داده آماری

دسترسی به وب آو ساینس Web Of Science

دسترسی به پایگاه Web Of Science | دسترسی به پایگاه استنادی وب آو ساینس

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

وب آو ساینس چیست؟

پایگاه وب آو ساینس یک نمایه استنادی علمی است که توسط تامسون رویترز ایجاد شده‌است که جستجو استنادی جامع را فراهم می‌کند. همچنین دسترسی به پایگاه داده‌های مختلف را هم می‌دهد.

پایگاه (Web Of Science (WOS یک نمایه استنادی است که بر این واقعیت است که استناد در علم به عنوان ارتباط بین اقلام تحقیقات مشابه بکار گرفته می‌شود و منجر به تطبیق یا ارتباط با ادبیات علمی، مانند مقالات مجلات، کنفرانس‌ها، چکیده‌ها، و غیره می‌شود.

Web Of Science چیست؟

گذشته از این، ادبیات پژوهش نشان می‌دهد بیشترین ضریب تأثیر در یک زمینه خاص یا بیش از یک نظم و انضباط را می‌توان به راحتی از طریق یک نمایه استنادی ایجاد کرد. به عنوان مثال، نفوذ مقاله را می‌توان با اتصال به تمام مقالات که آن را ذکر کرده‌اند و به آن استناد داده‌اند، تعیین کرد.

یوجین گارفیلد، «پدر نمایه‌سازی استنادی از ادبیات آکادمیک» است که راه‌اندازی نمایه استنادی علوم (SCI) توسط او، منجربه ایجاد پایگاه وب آو ساینس شد. برای اطلاعات بیشتر به پایگاه وب او ساینس به ادرس http://ipscience.thomsonreuters.com/product/web-of-science مراجعه کنید.

دسترسی به Web of Science

برای دسترسی به web of science  و دسترسی به سامانه های استنادی وب آف ساینس (ESI, InCite,JCR,WOS) فرم انتهای صفحه را تکمیل کنید.

دسترسی به WOS،سامانه های استنادی وب او ساینس (Web Of Science)، دسترسی به جی سی آر (Journal Citation Reports)، دسترسی به اینسایت (InCite) و Essential Science Indicators در انتهای مقاله مورد بررسی قرار می گیرد.

دسترسی به WOS،سامانه های استنادی وب او ساینس (Web Of Science)، دسترسی به جی سی آر (Journal Citation Reports)، دسترسی به اینسایت (InCite) و Essential Science Indicators گیگاپیپر
دسترسی به WOS،سامانه های استنادی وب او ساینس (Web Of Science)، دسترسی به جی سی آر (Journal Citation Reports)، دسترسی به اینسایت (InCite) و Essential Science Indicators

پایگاه Web of Science

یکی از مهمترین پایگاه های علمی است که با عنوان ISI نیز شناخته می شود. این پایگاه معتبرترین مقالات علمی را در رشته های مختلف گردآوری می کند و انتشار مقاله در این پایگاه نشان از کیفیت بالای مقاله دارد به طوری که تولیدات علمی هر کشور نیز با توجه به اطلاعات ارائه شده این پایگاه سنجیده می شود.این پایگاه بعنوان اولین پایگاه استنادی جهان میزان استفاده و استناد هر مقاله را نشان می دهد. در این پایگاه امکان ارائه داغترین مقالات در سطح دنیا وجود دارد.

مزایای دسترسی به وب آف ساینس

همواره از آگاهی از نویسندگان هسته، مجلات هسته، مهمترین کنفرانس ها و یا شاخص ترین سازمان ها و کشورها در یک حوزه پژوهشی مورد توجه مسئولین سیاستگذاری های پژوهشی، دانشجویان، پژوهشگران و کارکنان حوزه علم سنجی است. دانشجویان به منظور نگارش بخش پیشینه پژوهش و نیز به منظور ارائه اطلاعاتی در مورد اهمیت پژوهش خود نیازمند آگاهی از اهمیت مسأله پژوهشی خود در سال های متمادی هستند. بعلاوه آگاهی از روش تحلیل با استفاده از بانک اطلاعاتی وب آف ساینس (Web of Science) به دانشجویان کمک خواهد کرد تا بتوانند مجلات مناسب با حوزه موضوعی و حدود و صغور موضوع خود را تشخیص دهند و با پژوهشگران بین المللی مطرح در حوزه موضوعی خود تیم پژوهشی تشکیل دهند.

اهمیت وب آف ساینس (Web of Science)

هم اکنون، نشر مقالات و آثار علمی در مجلات آی اس آی (ISI) بیش از پیش، اهمیت یافته است و یکی از معیارهای سنجش کیفیت یک مقاله، نشر آن در مجلات معتبر آی اس آی است. به منظور آگاهی از روند شکل گیری یک موضوع و توجه به آن در دوره های زمانی مختلف، به منظور آگاهی از پژوهشگران هسته در یک حوزه علمی، به منظور آگاهی از کنفرانس مهم و باکیفیت در یک حوزه و نیز برای یافتن و تحلیل مقالات پر استناد و داغ در یک حوزه علمی، آشنایی با بانک اطلاعاتی وب آف ساینس (Web of Science) به کلیه پژوهشگران کمک خواهد کرد تا شمای کلی از آثار با کیفیت داشته باشند.

بنابراین کلیه پژوهشگران، چنانچه بخواهند اطلاعاتی در رابطه با پیشینه حوزه کاری خود نیز نظیر: ترسیم روند زمانی رشد یا افول با توجه به یک موضوع، مجلات مهم در یک حوزه موضوعی و با کیفیت، کنفرانس های مهم در یک حوزه، سازمان های مهم منتشرکننده مقالات با کیفیت و نظایر آن در یک حوزه موضوعی پیدا کنند، آشنایی با بخش های مختلف این بانک اطلاعاتی به آن ها کمک خواهد کرد.

پایگاه JCR

JCR پایگاه مکمل این پایگاه هست که ضریب تاثیر یا ایمپکت فکتور مجلات و رشد یا نزول آنها را در میان مجلات آن حوزه و در سال های مختلف مورد بررسی قرار می دهد . با استفاده از این پایگاه امکان شناخت معتبرترین مجلات هر رشته وجود دارد ضمن انکه میزان اعتبار هر مجله نیز توسط این پایگاه مورد ارزیابی قرار می گیرد.

دسترسی به Web Of Science

برای خرید اکانت Web Of Science کافیست با ما مکاتبه کنید، ما شرایط و هزینه انواع اکانت وب آو ساینس را خدمتتتان اعلام می کنیم. پس از واریز هزینه یوزر و پسورد Web Of Science ارسال می شود.

اکانت وب آو ساینس با ضمانت یک ماهه با هزینه 10 هزار تومان
اکانت Web Of Science با ضمانت سه ماهه با هزینه 20 هزار تومان
اکانت Web Of Science با ضمانت شش ماهه با هزینه 30 هزار تومان

برای اطلاع از هزینه اکانتهای Web Of Science با ضمانتهای بیشتر از 6 ماه مکاتبه کنید.

اکانت Web Of Science + اکانت Scopus

در صورتی که علاوه بر دسترسی به Web Of Science ، نیاز به دسترسی پایگاه اسکوپوس هم دارید، می توانید با پرداخت 5 هزار تومان بیشتر (از قیمتهای بالا) ، دسترسی به هر دو پایگاه استنادی اسکوپوس و وب آوساینس داشته باشید.

اکانت Scopus + اکانت وب آو ساینس با ضمانت یک ماهه با هزینه 15 هزار تومان
اکانت Scopus + اکانت وب او ساینس با ضمانت سه ماهه با هزینه 25 هزار تومان
اکانت Scopus + اکانت وب آوساینس با ضمانت شش ماهه با هزینه 35 هزار تومان

دسترسی رایگان Web Of Science

برای دریافت یوزر و پسورد رایگان Web Of Science، کافیست ما را به سه نفر از دوستان خود معرفی کنید (در کانال تلگرام و یا پیام شخصی و یا ایمیل). پس از خرید سه نفر از دوستان شما، اکانت رایگان Web Of Science برایتان ارسال می شود.

راهنمای استفاده از پایگاه اطلاعاتی Web Of Science

در ادامه چند فایل PDF راهنمای سایت Web Of Science به زبان فارسی آورده شده است.

راهنمای رایگان پایگاه WOS (Web Of Science) به زبان فارسی

راهنمای استفاده از web of science به زبان فارسی

راهنمای استفاده از وب آف ساینس به فرمت PDF و به زبان فارسی

Download Web-of-Science Help
Free Web_Of_Science
ISIWebofKnowledge Tutorial

فرم درخواست دسترسی به Web Of Science

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
برچسب ها

دانلود کتاب مقاله استاندارد | پسورد سایت های علمی

برای سفارش موارد زیر، با تلگرام و یا ایمیل ما مکاتبه کنید. دانلود مقاله ، خرید ایبوک ، دانلود استاندارد ، دریافت پایان نامه و خرید پسورد دانشگاهی خرید کتابهای آمازون، خرید اکانت iThenticate

مقاله های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Rankie WordPress Plugin