دانلود استاندارد CII FR-DCC-06 خرید After the Revolution Understanding a Decade of Change in Project Delivery

خرید استاندارد CII FR-DCC-06

برای دانلود استاندارد CII FR-DCC-06 خرید After the Revolution Understanding a Decade of Change in Project Delivery بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود ایمیل می شود. این استاندارد در فرمت PDF اورجینال ارسال می شود. توجه کنید که نسخه استاندارد 2021 می باشد.

کلیه استانداردهای CII استانداردهاي موسسه صنعت ساختمان موجود است. برای دریافت PDF استاندارد، شماره استاندارد Construction Industry Institute مورد نظر را برای ما ارسال کنید.

در صورتی که نیاز به دانلود هر استانداردی از IHS و یا techstreet دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی استاندارد را از سایت http://techstreet.com  و یا https://global.ihs.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

لینک استاندارد CII FR-DCC-06 :

خرید استاندارد CII FR-DCC-06 دانلود استاندارد After the Revolution Understanding a Decade of Change in Project Delivery
خرید استاندارد CII FR-DCC-06 دانلود استاندارد After the Revolution Understanding a Decade of Change in Project Delivery

CII FR-DCC-06
After the Revolution: Understanding a Decade of Change in Project Delivery Systems and Their Impact on Project Performance
STANDARD by Construction Industry Institute, 05/02/2021

https://www.techstreet.com/cii/standards/cii-fr-dcc-06?product_id=2224632

For Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 35$

دانلود رایگان استاندارد After the Revolution Understanding a Decade of Change in Project Delivery

برای اطمینان از کیفیت استاندارد After the Revolution Understanding a Decade of Change in Project Delivery، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

CII FR-DCC-06

درباره استاندارد After the Revolution Understanding a Decade of Change in Project Delivery

This report serves as an owner’s manual for selecting a project delivery system (PDS). The authoring team identified, defined, and classified the various delivery systems currently employed in the downstream and chemicals sector. It then created this easy-to-use resource, which describes a methodology by which an owner may discern which PDS is most appropriate for a given project.

دانلود استاندارد پس از انقلاب درک یک دهه تغییر در تحویل پروژه

این گزارش به عنوان راهنمای مالک برای انتخاب سیستم تحویل پروژه (PDS) عمل می کند. تیم نویسنده سیستم های تحویل مختلفی را که در حال حاضر در بخش پایین دستی و مواد شیمیایی به کار می روند، شناسایی، تعریف و طبقه بندی کردند. سپس این منبع با استفاده آسان را ایجاد کرد، که روشی را توصیف می کند که توسط آن مالک می تواند تشخیص دهد که کدام PDS برای یک پروژه خاص مناسب تر است.

دکمه بازگشت به بالا