پسورد دانشگاه

پسورد CNKI China Academic Journals

برای دریافت پسورد سایت چینی ( CNKI (China Academic Journals به نشانی http://en.cnki.com.cn با ما مکاتبه کنید. ( از طریق ایمیل و یا تلگرام بخش تماس با گیگاپپیر)

همچنین می توانید مشخصات مقالات مورد نیاز خود از سایت چینی CNKI را برای ما ارسال کنید تا ما pdf مقالات را خدمتتتان ارسال کنیم. توجه کنید که مقالات این سایت به زبان چینی است و فقط چکیده مقاله به زبان انگلیسی در مقاله و در سایت قرار دارد.

cnki پسورد | دانلود مقاله از سایت چینی cnki

زیرساخت دانش ملی چین یا CNKI (China National Knowledge Infrastructure)

زیرساخت دانش ملی چین پروژه‌ای زیر نظر دانشگاه Tsinghua است که توسط وزارت آموزش و وزارت علوم و سایر نهادها حمایت می‌شود. این پروژه برای اولین بار توسط دانشگاه مذکور و شرکت  Tsinghua_Tongfang در سال 1996 به اجرا در آمد. اولین پایگاه داده‌ای CNKI شامل متن کامل نشریات آکادمیک چین به صورت CD بود که به سرعت در چین به خصوص در کتابخانه‌های آکادمیک محبوب شد. در حال حاضر CNKI  سیستم واحد منابع اطلاعاتی چین را ایجاد کرده است که شامل نشریات، رساله‌های دکتری، پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد، چکیده‌ها، روزنامه‌ها، کتاب‌های سال، آمارنامه‌های سالانه، کتاب‌های الکترونیک، پتنت‌ها، استانداردها و سایر موارد است. این موسسه حتی در ارایه شناسه DOI نیز فعالیت بسیار محدودی دارد و این شناسه ر ابا ساختاری دولتی به تولیدات چینی ارایه می‌دهد.

دانلود کتاب مقاله استاندارد | پسورد سایت های علمی

برای سفارش موارد زیر، با تلگرام و یا ایمیل ما مکاتبه کنید. دانلود مقاله ، خرید ایبوک ، دانلود استاندارد ، دریافت پایان نامه و خرید پسورد دانشگاهی خرید کتابهای آمازون، خرید اکانت iThenticate

‫47 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا