دانلود استاندارد ASAE/ASABE S412.2 خرید Ladders, Cages, Walkways and Stairs

خرید استاندارد ASAE/ASABE S412.2

برای دانلود استاندارد ASAE/ASABE S412.2 و خرید آیین نامه Ladders, Cages, Walkways and Stairs بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود ایمیل می شود. این استاندارد در فرمت PDF ارسال می شود.

کلیه استانداردهای ASABE از استاندارد های انجمن مهندسین کشاورزی و بیولوژیکی آمریکا موجود است. برای دریافت PDF استاندارد American Society of Agricultural and Biological Engineers، شماره استاندارد IESNA مورد نظر را برای ما ارسال کنید.

در صورتی که نیاز به دانلود هر استانداردی از IHS و یا techstreet دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی استاندارد را از سایت http://techstreet.com  و یا https://global.ihs.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

استاندارد American Society of Agricultural and Biological Engineers استاندارد انجمن مهندسین کشاورزی و بیولوژیکی آمریکا دانلود استاندارد ASABE خرید استاندارد ASABE
استاندارد American Society of Agricultural and Biological Engineers استاندارد انجمن مهندسین کشاورزی و بیولوژیکی آمریکا دانلود استاندارد ASABE خرید استاندارد ASABE

ASAE/ASABE S412.2
Ladders, Cages, Walkways and Stairs
STANDARD by The American Society of Agricultural and Biological Engineers, 04/01/2020

لینک استاندارد ASAE/ASABE S412.2 :

 

For Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 15$

https://www.techstreet.com/hei/standards/asae-asabe-s412-2?product_id=2111451

دانلود رایگان استاندارد ASAE/ASABE S412.2

برای اطمینان از کیفیت فایل استاندارد ASAE/ASABE S412.2، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

درباره استاندارد ASAE/ASABE S412.2

The purpose of this Standard is to promote personal safety to owners or operators who use ladders and stairs that are attached to agricultural structures.

دانلود آیین نامه ASAE/ASABE S412.2  دانلود Ladders, Cages, Walkways and Stairs

Published:04/01/2020
Number of Pages:10
File Size:1 file , 360 KB
Redline File Size:2 files , 4.5 MB

 

دانلود استاندارد نردبان ، قفس ، راه پله ها و پله ها

هدف از این استاندارد ارتقاء امنیت شخصی به صاحبان یا اپراتورهایی است که از نردبان و پله هایی استفاده می کنند که به سازه های کشاورزی وصل شده اند.

دکمه بازگشت به بالا