پسورد دانشگاه

اکانت Reaxys | پسورد ری اکسیس

خرید پسورد Reaxys | دسترسی به ری اکسیس

هزینه اکانت Reaxys

هزینه اکانت Reaxys و دسترسی 30 روزه به ری اکسس 243 هزار تومان می باشد. با اکانت سایت ری اکسس به کلیه قابلیتهای اعلام شده در ادامه دسترسی دارید.
هزینه خرید اکانت Reaxys و دسترسی 3 ماهه به Reaxys مبلغ  393 هزار تومان می باشد. کلیه اکانتهای Reaxys دسترسی كامل به امکانات پایگاه رکسیزدارد.
هزینه پسورد Reaxys با ضمانت شش ماه به مبلغ  743 هزار تومان و یکساله 1113 هزار تومان می باشد. کلیه اکانتهای پایگاه علمی ریکسیس دسترسی كامل به امکانات ری اکسیس دارد.

فروش ویژه پسورد Reaxys

عزیزانی که پسورد Reaxys برای مدت یک ماه خریداری می کنند، پس از گذشت یک ماه از زمان اکانت ری اکسیس، در صورتی که نیاز به تمدید اکانت خود را داشته باشند با قیمتهای روز می توانند برای دوره های یک ماه ، سه ماهه و بیشتر تمدید کنند.

نحوه خرید اکانت Reaxys

 

پس از واریز هزینه به شماره کارت بانک ملی  (بنام زهرا تورجی زاده) 6037998227824579 واریز و مشخصات واریزی را در فرم پایین این صفحه یا تلگرام یا واتس اپ یا ایتا به شماره 09035556564 یا ایمیل info سایت اطلاع دهید. حتما اعلام شود که هزینه بابت اکانت Reaxys و اینکه چند ماهه واریز شده است. در کمتر از 8 ساعت کاری، یوزر و پسورد ری اکسیس ارسال می شود.

پس از واریز هزینه اعلامی به یکی از حسابهای سایت، مشخصات واریزی را از طریق یکی از راههایی ارتباطی اعلام شده در صفحه ارتباط با ما، ارسال کنید. پس از بررسی صحت واریزی، دسترسی به Reaxys ارسال خواهد شد.

اکانت Reaxys | پسورد ری اکسیس خرید پسورد Reaxys | دسترسی به Reaxys راهنمای پایگاه Reaxys جستجو در شیمی لاگین به new.reaxys.com کشف واکنش‌ها و مواد شیمیایی
اکانت Reaxys | پسورد ری اکسیس خرید پسورد Reaxys | دسترسی به Reaxys

نکات خرید اکانت Reaxys

1- برای استفاده از اکانتهای ری اکسیس بایستی از ابزارهای دور زدن (ق*ن*د شکن) استفاده کنید. در صورتی که در خارج از ایران هستید، نیاز به این نرم افزارها نیست.

2- اکانت فقط برای استفاده شخصی است، بنابراین از استفاده همزمان و اشتراک گذاری ان خودداری کنید.

درباره پایگاه Reaxys

Reaxys يك پايگاه شيمي وب – پايه مي باشد كه براي محققان امكان جستجو در حوزه شيمي و علوم وابسته را فراهم مي اورد. اين پايگاه با انجام جستجوهايي منسجم به منظور كشف واكنشها و مواد شيميايي با طراحي سنتز و منبع شيميايي طراحي شده است .اين پايگاه به دانشمندان شيمي زمان بيشتري براي خلاقيت و ابتكار ميدهد و آنها را قادر ميسازد تا در دنياي رقابت براي رسيدن به اهداف خود پيشگام باشند . تعامل در اين پايگاه با دقت بسيار طراحي و برنامه ريزي شده است تا استفاده پذيري بالايي داشته باشد.

اين پايگاه اطلاعات با كيفيت بالا و استثنايي را فراهم مي آورد ، اطلاعاتي درباره واكنشهاي شيميايي و سنتز ، داده هاي كتابشناختي در تحقيقات شيمي آلي ، شيمي معدني ، تركيبات شيمي آلي فلزي ، ويژگيهاي واقعي و غيره.پوشش تاريخي اين پايگاه به 1771 تاكنون مي رسد و بنابراين اين پايگاه اطلاعات مهم متون شيمي و پروانه هاي ثبت اختراع را شامل مي شود.

Reaxys Login Password

Essential resource for finding data and associated literature references for organic and inorganic/organometallic compounds. Search by structure, molecular formula and text-based facts.

Reaxys is a web-based tool for the retrieval of chemistry information and data from published literature, including journals and patents. The information includes chemical compounds, chemical reactions, chemical properties, related bibliographic data, substance data with synthesis planning information, as well as experimental procedures from selected journals and patents. It is licensed by Elsevier.

Reaxys was launched in 2009 as the successor to the CrossFire databases. It was developed to provide research chemists with access to current and historical, relevant, organic, inorganic and organometallic chemistry information, from reliable sources via an easy-to-use interface.

دسترسی به Reaxys

جهت استفاده از پایگاه ریکسیس نیاز به یوزر و پسورد ریکسیس است، که می توانید اکانت ریکسس را همینجا خریداری کنید. هر سوالی در مورد سایت Reaxys دارید، در قسمت نظرات مطرح بفرمایید.

خرید پسورد پايگاه اطلاعاتي Reaxys

با پرداخت هزینه پسورد Reaxys (پايگاه تخصصي در برگيرنده شاخه هاي شيمي، مهندسي، علوم زمين شناسي، علوم مواد، زيست پزشكي، داروسازي ، بيوتكنولوژي، نانوتكنولوژي، علوم زيست محيطي و ساير زمينه ها است) به مدت يك ماه، سه ماه و بیشتر دسترسی به سایت ری اکسیس خواهید داشت. لينك دسترسي به ریکسس http://new.reaxys.com است.

اکانت رایگان Reaxys

برای دسترسی به Reaxys نیاز به اکانت ری اکسیس دارید. برای اینکه اکانت Reaxys بصورت رایگان برای شما ارسال شود، کافیست ما را به سه نفر از دوستان خود معرفی کنید. با دریافت یوزر و پسورد Reaxys توسط انها، یک اکانت رایگان Reaxys بشما هدیه داده می شود.

کاربرد پسورد Reaxys

‌این پایگاه برای محققان امکان جستجو در حوزه شیمی و علوم وابسته را فراهم می آورد.

Reaxys با انجام جستجوهایی منسجم به منظور کشف واکنش‌ها و مواد شیمیایی با طراحی سنتز و منبع شیمیایی طراحی شده است. ‌علاوه بر آن، داده‌های کتابشناختی در تحقیقات شیمی آلی، شیمی معدنی، ترکیبات شیمی آلی فلزی، ویژگی‌های واقعی و غیره را در این پایگاه می‌توان به دست آورد.

سایت Reaxys برای R&D شیمیایی

Reaxys برگه اطلاعات داده های ضروری برای تصمیم گیری های آگاهانه در مورد R&D شیمیایی است. Reaxys یک راه کار پژوهشی بر پایه ی وب می باشد که با در اختیار گذاشتن واقعیات تجربی در مورد ساختارها ، خصوصیات ،واکنش های شیمیایی و نیز روش ها ی اجرای کار، بازدهی تحقیق و توسعه را بهبود می بخشد.

امکانات پایگاه Reaxys

دسترسی به بیش از 550 میلیون واقعیات تجربی منتشر شده را جهت توانمند ساختن در کشف و توسعه مواد شیمیایی فراهم می آورد. . تمرکز بر ساختارها، خصوصیات و واکنش ها از کشف زودهنگام دارو،گزینش مواد و برنامه ریزی برای ساخت حمایت میکند و احتمالات خروجی داده ها این اجازه را به محقق میدهد که
داده های درون سازمانی و خارجی را به طور هماهنگ ی مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد.

Reaxys تحقیق و توسعه را از طریق ارائه پاسخ ها به نحوی که شیمیدانان به آن ها نیازمند میباشند، بهبود می بخشد.

 • آیا یک ترکیب وجود دارد؟
 • در مورد این ترکیب چه می دانیم؟
 • چطور می توان به این ترکیب دست یافت؟
 • چه شخص دیگری بر روی این ترکیب کار می کند؟

تفاوت سایت پايگاه Reaxys و پايگاه ScienceDirect ؟

ميان پايگاه Reaxys و پايگاه ScienceDirect كنش متقابل وجود دارد كه اين قابليت اكتشاف ساختارهاي شيميايي را بهبود مي بخشد . سایت Reaxys براي محققان اطلاعات بي نظيري در رابطه با اكتشاف واكنشها و تركيبات داده ها فراهم مي آورد و Science direct دستيابي به متون اصلي مورد اطمينان از قبيل متن
كامل مقالات داوري شده و بخشهاي كتابهاي با تاثير بالارا فراهم مي سازد.

آدرس سایت Reaxys

پایگاه رکسیز از طریق آدرس https://www.reaxys.com در دسترس بوده و نسخه لمسی آن نیز در آدرس  https://new.reaxys.com قابل استفاده می باشد. قابل ذکر است این بانک اطلاعاتی برای رشته های داروسازی، شیمی دارویی، سم شناسی، بیوشیمی، تغذیه و مواد غذایی کاربرد دارد.

ویژگی های اکانت Reaxys

محتوای بسیار سازمان یافته جامع Reaxys ، داده های ساختار شیمیایی، واکنش و خصوصیات به دست آمده از مجلات، ثبت اختراعات و فصول تکست بوک ها را گلچین می کند. هسته ی این بانک اطلاعاتی ، مجموعه ای جامع از مقالات و متون شیمی انتخاب شده مرتبط با موضوع می باشد.

بیش از 61 هزار گاهنامه دیگر که از طیف وسیعی از مجلات مربوط به شیمی، تکست بوک ها و کنفرانس ها به دست آمده اند، تکمیل چنین تصوری را به پیش میبرند. به منظور افزایش قابلیت جستجو، تمام اطلاعات فهرست شده و مطالب با اصول طبقه بندی شیمی سازمان دهی می شوند.

 اکانت Reaxys | پسورد ری اکسیس خرید پسورد Reaxys | دسترسی به Reaxys راهنمای پایگاه Reaxys جستجو در شیمی لاگین به new.reaxys.com کشف واکنش‌ها و مواد شیمیایی
اکانت Reaxys پسورد ری اکسیس خرید پسورد Reaxys | دسترسی به Reaxys راهنمای پایگاه Reaxys جستجو در شیمی لاگین به new.reaxys.com کشف واکنش‌ها و مواد شیمیایی

دسترسی به ASK REAXYS با پسورد ری اکسیس

این گزینه که جستجوی بسیار ساده و نوآورانه را تنها با یک کلیک میسر میسازد، راهی شهودی را جهت یافتن سریع جزئیات یک واکنش، خاصیت شیمیایی، مفاهیم و استنادها ارائه می دهد.

Ask Reaxys فهم و تفسیر متن را تسهیل می کند (شکل زیر) و اطلاعات ویژهای را به صورت مرتبطترین شکل بازیابی می کند. همچنین میان ورودیهای کاربر پسند که زبان طبیعی را مشابه با زبان فنی چکیده پایگاه داده می کند، پلی می زند تا اطلاعات راحت تر در دسترس قرار گیرند.

دسترسی به Reaxys جستجو در حوزه شیمی صفحه اول پس از لاگین به new.reaxys.com اکانت Reaxys | پسورد ری اکسیس خرید پسورد Reaxys | دسترسی به Reaxys راهنمای پایگاه Reaxys جستجو در شیمی لاگین به new.reaxys.com کشف واکنش‌ها و مواد شیمیایی
دسترسی به Reaxys جستجو در حوزه شیمی صفحه اول پس از لاگین به new.reaxys.com

ساختار انعطاف پذیر جستجو در Reaxys

در تصویر صفحه شروع Reaxys را مشاهده می کنید. از کادر جستجوی Reaxys امکان جستجو در طبقه بندی های گوناگون را ارائه می دهد؛ واکنش ها؛ مواد؛ نام ها؛ فرمول ها؛ شیمی دارویی؛ و متون (شکل زیر ).

زمینه های جستجوی قابل تنظیم، ورودی مبتنی بر متن، عدد، و ساختار شیمیایی را پشتیبانی کرده و شامل 550 زمینه قابل جستجو می باشند که بیش از 635 موضوع را پوشش می دهند و شامل مفاهیمی متفاوت همانند اطلاعات فیزیکوشیمیایی، طیف ها، ترمودینامیک، الکتروشیمی و شیمی مغناطیسی می باشند.

 دسترسی به Reaxys جستجو در حوزه شیمی صفحه اول پس از لاگین به new.reaxys.com
ساختار انعطاف پذیر موتور جستجوی Reaxys

این صفحه هم چنین شامل ساختار فرمول بر پایه جدول تناوبی (شکل زیر ) جهت تسهیل جستجوهای شیمی معدنی و آلی فلزی ، بر اساس فرمول
های شیمیایی کامل یا به نسبت کامل می باشد.

ساختار فرمولی ، جستجو برای داده های ترکیب معدنی و آلی – فلزی را تسهیل می کند.

 ساختار فرمولی سایت reaxys ، جستجو برای داده های ترکیب معدنی و آلی - فلزی را تسهیل می کند. | اکانت Reaxys | پسورد ری اکسیس خرید پسورد Reaxys | دسترسی به Reaxys راهنمای پایگاه Reaxys جستجو در شیمی لاگین به new.reaxys.com کشف واکنش‌ها و مواد شیمیایی
ساختار فرمولی سایت reaxys ، جستجو برای داده های ترکیب معدنی و آلی – فلزی را تسهیل می کند.

دسترسی به Reaxys برای رشته داروسازی

Reaxys یک پایگاه اطلاعاتی تخصصی است که اطلاعات شیمی را از مقالات و پروانه های ثبت اختراع این حوزه بازیابی می کند و برای گروه های آموزشی رشته داروسازی نیز بسیار پرکاربرد است.

Reaxy sTree طبقه بندی Reaxy s را قابل تجسم میکند | ارزیابی روابط درون hitset ها | اکانت Reaxys | پسورد ری اکسیس خرید پسورد Reaxys | دسترسی به Reaxys راهنمای پایگاه Reaxys جستجو در شیمی لاگین به new.reaxys.com کشف واکنش‌ها و مواد شیمیایی
Reaxy sTree طبقه بندی Reaxy s را قابل تجسم میکند

دسترسی كامل به Reaxys (اکانت Reaxys)

برخی از قابلیتهایی که با دسترسی به پایگاه Reaxys دارید.

ارزیابی روابط درون hitset ها | خرید دسترسی به Reaxys | پسورد ری اکسیس خرید پسورد Reaxys | دسترسی به Reaxys راهنمای پایگاه Reaxys جستجو در شیمی لاگین به new.reaxys.com کشف واکنش‌ها و مواد شیمیایی
ارزیابی روابط درون hitset ها

 

 اکانت Reaxys | پسورد ری اکسیس خرید پسورد Reaxys | دسترسی به Reaxys راهنمای پایگاه Reaxys سایت مورد نیاز رشته شیمی لاگین به new.reaxys.com کشف واکنش‌ها و مواد شیمیایی
نقشه ریزی مسیرهای سنتز

 

Reaxy Report اشتراک گذاری آسان یافته ها را امکان پذیر می سازد اکانت Reaxys | پسورد ری اکسیس خرید پسورد Reaxys | دسترسی به Reaxys راهنمای پایگاه Reaxys لاگین به new.reaxys.com کشف واکنش‌ها و مواد شیمیایی
Reaxy Report اشتراک گذاری آسان یافته ها را امکان پذیر می سازد

دانلود فایل آموزشی سایت Reaxys

فایل راهنمای پایگاه علمی Reaxys در قالب pdf به زبان انگلیسی را می توانید در زیر مشاهده کنید. برای برقراری دسترسی به پایگاه Reaxys با ما مکاتبه کنید.

[pdf-embedder url=”http://www.GigaPaper.ir/wp-content/uploads/2018/09/Download-Reaxys-Help.pdf” title=”Download Reaxys Help”]

اکانت ری اکسیز | اکانت پایگاه ری اکسس,اکانت سایت ری اکسس , اکانت پایگاه reaxys , پسورد ریکسس | پسورد پایگاه reaxys |  اکانت ریکسس |  اکانت سایت ری اکسس | پسورد ریکسس , پسورد پایگاه reaxys, | پسورد پایگاه Reaxys | اکانت پایگاه Reaxys | پسورد پایگاه Reaxys

دانلود کتاب مقاله استاندارد | پسورد سایت های علمی

برای سفارش موارد زیر، با تلگرام و یا ایمیل ما مکاتبه کنید. دانلود مقاله ، خرید ایبوک ، دانلود استاندارد ، دریافت پایان نامه و خرید پسورد دانشگاهی خرید کتابهای آمازون، خرید اکانت iThenticate

مقاله های مشابه

‫8 دیدگاه ها

 1. سلام من یه پایان نامه با موضوع سنتز مشتقات اکسیندول و اسپایرو اکسیندول
  با نگارش خانم افسانه فیض و استاد راهنما اقای دکتر ایوب بازگیر
  سال نگارش اذر 89 دانشگاه شهید بهشتی میخواستم باید چ کنم ایا موجود هست که بنده اکانت ری اکسس بگیرم

   1. سلام
    اکانتreaxys یک یا چند ماهه میخواستم
    راه ارتباطی مستقیمی باهاتون پیدا نکردم
    لطفا پیام بدین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا