پسورد دانشگاه

پسورد turnitin اکانت ترنیتن

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

برای خرید اکانت (یوزر و پسورد turnitin ) با ما مکاتبه کنید.

دریافت پسورد turnitin اکانت یوزر و پسورد turnitin

یکی از مهمترین نرم افزارها در رابطه با سرقت علمی در دنیا نرم افزار «ترنیتن»(Turnitin) است که در سایت  www.turnitin.com قابل دستیابی است، البته بعضی از امکانات سایت پولی است. اما معتبرترین سایت برای سنجش متن شما است. این سایت به پایگاههای اطلاعات زیادی متصل است.

Improve Writing. Prevent Plagiarism

دریافت اکانت turnitin دسترسی به turnitin

بهترین راه برای جلوگیری از سرقت ادبی و علمی منبع  جمله یا پاراگراف است و قرار دادن عبارات در گیومه یا کوتیشن است. و یا اینکه ترتیب واژه ها تغییر کند یا کلمات شبیه به هم استفاده شود.

چنانچه مقاله ای را به ژورنالی بفرستید، داوران ایتدا با استفاده از این نوع نرم افزارها میزان اصالت متن شما را می سنجند.

 سرقت ادبی یا Plagiarism یعنی:

·    استفاده از متن، جدول یا تصویر موجود در مقاله فرد بدون نام بردن مشخصات منبع.

·    درج مشخصات منبع و استناد به آن اما استفاده بیش از حد مجاز از جملات مقاله، سرقت عین عبارت از متن اصلی و پیروی از اصول و ساختار جملات.

نرم افزار های بسیاری برای بررسی سرقت ادبی وجود دارد اکثر انها رایگان هستند و برای این کار از موتورهای جستجوگر بهره می برند.
متاسفانه موتور های جستجوگر به مقاله های علمی که در پایگاه های استنادی نمایه می شوند دسترسی ندارند و همین امر باعث می شود گزارش Plagiarism دقیق نباشد. توضیح بیشتر: نرم افزارهای رایگان تحت وب فقط متن های موجود در اینترنت را بررسی می نمایند و به مقاله هایی که به عنوان مثال در sciencedirect وجود دارند دسترسی ندارند.

بهترین نرم افزار جهت بررسی سرقت ادبی turnitin است، این نرم افزار به دیتا بیس ها علمی دسترسی دارد و به صورت تخصصی میزان سرقت ادبی را مشخص می کند. شرکت مربوطه خدمات مختلفی ارائه می دهد مانند:

For Students: writecheck.com
For Publishers & Researchers: ithenticate.com
For Admissions Professionals: turnitinadmissions.com
For Educational Resources: plagiarism.org
تجربه شخصی یکی از کاربران: مقاله ای به یکی از مجلات ISI ارسال گردید، آنها گزارش سرقت ادبی را که از طریق ithenticate بدست آمده بود فرستادند، تا موارد سرقت ادبی رفع گردد. این مقاله قبلا توسط نرم افزارهای رایگان تحت وب بررسی شده  و میزان سرقت ادبی ۱۴ درصد گزارش شده بود که ۱۰ درصد آن از بخش منابع مقاله بود. اما در گزارش سرقت ادبی که از سوی مجله دریافت شد میزان سرقت ادبی ۳۰ درصد گزارش شده بود.

 

 


فروش اکانت ( turnitin password )  با قیمت مناسب . جهت دریافت پسورد ترنیتن با تلگرام و یا ایمیل سایت مکاتبه کنید.

.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
برچسب ها

دانلود کتاب مقاله استاندارد | پسورد سایت های علمی

برای سفارش موارد زیر، با تلگرام و یا ایمیل ما مکاتبه کنید. دانلود مقاله ، خرید ایبوک ، دانلود استاندارد ، دریافت پایان نامه و خرید پسورد دانشگاهی خرید کتابهای آمازون، خرید اکانت iThenticate

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rankie WordPress Plugin