دانلود استاندارد CLSI POCT07-A خرید Quality Management Approaches to Reducing Errors at the Point of Care

خرید استاندارد CLSI POCT07-A

برای دانلود استاندارد CLSI POCT07-A و دریافت پی دی اف تعریف ، ایجاد و تأیید فاصله های مرجع در کلینیک بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود ایمیل می شود. این استاندارد سال 2013 و در فرمت PDF ارسال می شود.

کلیه استانداردهای CLSI موسسه استانداردهای آزمایشگاهی و بالینی (Clinical and Laboratory Standards Institute, CLSI موجود است. برای دریافت PDF استاندارد، شماره استاندارد مورد نظر را برای ما ارسال کنید.

در صورتی که نیاز به دانلود هر استانداردی از IHS و یا techstreet دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی استاندارد را از سایت http://techstreet.com  و یا https://global.ihs.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

خرید استاندارد CLSI POCT07-A دانلود استاندارد Quality Management: Approaches to Reducing Errors at the Point of Care; Approved Guideline, POCT07AESTANDARD
خرید استاندارد CLSI POCT07-A دانلود استاندارد Quality Management: Approaches to Reducing Errors at the Point of Care; Approved Guideline, POCT07AESTANDARD

CLSI POCT07-A (R2018)
Quality Management: Approaches to Reducing Errors at the Point of Care; Approved Guideline, POCT07AE
STANDARD by Clinical and Laboratory Standards Institute, 10/01/2010

Lou Ann Wyer, MS, MT, et al

لینک استاندارد CLSI :

https://www.techstreet.com/standards/clsi-poct07-a-r2018?product_id=1744646

For Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 15$

دانلود رایگان استاندارد CLSI POCT07-A

برای اطمینان از کیفیت استاندارد CLSI POCT07-A ، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

درباره استاندارد CLSI POCT07-A

This document presents the core infrastructure for a standardized error tracking system with the primary goals of reducing risk and increasing quality of point-of-care testing, while accumulating standardized data for benchmarking use.

خرید استاندارد Quality Management Approaches to Reducing Errors at the Point of Care

Published:10/01/2010ISBN(s):1562387340Number of Pages:68File Size:1 file , 1.9 MB

دانلود استاندارد رویکردها برای کاهش خطاها در نقطه مراقبت

این سند زیرساخت های اصلی برای یک سیستم ردیابی خطای استاندارد را با اهداف اصلی کاهش ریسک و افزایش کیفیت آزمایش از نقطه مراقبت ، در حالی که جمع آوری داده های استاندارد برای استفاده از معیار ارائه می دهد.

 

دکمه بازگشت به بالا