پسورد دانشگاه

دانلود مقاله و کتاب از DeGruyter

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

دانلود مقاله از DeGruyter

برای دسترسی به پایگاه علمی DeGruyter  و دانلود مقالات و کتابهای سایت degruyter.com کافیست مشخصات ان را برای ما ایمیل و یا تلگرام کنید تا pdf انها ارسال شود. لیست ژورنالهای این سایت در آدرس https://www.degruyter.com/browse?type_0=journals قابل مشاهده است. امکان دانلود کل مقالات یک ژورنال بصورت ایشو ، ایشو هم فراهم است.

دانلود کتاب از De Gruyter

لیست کتابهای سایت de Gruyter در ادرس https://www.degruyter.com/browse?type_0=books قابل مشاهده است.

انتشارات De Gruyter با قدمتی بیش از ۲۶۰ سال از قدیمی ترین ناشرین کشور آلمان می باشد. انتشارات De Gruyter عرضه کننده حدودا” ۹۰۰ عنوان ژورنال می باشد که در تمام موضوعات شامل علوم پایه، فنی و مهندسی، علوم انسانی و پزشکی به چاپ میرسد. بیش از ۷۰ درصد از ژورنالها به زبان انگلیسی می باشند. ناشر همچنین ارائه کننده بیش از ۵۰ پایگاه الکترونیکی در موضوعات تخصصی مختلف است. از مجموع ژورنالها حدودا” ۴۸۵۵ عنوان در زمینه علوم انسانی و اجتماعی و گرایشهای تخصصی وابسته و ۴۰۶ عنوان در زمینه علوم پایه، فنی و مهندسی و پزشکی است. آبونمان ژورنالها شامل دسترسی به مجموعه ژورنالهای ناشر از سال ۱۹۹۵ می باشد. دسترسی به بخش آرشیو شامل دسترسی به ژورنالهای ناشر چاپ شده از سال ۱۸۲۶ است. نزدیک به ۲۰۰ عنوان از ژورنالهای ناشر نمایه شده در ISI می باشند و نزدیک به ۱۰۰ عنوان اخیرا” با رشد چشمگیر شاخص تاثیرگذاری یا Impact Factor همراه بوده اند.

پسورد De Gruyter

برای دریافت یوزر و پسورد De Gruyter و دانلود مقاله و کتاب با گیگاپیپر مکاتبه کنید.

 

انتشارات degruyter.com در موضوعات زیر فعالیت دارد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
برچسب ها

دانلود کتاب مقاله استاندارد | پسورد سایت های علمی

برای سفارش موارد زیر، با تلگرام و یا ایمیل ما مکاتبه کنید. دانلود مقاله ، خرید ایبوک ، دانلود استاندارد ، دریافت پایان نامه و خرید پسورد دانشگاهی خرید کتابهای آمازون، خرید اکانت iThenticate

مقاله های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rankie WordPress Plugin