پسورد دانشگاه

اکانت اسکوپوس پسورد Scopus

دسترسی به پایگاه استنادی Scopus

دسترسی به پایگاه استنادی اسکوپوس، بدون اکانت Scopus امکان پذیر نیست. برای استفاده از امکانات اسکوپوس که در ادامه توضیح داده شده است، نیاز به یوزر و پسورد اسکوپوس دارید. با خرید اکانت اسکوپوس میتوانید ابن یوزر و پسورد Scopus را دریافت کنید.
پس از واریز هزینه به
شماره کارت بانک ملی  (بنام زهرا تورجی زاده) 
6037998227824579

و یا دیگر شماره حسابهای سایت (بخش پرداخت هزینه ار منوی سایت) ، مشخصات واریزی را از طریق تلگرام ، واتس اپ (09035556564) و یا ایمیل ارسال کنید. اکانت ظرف چند دقیقه تا حداکثر 8 ساعت کاری، ارسال می شود. حتما در پیام اعلام شود که هزینه بابت اسکوپوس ، وب اف ساینس و یا هر دو بوده است و همچنین مشخص کنید که چند ماهه واریز شده است.

معرفی پایگاه اطلاعات علمی اسکوپوس Scopus

پایگاه اطلاعات علمی اسکوپوس Scopus محصول شرکت الزویر Elsevier بزرگترین و معتبرترین چکیده نامه آنلاین جهان است که تمامی حوزه های علمی را در بر میگیرد و بیش از  24000 نشریه را از حدود 50000 ناشر نمایه میکند. اسکوپوس یک رقیب جدی و قدرتمند برای پایگاه اطلاعاتی – استنادی web of science محسوب میشود. این پایگاه در سال 2004 راه اندازی شده و آپدیت آن روزانه است.از آنجاییکه که اسکوپوس یک پایگاه استنادی است در مقابل هر رکورد بازیابی شده تعداد استنادهای دریافتی مربوط به آن را ارائه میدهد که نشان دهنده اهمیت و تأثیرگذاری آن مدرک است و بدینوسیله زنجیره استنادی مقالات قابل ردیابی میشود.

چگونه به اسکوپوس دسترسی پیدا کنیم؟

ورود به سایت scopus تنها از طریق اکانت اسکوپوس امکان پذیر است. برای دسترسی به پایگاه Scopus فرم انتهای صفحه را تکمیل کنید.. هزینه انواع اکانت اسکوپوس با ضمانتهای یک ماهه ، سه ماهه و شش ماهه و بیشتر در انتهای صفحه اعلام شده است.

دو نوع اکانت اسکوپوس موجود است :

1- اکانت Scopus

برای خرید اکانت Scopus  کافیست مشخصات واریزی را در تلگرام یا ایمیل و یا واتساپ ، ارسال کنید. پس از واریز هزینه یوزر و پسورد Scopus ارسال می شود.

اکانت Scopus با ضمانت یک ماهه با هزینه 87 هزار تومان
اکانت اسکوپوس با ضمانت سه ماهه با هزینه 147 هزار تومان
اکانت Scopus با ضمانت شش ماهه با هزینه 217 هزار تومان

برای اطلاع از هزینه اکانتهای اسکوپوس با ضمانتهای بیشتر از 6 ماه مکاتبه کنید. این اکانتها بصورت پروکسی است یعنی یک لینک و یوزر و پسورد به شما داده می شود که با کلیک بر روی ان لینک، مستقیما به سایت اسکوپوس وارد می شوید و میتوانید در سایت Scopus.com مستقیما جستجو کنید.

2- اکانت مستقیم Scopus

دریافت ایمیل و پسورد اسکوپوس با امکان لاگین مستقیم در سایت https://www.scopus.com شش ماهه 240 هزار تومان – یکساله 340 هزار تومان – پس از دریافت ایمیل و پسورد، تغییری در مشخصات داده نشود. ایمیل و پسورد قابل تغییر نیست.

اکانت Web Of Science + اکانت Scopus

در صورتی که علاوه بر دسترسی به اسکوپوس، نیاز به دسترسی پایگاه استنادی وب آو ساینس هم دارید، می توانید با پرداخت مبلغی بیشتر (از قیمتهای بالا) ، دسترسی به هر دو پایگاه استنادی اسکوپوس و وب آوساینس داشته باشید.

اکانت Scopus + اکانت وب آو ساینس با ضمانت یک ماهه با هزینه 144  هزار تومان
اکانت Scopus + اکانت وب او ساینس با ضمانت سه ماهه با هزینه 244 هزار تومان
اکانت Scopus + اکانت وب آوساینس با ضمانت شش ماهه با هزینه 344 هزار تومان

اکانت مستقیم Wb of science

دریافت اکانت وب اف ساینس با ایمیل شخصی و پسورد، شش ماهه 290 هزار تومان – یکساله 390 هزار تومان

اکانت مستقیم Web of Science شامل دسترسی به موارد زیر است :

WOS+ Incites+ESI+JCR+Endnote

واریز هزینه

برای دریافت اکانت اسکوپوس و یا اکانت وب آو نالج ، و یا اکانت هر دو سایت Scopus  و webofknowledge.com بایستی مشخصات پرداختی را از طریق تلگرام ، واتساپ و یا ایمیل گیگاپیپر ارسال کنید. برای دریافت شماره حساب ها و شماره کارتهای گیگاپیپر و اطلاعات تماس گیگاپیپر بر روی لینکها کلیک کنید.

شماره کارت برای خرید اکانت اسکوپوس و WOS

به شماره کارت بانک ملی  (بنام زهرا تورجی زاده) 

6037998227824579

واریز و مشخصات واریزی را در فرم یا تلگرام یا واتس اپ به شماره 09035556564 اطلاع دهید. در صورت عدم دسترسی به پیام رسانها ، در ایمیل اطلاع دهید.

انواع جستجو در اسکوپوس

در این قسمت با نحوه سرچ در اسکوپوس اشنا می شوید :

1- جستجوی نشریات (Browse Sources)

در قسمت جستجوی نشریان امکان جستجو بر اساس عنوان و موضوع هر نشریه وجود دارد. اسکوپوس برای سنجش اعتبار نشریات دو شاخص SJR و SNIP را ارائه کرده است. برای دسترسی به این بخش در سایت اسکوپوس نیاز به اکانت اسکوپوس دارید.

بخش تحلیل نشریات  Analyze Journal

در بخش تحلیل نشریات  Analyze Journal و با استفاده از ابزار تحلیلگر نشریات  Journal Analyzer با جستجو و انتخاب نشریه موردنظر می توان علاوه بر دو شاخص SJR و ،SNIP تعداد کل مقالات نشریه، تعداد کل استنادهای دریافتی و برخی شاخص های آماری دیگر را به صورت نمودارهای گرافیکی مشاهده نمود. همچنین می توان دو یا چند نشریه را انتخاب نموده و شاخصهای مربوط به آنها را به صورت نموداری با هم مقایسه کرد. در این بخش امکان شناسایی نشریات هسته در هر حوزه موضوعی وجود دارد. باید یادآور شد که اطلاعات استنادی مربوط به نشریات از سال 6991 به بعد قابل دسترسی هستند. برای دسترسی به این بخش در سایت اسکوپوس نیاز به اکانت Scopus دارید.

2- جستجوی مدارک Document search

در بخش جستجوی مدارک میتوان با استفاده از یک یا چند کلیدواژه Keyword یا عبارت جستجو Phrase به مدارک موردنظر دست پیدا کرد. در اینجا امکان اخص کردن جستجو از طریق گزینه های موجود در منو فراهم شده است. در صفحه نتایج و در ستون سمت چپ Refine میتوان نتایج جستجو را بر اساس سال، نویسنده، حوزه موضوعی، نوع مدرک،عنوان منبع، وابستگی سازمانی، کلیدواژهها، کشور، نوع سند و زبان مدرک محدود نمود.

امکان جستجوی موضوعی وجود دارد. در جعبه ی جستجو، کلید واژه خود برای جستجو در عنوان و چکیده اسناد را وارد کنید. برای دسترسی به این بخش در سایت اسکوپوس نیاز به اکانت اسکوپوس دارید.

از منوی آبشاری روبروی آن فیلد دلخواه از قبیل عنوان مقاله، چکیده، نویسنده و … را انتخاب و جستجوی خود را به آن فیلد محدود کنید. در مورد این فیلدها، در ادامه توضیح داده خواهد شد.

All Fields: امکان جستجوی کلیدواژه های مورد نظر در همه ی فیلدها را فراهم میکند.

Article Title, Abstract, Keywords: جستجو در عنوان مقاله، چکیده و کلیدواژه ها

Authors: جستجو در نام نویسندگان

First Authors: جستجو در نام نویسنده ی اول

Source Title: جستجو در منبعی که مقاله یا بخشی از کتاب در آن منتشر شده است )جستجو در نام مجله یا نام کتاب

Article Title: جستجو در عنوان مقاله

Abstract: جستجو در چکیده

Affiliation: جستجو در وابستگی سازمانی نویسنده (سازمانی که نویسنده وابستگی خود را به آن اعلام کرده است.)

Language: انتخاب زبان جستجو

ISSN: جستجو بر اساس شماره استاندارد بین المللی مجله

CODEN: کد منحصر به فرد برای شناسایی انتشارات مختلف

DOI: جستجو بر اساس شماره دیجیتالی مقالات

References: جستجو در منابع و مآخذ

Conference: جستجو در نام کنفرانس

Chemical Name: جستجو در نام شیمیایی مواد

CAS Number: جستجو بر اساس شمارهای که به مواد شیمیایی اختصاص داده شده است.

گزینه Add search field جعبه های جستجو را افزایش می دهد. در قسمت Limit to، محدودیتهایی مانند محدوده سالی (Date Range)، نوع مدرک (Document Type) و محدوده موضوعی (Subject Areas) را اعمال کنید.

اکانت رایگان scopus

همانطور که گفته شد برای دسترسی به Scopus و سرچ در اسکوپوس نیاز به یوزر و پسورد اسکوپوس دارید. برای دسترسی رایگان به scopus می توانید سه نفر از دوستان خود را به خرید اکانت اسکوپوس دعوت کنید. در صورت خرید اکانت Scopus توسط انها، یک یوزر و پسورد رایگان Scopus برایتان ارسال می شود که توسط این اکانت رایگان اسکوپوس می توانید به Scopus لاگین کنید.

3- جستجوی نویسندگان Author search

در بخش جستجوی نویسندگان امکان جستجو براساس نام نویسنده وجود دارد. در لیست نتایج به دست آمده با کلیک بر روی نام نویسنده موردنظر شاخصها و آمار مرتبط با وی از جمله شاخص ایندکس H-Index که نشانگر تأثیرگذاری علمی نویسنده است؛ تعداد کل استنادها، تعداد کل ارجاعات، نویسندگان همکار  Co-authors و نمودار مربوط به شاخص هرش را میتوان مشاهده کرد. در این بخش همچنین میتوان آمار و حوزه های موضوعی مربوط به یک نویسنده را بهصورت نمودار دایرهای مشاهده و تحلیل نمود. اسکوپوس به هر نویسنده شناخته شده یک شماره منحصربه فرد ID اختصاص می دهد که به وسیله آن قابل شناسایی و جستجوست است. در این بخش امکان شناسایی نویسندگان پرکار نیز وجود دارد.

ORCID چیست؟

ORCID اسکوپوس به هر نویسنده کد ۱۶ رقمی منحصر به فردی اختصاص داده است که با وارد کردن آن کد در قسمت ORCID ID می توان مدارک آن نویسنده را جستجو کرد. این کد، برای تمایز دادن بین نویسندگان دارای نام مشابه، مفید است. همچنین نام نویسندگان ممکن است به فرمتهای مختلف نوشته شود که با داشتن کد هر نویسنده تمام مقالات نویسنده که نام وی با فرمتهای مختلف نوشته شده بازیابی خواهد شد. برای دسترسی به این بخش در سایت Scopus نیاز به اکانت Scopus دارید.

بعد از جستجوی یک محقق، اطلاعات آن محقق، تعداد مقالات و مدارک منتشر شده از وی، تعداد استنادات و همچنین شاخص h-index آن محقق مشخص می شود.

4-  جستجوی سازمانی Affiliation search

در بخش جستجو بر اساس وابستگی سازمانی یا مکانی، امکان جستجوی مدارک بر اساس نام سازمانها و مؤسسات فراهم شده است. بدین ترتیب می توان همه مدارک مرتبط با یک سازمان یا مؤسسه را جستجو نمود. در لیست نتایج جستجو علاوه بر مدارک، پروانه های ثبت اختراع نیز به صورت مجزا بازیابی شده اند. همچنین می توان به فهرستی از سازمانهای همکار در تولید مدارک نیز دسترسی داشت. حوزه های موضوعی مدارک نیز بر اساس نمودار دایرهای ترسیم شده است. برای دسترسی به این بخش در سایت اسکوپوس نیاز به اکانت Scopus دارید.

جستجوی پیشرفته در اسکوپوس Advanced search

در بخش جستجوی پیشرفته امکان هر نوع جستجو (شامل جستجوی نشریات، مدارک، نویسندگان و سازمانها) با استفاده از تگهای (برچسبها) مشخص و تعریف شدهای وجود دارد. در مقابل هر تگ نوع کاربرد آن به وسیله مثال نشان داده شده است. بدیهیست که برای یک جستجوی ترکیبی می توان از عملگرهای منطقی جبر بولی AND,OR,NOT میان کلیدواژه ها و عبارات جستجو استفاده کرد.برای دسترسی به این بخش در سایت Scopus نیاز به یوزر و پسورد اسکوپوس دارید.

لازم به ذکر است از آنجا که پایگاه اطلاعاتی اسکوپوس یک چکیده نامه است، امکان دسترسی به تمام متن مدارک به صورت مستقیم وجود ندارد و برای دسترسی به متن کامل باید بر روی لینک مربوط به ناشر View at publisherکلیک نمود که در صورت اشتراک، دسترسی به متن کامل آن میسر است.

اکانت اسکوپوس پسورد Scopus پسورد اسکوپوس اکانت Scopus یوزر پسورد رایگان یوزر و پسورد Scopus پسورد رایگان اسکوپوس یوزر و پسورد اسکوپوس اکانت رایگان scopus
یوزر و پسورد اسکوپوس اکانت رایگان scopus
اکانت اسکوپوس پسورد Scopus پسورد اسکوپوس اکانت Scopus یوزر پسورد رایگان یوزر و پسورد Scopus پسورد رایگان اسکوپوس یوزر و پسورد اسکوپوس اکانت رایگان scopus
اکانت اسکوپوس پسورد Scopus
اکانت اسکوپوس پسورد Scopus پسورد اسکوپوس اکانت Scopus یوزر پسورد رایگان یوزر و پسورد Scopus پسورد رایگان اسکوپوس یوزر و پسورد اسکوپوس اکانت رایگان scopus
یوزر پسورد رایگان یوزر و پسورد Scopus

اکانت رایگان Scopus

برای دریافت یوزر و پسورد رایگان scopus، کافیست ما را به سه نفر از دوستان خود معرفی کنید (در کانال تلگرام و یا پیام شخصی و یا ایمیل). پس از خرید سه نفر از دوستان شما، اکانت رایگان اسکوپوس برایتان ارسال می شود.

نکات خرید اکانت Scopus

1- توجه شود که با خرید اکانت اسکوپوس، تنها به موتور جستجوی ان دسترسی خواهید داشت.اینگونه نیست که با پرداخت این هزینه بتوانیم به کلیه مقالات موجود در اسکوپوس دسترسی داشته باشید. برای دسترسی به متن کامل مقالات نیاز به اکانتهای مختلف می باشد که سطح دسترسی های انها و هزینه هر کدام متفاوت است.

2- اکانت فقط برای استفاده شخصی است، بنابراین از استفاده همزمان و اشتراک گذاری ان خودداری کنید.

3- برای استفاده از اکانتهای نوع 1 بایستی از ابزارهای دور زدن (ق*ن*د شکن) استفاده کنید. برای اکانتهای نوع دوم هم ترجیحا از این ابزارها استفاده کنید. در صورتی که در خارج از ایران هستید، نیاز به این ابزارها نیست.

نکات خرید اکانت وب اف ساینس

با خرید اکانت WOS تنها به موتور جستجوی ان دسترسی خواهید داشت  و امکان دانلود متن کامل کل مقالات را نخواهید داشت.

هزینه بخش های دیگر سایت webofknowledge مثلا بخش JCR و یا ESI متفاوت است. برای خرید پسورد JCR سایت WOS  ، اکانت ESI سایت وب اف ساینس و اکانت inCites سایت Web of Science بر روی لینک کلیک کنید.

راهنماي استفاده از پایگاه اطلاعاتی Scopus

در ادامه چند فایل PDF راهنمای سایت Scopus به زبان فارسی آورده شده است.

راهنماي استفاده از پایگاه اطلاعاتی Scopus
راهنماي فارسی استفاده از پایگاه اطلاعاتی Scopus
راهنمای ادغام و ویرایش پروفایل نویسنده در بانک اطلاعاتی Scopus

فرم درخواست اکانت Scopus
  دانلود کتاب مقاله استاندارد | پسورد سایت های علمی

  برای سفارش موارد زیر، با تلگرام و یا ایمیل ما مکاتبه کنید. دانلود مقاله ، خرید ایبوک ، دانلود استاندارد ، دریافت پایان نامه و خرید پسورد دانشگاهی خرید کتابهای آمازون، خرید اکانت iThenticate

  ‫2 دیدگاه ها

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا