سرقت ادبی Plagiarism

بررسی سرقت ادبی مقاله و اکانت iThenticate

بررسي درصد تشابه مقاله با iThenticate

بررسی سرقت ادبی مقاله خود را با سرویس iThenticate ازنظر پلاجیاریزم (Plagiarism) چک کنید و نتیجه بررسی سرقت ادبی مقاله را، چند دقیقه بعد در ایمیل خود مشاهده کنید.

برای خرید اکانت سرقت ادبی ، اکانت iThenticate  با ما مکاتبه کنید. فروش اکانت iThenticate با کمترین قیمت

 

این نرم افزار، به گونه­ ای طراحی شده است که پیش از انتشار اثر، اصالت آن را تشخیص داده و در مرحله پیش­نویسی مقاله، اطمینان لازم را در خصوص عدم سرقت ادبی، به آگاهی می­رساند. این محصول نیز در تشخیص سرقت ادبی و فناوری جلوگیری از دست‌بُرد علمی، با همکاری بیش از ۳۱۰۸ مؤسسه آموزشی و انتشاراتی علمی، در سرتاسر جهان، به صورت حرفه­ ای طراحی شده است؛ به کمک این پایگاه، در فاصله­­ ای اندک و در آغاز پذیرش مقاله توسط پایگاه و پیش از بازبینی مقاله توسط سردبیر و ناظر، گزارش بسیار دقیقی از درصد سرقت ادبی، به اطلاع کاربر می­رسد

 نرم‌افزار تشخیص سرقت علمی

گفتنی است، ارائه گزارش سرقت ادبی در این نرم افزار، به همراه نمایش مستندات می ­باشد. این محصول، به سردبیران، نویسندگان و محققان کمک می­کند تا با مقایسه نسخه های پیش­نویس مقاله خود، با بیش از ۴۳،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ صفحه وب و ۱۲۲،۰۰۰،۰۰۰ محتوای اطلاعاتی، از جمله افزون بر ۳۸،۰۰۰،۰۰۰ اثر منتشرشده از بیش از ۳۰۰ انتشارات علمی که عضو «Cross Check» هستند، از بروز سرقت‌های ادبی جلوگیری کنند.

بررسی سرقت ادبی مقاله با iThenticate

این نرم افزار که توسط «Turnitin» گسترش پیدا کرده، در شناسایی سرقت آثار علمی و بررسی اصالت آن­ها به منظور خدمت­رسانی به مؤسسات آموزشی در سراسر جهان، پیش‌گام می­باشد.

به کمک این محصول، تا به امروز حدود ۲۵،۰۰۰،۰۰۰ سند برای شناسایی سرقت ادبی مورد جستجو قرار گرفته است. از امکانات ویژه این نرم افزار، آن است که هنگام جستجوی مجلات تخصصی، درصد ضریب تأثیر آن‌ها بر اساس: عنوان، نام و موضوع، مورد لحاظ قرار می‌گیرد

بررسی درصد تشابه مقاله با iThenticate

با پرداخت مبالغی به صورت سالیانه که شرح آن در خود پایگاه آمده است، بر اساس شمار کلمات مدرک و یا مدارک علمی، امکان مطلع شدن از سرقت ادبی وجود دارد. بنابراین، «Ithenticate»، خدماتش را با دریافت وجه نقد ارائه می­دهد و رایگان نمی ­باشد.

از جمله ناشران تخصصی این نرم افزار، می­توان به: «اشپرینگر (Springer)»، «ابسکو (Ebsco)»، «الزویر(Elsevier)»، «پروکوئیست (Proquest)»، «آی تریپل ای (Institute of Electrical and Electronics Engineers: IEEE)»، و «وایلی (Wiley)» اشاره کرد. گفتنی است، بیشتر کاربران پایگاه «Ithenticate»، پزشکان، دانشجویان و پژوهشگران هستند.

 بررسی درصد تشابه مقاله با تنظیمات زیر بررسی می گردد:

  • قسمتهایی که در کوتیشن مارک قرار دارند (بدلیل نقل قول بودن همراه با ذکر منبع) جزو موارد سرقت ادبی محسوب نمی شود.
  • حداقل ده کلمه ی پشت سرهم و بیشتر اگر مشابه باشد سرقت ادبی محسوب می گردد.
  • گزارشها به صورت pdf , html  قابل ارسال می باشد.
  • اگر درصد تشابه  بیشتر از 1% برای  یک منبع گزارش شود، سامانه آن را سرقت ادبی محسوب می کند.
بررسی سرقت ادبی مقاله | سرقت ادبی مقاله | اکانت iThenticate | خرید اکانت iThenticate | تشخیص سرقت ادبی | سایت سرقت ادبی.

 

برچسب ها

دانلود کتاب مقاله استاندارد | پسورد سایت های علمی

برای سفارش موارد زیر، با تلگرام و یا ایمیل ما مکاتبه کنید. دانلود مقاله ، خرید ایبوک ، دانلود استاندارد ، دریافت پایان نامه و خرید پسورد دانشگاهی خرید کتابهای آمازون، خرید اکانت iThenticate

مقاله های مشابه

‫4 نظرها

  1. با سلام اگر عنوان مقالمون که اکسپت شده است متوجه شویم شباهت زیادی با مقاله ای از شحص دیکر که چاپ شده است دارد آیا سرقت علمی به حساب می اید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Rankie WordPress Plugin
بستن