دانلود کتاب

خرید کتاب از مهمترین ناشران

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

دانلود و خرید کتاب از مهمترین ناشران در کلیه رشته  ها فراهم شد.

برای خرید و دانلود کتاب از ناشران زیر، مشخصات کتاب را به ایمیل و یا تلگرام سایت گیگاپیپر ارسال کنید.

اسامی برخی از این ناشران به شرح زیر است:

Brill: از هلند با موضوعات : علوم انسانی، بخصوص مطالعات اسلام و ادیان

Taylor & Francis‌: از انگلستان با موضوعات: مهندسی، علوم پایه، کشاورزی و پزشکی

Routledge: با موضوعات: علوم انسانی، معماری و هنر

CRC Press: با موضوعات: مهندسی، علوم پایه و مدیریت

Edward Elgar: با موضوعات: اقتصاد، بازرگانی و محیط زیست

DeGruyter : با موضوعات: ادیان، زبان، ادبیات، پزشکی و ریاضی

Edinburgh University: با موضوعات: مطالعات ادیان، تاریخ و هنر

Bloomsbury: با موضوعات: ادیان، ادبیات، تاریخ و هنر

Facet: با موضوعات علوم کتابداری

Quintessenz: با موضوعات: علوم پزشکی بخصوص دندانپزشکی

 کتاب‌های قابل عرضه تا سال 2017 و قبل از آن و در موضوعات مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، پزشکی، کشاورزی و هنر هستند که در اختیار عموم قرار می گیرند. و علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از کتاب‌های موجود با سایت گیگاپیپر مکاتبه کنند.

 

مهمترین ناشرین تحت پوشش

برای خرید و دانلود کتاب از ناشران زیر، مشخصات کتاب را به ایمیل و یا تلگرام سایت گیگاپیپر ارسال کنید.

دانلود و خرید کتاب از IPS

دانلود و خرید کتاب از IPS

شرکت خدمات انتشاراتی است که در سال 1990 تأسیس شده و از همان ابتدا روی خدمات بازاریابی و تبلیغ برای ناشران مطرح اروپایی- آمریکایی تمرکز کرد.

IPS طی این مدت توانسته است روابط کاری بسیار خوبی با دانشگاهها و موسسات در سرتاسر خاورمیانه برقرار کند. روابطی که سال به سال گسترده تر می شود.IPS توانسته جایگاه مناسبی در کشورهای حوزه خلیج فارس، آفریقای شمالی، لبنان، سوریه، اردن، ترکیه و ایران بیاید. نمایندگان IPS مرتباً با موسسات و دانشگاهها ملاقات می کنند و با برقراری رابطه خوب، فرستادن ایمل های گسترده و فرستادن مرسولات ناشر به آنها در امر تبلیغ ناشرین و محصولات آنها بسیار فعال هستند.

دانلود و خرید کتاب از TAYLOR & FRANCIS

دانلود و خرید کتاب از Taylor
این ناشر روز به روز بر شهرت خود به عنوان ناشری که کتابهایش کیفیتی بالا در تمامی زمینه های دانشگاهی دارد، می افزاید. T&F برای کتابهای مرجع و علمی اش شهرت فراوانی دارد. تخصص آن در زمینه های ارگونومیک، رشته های سیستم های اطلاعات جغرافیایی، بیوتکنولوژی و مهندسی است. به این گروه اخیراً علوم پایه، پزشکی و ساخت محیط هم افزوده شده است. هم اکنون این موسسه از مجموعه ایی از ناشران برتر تشکیل شده که در کلیه موضوعات کتاب منتشر می نماید. اسامی تعدادی از این ناشران بدین شرح می باشد: ROUTLEDGE, FALMER, SPON PRESS, CURZON, PSYCHOLOGY PRESS, EUROPA, A.A.BALKEMA, FRANKCASS, CRC PRESS, PARTHENON, MARTIN DUNITZ, BIOS SCIENTIFIC PUB, MARCEL DEKKER, G

دانلود و خرید کتاب از ROUTLEDGE

دانلود و خرید کتاب از Routledge
ناشر جهانی کتب، مجلات و منابع آنلاین در علوم انسانی و اجتماعی است. این ناشر اکنون 600 ژورنال و 2000 کتاب جدید در سال چاپ می کند. برنامه های ان اکنون روی متون زنده و بهترین تحقیقات متمرکز است. Back list های ان  نیز شامل 35000 عنوان چاپی است.این حجم بالای کتاب باعث افتحار ما است و ما همه تلاش خود را برای ارائه منابع چاپی و online به کار می گیریم.

دانلود و خرید کتاب از CRC PRESS

دانلود و خرید کتاب از CRC
CRC Press ناشر برتر جهانی در شاخه های علمی، فنی، و پزشکی است که اکنون تبدیل به منبع ضروری برای دانشگاهیان، متخصصان، و دانشجویان. است. محصولات CRC شامل مجلات، استانداردها ، هندبوک ها و کتاب های درسی در سطح بین المللی است که تا کنون بارها و بارها جایزه های معتبر جهانی را به دست آورده است. آنچه این ناشر اکنون به عنوان هدف خود در نظر دارد رفع نیازهای دانشمندان و جامعه علمی جهانی ، با به خدمت گرفتن محققان توانا و حرفه ای از سراسر جهان ، جهت تولید دقیق ترین و به روزترین مطالب علمی، فنی و پزشکی است.

دانلود و خرید کتاب از Psychology Press

دانلود و خرید کتاب از
انتشارات Psychology Press کتابهای بسیار ارزنده ای در تمامی حوزه های علوم روانشناسی از جمله روانشناسی روانشناختی، عصب شناسی، روانشناسی رشد، روانشناسی اجتماعی، روانشناسی عصبی و روانشناسی صنعتی عرضه می کنند. کتابهای دانشگاهی ما در همه این زمینه ها ( با همکاری و مشارکت دانشجویان، اساتید ابداع گر) چاپ می شوند که از جمله آنها می توان به کتاب:(Cognitive Psychology: A Student’s Handbook (5th Edition اشاره کرد. علاوه بر همه اینها ما در زمینه مقالات علمی و ژورنالهای پژوهشی بین المللی فعالیت بسیار زیادی داریم.

دانلود و خرید کتاب از Garland Science

دانلود و خرید کتاب از GS
Garland Science تولید کننده کتابها و محصولات چند رسانه ای در شاخه های مختلف علمی همچون فیزیک ،علوم زیستی و شیمی می باشد. ما همچنین حدود 3 دهه است که بهترین محصولات آموزشی را ارائه می دهد. از شما دعوت می کنیم ضمن بررسی سایت این ناشر به آنچه مورد علاقه شما است توجه کنید. در قسمت Product این سایت می توانید اطلاعاتی در مورد همه کتابهای ما محصولات چند رسانه ای خرید کتب درسی کسب نمایید. همچنین لینک محصولات ebook را می توانید ملاحظه فرمائید.در قسمت منابع دانش آموزان و اساتید نیز می توانید کلیه محصولات چند رسانه ای که به همراه کتاب عرضه می شوند را جستجو کنید.

دانلود و خرید کتاب از Focal Press

دانلود و خرید کتاب از Focal
Focal Press ناشری مطرح در رسانه است که 75 سال پیش تأسیس شده، این انتشارات با این هدف تأسیس شد که به هر فرد در هر زمینه شغلی به روزترین اطلاعات را انتقال دهد. کار خود را با رشته عکاسی آغاز کرد و حالا بعد از هفت دهه فعالیت تبدیل به ناشری نام آشنا در عکاسی،فیلم سازی،انیمیشن،تئاتر،فرهنگ ورسانه ،مهندسی صدا، تکنولوژی موسیقی و … شده است. با اضافه شدن این مجموعه به گروه Taylor & Francisبه جرأت میتوان گفت که علاقه مندان به هنر و رسانه می توانند همه اطلاعات علمی مورد نیاز خود را در گروه T&F بیابند.

دانلود و خرید کتاب از Cengage Learning

دانلود و خرید کتاب از Cengage

انتـشارات Cengage ارائه دهنده روش تدریس های ابتکاری، آموزش و راهنمائی های مطالعه در سطح جهان است. تمرکز محصولات بر روی ارتقاء سطح علمی دانشگاهها و افزایش مشارکت دانش آموزان ودر نتیجه بازده بیشتر بوده است. همه ی سعی ما بر این است که محصولاتی ارائه دهیم که نیازها را پاسخگو باشد در کتابهایی برای دانشجویان همچون تحصیلات تکمیلی و رفرنس های تدریسی کتابخانه کتب درسی در موضوعات متنوعی از حسابداری گرفته تا حرفه های تخصصی مانند درمان مو و زیبایی و پرستاری ارائه از جمله محصولات ما می باشد.

ما همواره به دنبال یافتن راه جدید هستیم تا اساتید را بیشتر حمایت کنیم و ابزار مفیدتری جهت امتحان و ارزیابی ارائه دهیم.حل المسائل، از جمله ابزارهایی هستند که استفاده از آنها زمان زیادی از وقت گرانبهای اساتید را خالی می کند به این ترتیب دانش آموزان نیز در بحث درسی موفق تر خواهند بود.مرجع کتابخانه ای: Cengage در زمینه آموزش الکترونیک و تجصیلی برای کتابخانه ها، مدارس و … حدود 6000 بانک اطلاعاتی که به صورت Online ، چاپی و Ebook هستند ارائه می دهد. برای کتابهای EMEA نیز محصولات ما شامل مجلات جهانی تا منابع تاریخی کوچکتر می شوند.

دانلود و خرید کتاب از World Scientific

دانلود و خرید کتاب از World
انتشارات World Scientific کارش را تنها با 5 کارمند در سال 1981 آغاز کرد و بعد از گذشت کمتر از سه دهه در نیوجرسی، لندن، هنگ کنک، بیجینگ، شانگهایی و … دارای دفتر است. دفتر اصلی در سنگاپور واقع شده است و بیش از 200 کارمند در زمینه های مختلف مشغول به کار هستند. همین رشد چشمگیر باعث شده است که world Scientific امروزه به عنوان یکی از مطرحترین ناشرین علمی جهان شناخته شود. این ناشر در سال، 500 عنوان کتاب و 120 مجله چاپ می کند و تا کنون بسیاری از عناوینش در دانشگاههای مطرح دنیا از جمله Harvard و California institute of technology به عنوان کتاب درسی معرفی شده است.

دانلود و خرید کتاب از BRILL

دانلود و خرید کتاب از Brill
Brill در سال 1683 تأسیس شد، دارای تاریخی قوی و متمرکز روی بازار بین المللی است. دفتر اصلی در هلند است و دو شعبه در آمریکا دارد. خلاصه ای از بازارهای مورد فعالیت Brill در Euronext آمده است. تمرکز این ناشر روی علوم انسانی، علوم اجتماعی و سایر شاخه های منتخبی از علم است. این شرکت هم اکنون سالانه بیش از 500 عنوان کتاب به بازار عرضه می کند. Brill:eBook زودی پایگاه اختصاصی ebook خود را نیز راه اندازی می کند. فروش ebookها به صورت خرید سالانه است.موسساتی که تمایل به خرید eBookهای این شرکت را داشته باشند می توانند با گیگاپیپر تماس بگیرند.ژورنال: از سال 2012، 175Brillژورنال چاپ خواهد کرد به علاوه 16 عنوان الکترونیک و 3 عنوان با دسترسی باز. به طور کامل محتوای بعضی از مجلات چکیده مطالب علمی محصولات دیگر است.آثار مرجع: Brill کتاب های مرجع را به صورت چاپی و Online ارائه می دهد شامل دایره المعارف اسلام، واحدهای علمی جمع آوری شده و جدید…..است.

دانلود و خرید کتاب از HODDER EDUCATION

دانلود و خرید کتاب از Hodder
HODDER EDUCATION سالهاست که با انتشار کتابهای متعدد علمی در شاخه های متنوع تحصیلی در مقاطع علمی مختلف، خود را به عنوان یکی از قویترین ناشرین این حیطه معرفی کرده است. علوم دینی، تجاری و اجتماعی دیگر حوزه هایی هستند که این ناشر روی آنها تمرکز کرده است. محصولات Hodder Education محدود به کتاب نیست و به صورت دیجیتال نیز عرضه می شوند، ازجمله آنها می توان Dynamic learning نام برد که با همکاری OCR در شاخه های متعددی تولید شده و منبع علمی بی بدیل برای اساتید و دانشجویان است.این ناشر بزرگ به مجموعه ROUTLEDGE پیوسته است.

دانلود و خرید کتاب از ROCKPORT

دانلود و خرید کتاب از
اگر به دنبال آخرین آثار در صنعت طراحی یا هنر گرافیک هستید،می توانید آن را در بین کتب Rockport ببینید.Rockport کتابهای مرجع که به زیبایی به تصویر کشیده شده اند را برای طراحان حرفه ای و هنرمندان در همه زمینه ها ارائه می دهد.برای اینکار بهترین طراحی ها را از سراسر جهان گردآوری می کند،این آثار در موضوعات :گرافیک،تبلیغات،طراحی صنعتی،صنایع دستی،معماری و… است.

دانلود و خرید کتاب از ROTOVISION

دانلود و خرید کتاب از
از بزرگترین ناشران کتابهای هنری هستند که در موضوعات تبلیغات، معماری، طراحی، گرافیک، صنایع دستی و… کتاب منتشر می کنند. APPLE PRESS, FAIR WINDS نیز دو ناشر زیر مجموعه هستند.

دانلود و خرید کتاب از The Bloomsbury Group

دانلود و خرید کتاب از Blomsbergy

Bloomsbury ناشری است که تحقیقات گسترده ای در علوم انسانی و علوم اجتماعی بنا نهاده و سعی نموده کتابهای خود را در سبک و محتوایی خلاقانه ارائه دهد. همه کتابهای ما همزمان به صورت چاپی و Online عرضه می شوند. از آنجائی که تحقیق و تدریس دو مقوله مرتبط به هم هستند ما تعدادی کتاب دانشگاهی از Hodder Higher Education خریداری کردیم که در واقع مکمل محصولات ما در زمینه های رسانه، ارتباطات، تاریخ و ادبیات انگلیسی هستند. برای بسیاری از عناوین نیز فصل هایی به صورت رایگان و Online در نظر گرفته شده است ما همچنن Duckworth Academic and Bristol Classical Press از آن خود کردیم تا در زمینه های باستان شناسی، کلاسیک و زبانهای مدرن نیز قوی شویم.

در اواخر سال 2011 این ناشر با در اختیار گرفتن 2 انتشارات بزرگ به نامهای Continuum و Berg در آینده نزدیک محصولات خود را در وسعت و موضوعات متنوعتری به بازار عرضه خواهد نمود.

دانلود و خرید کتاب از CONTINUUM

دانلود و خرید کتاب از
با اتحاد انتشارات ACADEMIC، CONTINUUM و CASSELL نیویورک، موسسه جدیدی ایجاد شد. تخصص این موسسه چاپ کتابهای رفرنس و مرجع کتابخانه ها و مراکز تحقیقاتی است. فلسفه، ادیان، علوم سیاسی، آموزش و پرورش و سایر موضوعاتی هستند که این ناشر در آن حوزه‏ها فعالیت میکند.

دانلود و خرید کتاب ازinforma healthcare

دانلود و خرید کتاب از informa
همه تلاش ما این است که Informa Healthcare تبدیل به ناشری فعال شود که همواره از نظریات مشتریان و نتایج تحقیقات پژوهشگران استفاده می کند. این انتشارات بخصوص در جهت ارتقائ سطح دارویی و کشف آنها از طریق تقویت ارتباط بین داروسازان، پژوهشگران و تصمیم گیرندگان از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند. به طور کلی آنچه محصولات ما را متفاوت می کند عبارتند از:1-پاسخ مناسب به نیاز به اطلاعات صنایع پزشکی و دارویی 2-ارائه اطلاعات موثق، به روز و قابل استفاده 3-تولید کارآمد و در دسترس بودن همیشگی اطلاعات. کتابهای ما در موضوعاتی همچون: قلب وعروق، زنان و مامایی، پوست و زیبایی، رادیولوژی، نورولوژی و سایر موضوعات تخصصی پزشکی است.

دانلود و خرید کتاب ازinforma law

دانلود و خرید کتاب از informa

هدف ما کمک به شما است تا بتوانید تصمیمات تجاری بهتری بگیرید و کسب و کار خود را رونق بخشید. زمینه های فعالیت ما قانون بیمه، امور مالی و بانکداری است. ما تلاش می کنیم اطلاعات را در هر شکلی و قالبی که مورد نیاز شما است،ارائه دهیم. از جمله گزارش، کتاب، خبر، مجله، کنفرانس و حتی اشتراک Online ، موضوعات کلیدی که روی آنها کار می کنیم:امور مالی، تکنولوژی اطلاعات و بانکداری

دانلود و خرید کتاب ازEarthscan

دانلود و خرید کتاب از earth
برجسته ترین ناشر بریتانیا در زمینه توسعه محیطی و پویاست این ناشر قصد دارد که درک مسایل محیطی و موارد مربوط را در تمامی سطوح، از شکل محلی به شکل جهانی افزایش دهد و بر عقاید و سیاست از طرقی تاثیر بگذارد که توسعه پایدار را ارتقا بخشد. این ناشر بین المللی است و خوانندگانش شامل: دانشگاهیان، افراد حرفه ای وسیاستگذارن حوزه های ذکر شده در بالا میباشند.

دانلود و خرید کتاب ازSPON PRESS

دانلود و خرید کتاب از spon
Spon Press ناشری مطرح در حوزه های ساختمان، ساختمان سازی و مهندسی عمران است. ماهمواره مطالب علمی بسیاری در اختیار محققین، اساتید و دانشجویان بوسیله کتاب و ژورنالهای:Routledge ,Taylor& Francis Group, Spon Press قرار می دهیم. با افتخار به اطلاع می رسانیم که کتابهای ما از طریق Taylor&Francis.com , Routledge.com و ژورنالهای ما از طریق InformaWorld.com به فروش می رسند.

دانلود و خرید کتاب ازfacet publishing

دانلود و خرید کتاب از facet
بهترین ناشر کتابهای مفید و به روز و با کیفیت برای کتابخانه و متخصصان امر اطلاعات و کتابداران در سطوح مختلف میباشد.

دانلود و خرید کتاب ازWorld Tourism Organization

دانلود و خرید کتاب از
World Tourism Organization تنها موسسه بین دولتی است که جهت ارائه دادن چهارچوبی مناسب در سطح بین الملل در زمینه سیاستهای جهانگردی و موضوعات مربوطه تأسیس شده است.هدف ما حمایت پیوسته از رشد صنعت جهانگردی، سرمایه گذاری، ایجاد شغل و درک بهتری از همه نژادها و دین ها در جهان است.WTOمهمترین وظیفه اش این است که منبعی قابل اطمینان برای اعضایش و جامعه جهانی باشد. برای رسیدن به این هدف؛ ما علاوه بر ارائه محصولات به صورت چاپی ، محصولات الکترونیک نیز تولید می کنیم. ما حتی برخی نسخه ها را به زبانهای فرانسه، اسپانیایی، روسی و … ترجمه کرده ایم تا به این ترتیب افراد علاقمند بتوانند به راحتی از منابع مورد نیاز خود بهره ببرند.

دانلود و خرید کتاب ازScion Publishing

دانلود و خرید کتاب از
انتشارات Scion در سپتامبر 2003 و با هدف تولید کتابهای پزشکی و علوم زیستی تأسیس شد همواره سعی بر این بوده است که به نویسندگان، مشتریان و ناشرین همکار بهترین خدمات را ارائه دهیم. در عصری که ناشرین مطرح بسیار زیادی وجود دارند ما معتقدیم کتابهای ما دارای کیفیتی متفاوت هستند.

دانلود و خرید کتاب ازIWA Publishing

دانلود و خرید کتاب از iwa
این مجموعه که به طور کامل متعلق به انجمن آبهای بین المللی (IWA) است خدمات اطلاعاتی در همه ابعاد آب، پساب و سایر شاخه های محیطی مرتبط ارائه می دهد. به نام انتشارات شامل Water1 (عضویت در مجله IWA ) و تعداد بسیار زیادی ژورنال، کتاب، گزارش تحقیق و خدمات online است. IWA به عنوان یکی از مطرحترین ناشرین در زمینه آب، پساب و مسائل محیطی در هر دو مشکل چاپی و online خود را نسبت به انتقال اطلاعات صحیح متعهد می داند و به تلاش در جهت ارائه خدمات بهتر ادامه می دهد.

دانلود و خرید کتاب ازtfm publishing

دانلود و خرید کتاب از

TFM یک انتشاراتی مستقل است که تمرکز خود را روی تخصص های پزشکی قرار داده است و در طول 10 سال سابقه خود را به عنوان ناشری که کتابهای با کیفیت و نوشته ی نویسندگان مطرح چاپ می کند مشهور شده است. از جمله حیطه های کاری ما عبارتند از داروهای قلب شناسی، جراحی مرتبط به قلب،جراحی پلاستیکی، رادیولوژی، عصب شناسی هستند.این انتشارات تا به این لحظه موفق شده است جایزه های بسیاری از جمله :Lancet, the BMJ, the British Journal of Surgery, the Annals of Surgery, JAMA and the World Journal of Surgery.

را دریافت کند. نویسندگان آثار ما از لحظه ای که شروع به کار می کنند تا انتهای کار مورد حمایت و پشتیبانی کامل ما هستند. یکی دیگر از ویژگی هایی که آثار ما را متمایز می کند سرعت بالای ماست. معمولاً از لحظه ای که نویسنده شروع به نوشتن می کند تا عرضه آن به بازار تنها 8 ماه طول می کشد و این باعث می شود که زمانیکه کتاب وارد بازار می شود اطلاعات آن کاملاً به روز هستند.

دانلود و خرید کتاب ازRadcliffe

دانلود و خرید کتاب از
انتشارات Radcliffe خود را نسبت به چاپ کتابهای تخصصی مراقبت درمانی و کمک به این بحث متعهد می داند. شما در هر جایگاهی که باشید از قبیل دانش آموز ، دکتر، پرستار، ماما، استاد، مدیر مراقبت درمانی می توانید در مجموعه کتابهای Radcliffe عناوینی بیابید که اطلاعات زیادی در آن زمینه در اختیار شما قرار می دهد. این انتشاراتی که در سال 1987 و با نام Radcliffe Medical Pressتأسیس شد شهرت زیادی در کتب جهانی خود به ویژه در حوزه های زیر دارد.مراقبت اولیه-رشد حرفه ای- پرستاری- سلامت نوزادان- آمادگی امتحان- دندانپزشکی- تحصیلات درمانی و مراقبتی- سلامت روان و داروهای مورد استفاده- درمان به شیوه روانشناسی- مراقبت آرامش دهنده- داروسازی- تخصص های مرتبط به سلامتی- مراقبت اجتماعی

دانلود و خرید کتاب ازEDWARD ELGAR

دانلود و خرید کتاب از
این ناشر در سال 1986 تأسیس شده است. ناشری مطرح در اقتصاد تجارت، امور مالی، مدیریت، قانون و سلامت عمومی. ما لیست ارزشمندی از بیش از 3000 عنوان داریم و سالانه 300 عنوان جدید چاپ می کنیم.ما 3دفتر در انگلستان ، مالزی و آمریکا داریم. نماینده ما در ایران ویژه نشر می باشد.

دانلود و خرید کتاب ازWALTER DE GRUYTER

دانلود و خرید کتاب از
W D G طی دهه های متناوب با متون علمی عالی مترادف بوده است. سالانه بیش از 250 کتاب و بیشتر از 50 عنوان مجله آکادمیک و همچنین رسانه های الکترونیکی در زمینه های زیر توسط این ناشر چاپ میشود: مطالعات شرق نزدیک کلاسیک، تاریخ، فلسفه، خداشناسی، یهودیت، دینی، مطالعات ادبی، زبانشناسی، ارتباطات، پزشکی، علوم طبیعی، فیزیک،شیمی و ریاضیات و قانون. WDG در تمامی این زمینه ها با همکاری دانش پژوهان فرهیخته مشارکت کرده و خود را به عنوان یک ناشر کلیدی بین الملل اثبات کرده است.

دانلود و خرید کتاب ازHODDER ARNOLD

تخصص HODDER ARNOLD حوزه های پزشکی، پرستاری و سایر موضوعات مرتبط است که از جمله می توان به علم بیهوشی، قلب شناسی، غده شناسی، دستگاه تنفسی و جراحی اشاره کرد. این ناشر علاوه بر کتاب منابع علمی خود را به صورت دیجیتال نیز عرضه می کند. این ناشر که تا کنون بیش از 600 عنوان چاپ کرده است هر سال 80 جلد دیگر نیز به مجموعه ارزشمند خود اضافه می کند تا به این ترتیب علاقه مندان به حوزه پزشکی در هر سطحی هستند بتوانند از این کتابها بهره ببرند. با اضافه شدن این ناشر به Taylor & Francis گروه پزشکی T&F نیز همانند سایر رشته های آن ناشر علاقه مندان خاص خود را بیشتر از گذشته راضی نگه خواهد داشت.

دانلود و خرید کتاب ازMore Books

دانلود و خرید کتاب از more books
More Books در حال حاضر در فروشگاه آنلاین خود ، بیش از 2،500،000 محصول مختلف وجود دارد که شامل طیف وسیعی از کتاب های آلمانی و انگلیسی است. همکاری با زبده ترین محققین و افزایش احساس مسئولیت نسبت به جامعه حهانی، همکاری تنگاتنگ با سازمان ملل و سازمان جهانی محیط زیست از اهداف این ناشر بین المللی است.

دانلود و خرید کتاب ازدار الفکر المعاصر

دانلود و خرید کتاب از

دارالفکر در سال 1957 در دمشق تأسیس شد و هم اکنون زیرمجموعه های متعدد این ناشر در نقاط مختلف جهان در حال فعالیت هستند.به عنوان مثال دارالفکرالمعاصر از لبنان لبنان را می توان ازاین زیرمجموعه نام برد.این ناشر تا کنون بیش از 3000 عنوان کتاب از بیش از 500 نویسنده (کتب بزرگسال) و 100 نویسنده (کتب کودک) به چاپ رسانده است که بیش از 100 عنوان آن در زمینه های آموزشی- تربیتی برای کودکان است.این ناشر تا کنون با عرضه کتابهای متنوع در بازار توانسته جوایز متعددی را دریافت کند که جوایز زیر از جمله آنها است: 1-برنده جایزه بهترین ناشر عرب از (الهیئه العامه المصریه للکتاب) در سال2003 ، 2-برنده 4 جایزه بهترین کتاب از (موسسه التقدم الحلمی فی الکویت) 3-دارنده گواهینامه ISO 9001,20084- ناشر برگزیده در چند دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در طی سالهای گذشته.

دانلود و خرید کتاب از المدارالاسلامی-کتاب الجدید

دانلود و خرید کتاب از
دارالمدارالاسلامی در اوایل هزاره سوم میلادی در بیروت تأسیس شد تا به مهمترین دغدغه ی خود که رسیدگی به موضوعات مهم فراموش شده و تضعیف شده در زمینه نشر عربی است بپردازد.هدف دارالمدار و نه آرزویش این است که منابعی مفید، متقن و مهم را برای خوانندگان کتب عربی فراهم آورد. برای رسیدن به این هدف برنامه های زیر را سرلوحه کار خود قرار داده است: 1-تعامل با نخبگان و اساتیدی که در دانشگاههای آمریکایی و اروپایی تحصیل کرده اند. 2-برقراری ارتباط با ناشرین مهم بین المللی و سایتهای علمی مختلف به منظوراطلاع ازکتابهای جدیدمنتشره جهت ترجمه به زبان عربی.
عالم الکتب
دانلود و خرید کتاب از
عالم الکتب درسال 1958 توسط آقای نزیه بعلبکی تأسیس شد. اکثر کتابهای ما در رابطه با اسلام، حدیث تاریخ و … است.اکنون 1085 عنوان چاپ کرده ایم و به زودی تعدادی دیگر چاپ می کنیم. ما با همه کشورهای عربی و هرجایی که جمعیتی باشد که به زبان عربی صحبت کنند یا بخوانند کار می کنیم.

دارالنهضه العربیه

دانلود و خرید کتاب از
انتشارات دارالنهضه العربیه از بارزترین ناشران عرب است که در سال 1966 در بیروت تأسیس شد. هدفش محافظت از زبان عربی و حمایت از تمدن و فرهنگ زبان عربی است. در زمینه های شعر، رسانه، تاریخ ، ادبیات، روانشناسی، علوم اجتماعی، جغرافی، علوم اقتصادی، دینی، دانشگاهی و آموزشی و کتب کودک و نیز کتب معلولین کتابهای بسیار دارد.بعضی از کتابهای این ناشر در مدارس جهان عرب تدریس می شود.

دار السلام

دانلود و خرید کتاب از

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
برچسب ها

دانلود کتاب مقاله استاندارد | پسورد سایت های علمی

برای سفارش موارد زیر، با تلگرام و یا ایمیل ما مکاتبه کنید. دانلود مقاله ، خرید ایبوک ، دانلود استاندارد ، دریافت پایان نامه و خرید پسورد دانشگاهی خرید کتابهای آمازون، خرید اکانت iThenticate

مقاله های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Rankie WordPress Plugin