پسورد دانشگاه

پسورد reaxys

دسترسی به سایت Reaxys

برای دریافت پسورد reaxys با ایمیل ما مکاتبه کنید.

برای اطلاع از هزینه پسورد Reaxys و دریافت دسترسی فول به امکانات ری اکسیس به لینک زیر وارد شوید:

http://www.gigapaper.ir/%d8%a7%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%aa-reaxys-%d9%be%d8%b3%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b1%db%8c-%d8%a7%da%a9%d8%b3%db%8c%d8%b3/

درباره پایگاه Reaxys

Reaxys یک پایگاه شیمی وب – پایه می باشد که برای محققان امکان جستجو در حوزه شیمی و علوم وابسته را فراهم می اورد. این پایگاه با انجام جستجوهایی منسجم به منظور کشف واکنشها و مواد شیمیایی با طراحی سنتز و منبع شیمیایی طراحی شده است .

استفاده کنندگان از پایگاه Reaxys چهار گروه عمده از محققین در رشته های زیر هستند که شامل موارد زیر هستند :

شیمی سنتز: عمق داده های شیمی موجود در پایگاه امکان خوبی را برای شما فراهم می اورد که به ارزیابی و طراحی بهترین راه و روش ممکن برای سنتز ترکیب مورد نظر خود دست یابید. دانشمندان شیمی سنتز از امکانات سایت بهره مند می شوند.

شیمی دارویی : امکانات چند گانه پایگاه Reaxys از داده های معتبر تجربی فراهم آمده که با دقت از ژورنالها و پروانه های ثبت اختراع انتخاب شده اند .این پایگاه داده هایی با کیفیت بالا برای دانشمندان علوم زیستی نظیر داروشناسان ، سم شناسان ، زیست شیمیدانان فراهم می آورد.

متخصصان اطلاعاتی شیمی : این پایگاه امکان جستجوی مناسبی را برای شیمیدانان برقرار می سازد که دامنه تاریخی آن از سال 1771 تا به امروز تحقیقات علم شیمی را شامل میشود .

علم مواد : Reaxys دانشمندان علم مواد را قادر می سازد که داده های ارزشمند اخیر را که شامل ویژگیها و ساختارهای شیمیایی و فیزیکی است بدست آورند بنابراین قبل از مراجعه شیمیدانان به ازمایشگاه آنها بهتر میتوانند ویژگیهای یک ماده جدید را پیش بینی کنند و تخمین بزنند.

هر سوالی در مورد پسورد Reaxys دارید، در قسمت نظرات مطرح کنید تا توسط مسیول مربوطه پاسخ داده شود.

 

برچسب ها

دانلود کتاب مقاله استاندارد | پسورد سایت های علمی

برای سفارش موارد زیر، با تلگرام و یا ایمیل ما مکاتبه کنید. دانلود مقاله ، خرید ایبوک ، دانلود استاندارد ، دریافت پایان نامه و خرید پسورد دانشگاهی خرید کتابهای آمازون، خرید اکانت iThenticate

مقاله های مشابه

2 thoughts on “پسورد reaxys”

    1. پسورد ری اکسیس موجود است. ایمیل بزنید تا هزینه ان ارسال شود
      پسوردهایی هم موجود است که به سایتهای acs , scinecedirect , reaxys و چندین سایت دیگر هم دسترسی دارد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
Rankie WordPress Plugin