا راهنمایی بفرمایید

   1. سلام
    من چند بار ایمیل فرستادم کسی پاسخگو نبوده
    اپ نو دیتم کلا دیگه کار نمیکنه لاگین هم نمیشه
    لطفا راهنمایی کنید

 32. من تقریبا ۳ ماه قبل اپتودیت سالانه خرید کردم ازتون ولی متاسفانه بعد عید کار نمیکنه . رو دوتا دستگاه داشتم و هیچ کدوم کار نمیکنه و یوزر پسوورد رو با رعایت حروف بزرگ و کوچیک هم زدم باز هم خطا میده

 33. سلام خسته نباشین ،من دیروز اکانتم ساخته شده ،ی مشکلی هست این ک بعد از هر بار سرچ تو نرم افزار وقتی میبندمش برای استفاده بعدی مجبورم لاگ اوت کنم باز وارد شم و پیام access expired رو نشون میده بهم ،این نرماله ؟

 34. در بعضی سایت ها هزینه ایجاد اکانت با هزینه دسترسی به دیتابیس ها جدا است.آیا برای دسترسی به کلیه دیتابیس ها علاوه بر هزینه واریزی اکانت هزینه دیگری هم‌ نیاز است؟

 35. سلام
  خسته نباشید
  قیمت های سایت اپ تو دیت خیلی گرونتر از چیزیه که در سایت شما وجود داره.
  علت این همه اختلاف چیه

 36. سلام در حال حاضر امکان خرید اکانت آپ تو دیت یکساله برای دو دستگاه به مبلغ 74 هزار تومن وجود داره؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید

بستن
Rankie WordPress Plugin