دانلود استاندارد CLSI QMS23 خرید General Laboratory Equipment Performance Qualification, Use, and Maintenance

خرید استاندارد CLSI QMS23

برای دانلود استاندارد CLSI QMS23 و دریافت استانداردهای صلاحیت عملکرد ، تجهیزات و نگهداری تجهیزات آزمایشگاهی عمومی ، چاپ دوم بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود فورا ایمیل می شود. این استاندارد سال 2019 و در فرمت PDF ارسال می شود.

کلیه استانداردهای CLSI موسسه استانداردهای آزمایشگاهی و بالینی (Clinical and Laboratory Standards Institute, CLSI موجود است. برای دریافت PDF استاندارد، شماره استاندارد مورد نظر را برای ما ارسال کنید.

در صورتی که نیاز به دانلود هر استانداردی از IHS و یا techstreet دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی استاندارد را از سایت http://techstreet.com  و یا https://global.ihs.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

خرید استاندارد CLSI QMS23 دانلود استاندارد General Laboratory Equipment Performance Qualification, Use, and Maintenance, 2nd Edition, QMS23Ed2E
خرید استاندارد CLSI QMS23 دانلود استاندارد General Laboratory Equipment Performance Qualification, Use, and Maintenance, 2nd Edition, QMS23Ed2E

CLSI QMS23
General Laboratory Equipment Performance Qualification, Use, and Maintenance, 2nd Edition, QMS23Ed2E
STANDARD by Clinical and Laboratory Standards Institute, 06/19/2019

Debra Kuehl, MS, M(ASCP)

لینک استاندارد CLSI QMS23 :

https://www.techstreet.com/standards/clsi-qms23?product_id=2075814

For Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 15$

دانلود رایگان استاندارد CLSI QMS23

برای اطمینان از کیفیت استاندارد CLSI QMS23 ، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

درباره استاندارد CLSI QMS23

This guideline reflects requirements and provides recommendations for use in planning, recording, and monitoring performance qualification, function checks, calibration verification, and preventive maintenance activities for general laboratory equipment. Examples are included to provide insight and enhance comprehension.

خرید استاندارد General Laboratory Equipment Performance Qualification, Use, and Maintenance, 2nd Edition, QMS23Ed2E

Edition:2nd

Published:06/19/2019

ISBN(s): 9781684400454

Number of Pages:210

File Size:1 file , 14 MB

دانلود استاندارد مدل سیستم مدیریت کیفیت برای خدمات آزمایشگاهی ، چاپ 5

این راهنما نیازها را منعکس می کند و توصیه هایی را برای استفاده در برنامه ریزی ، ضبط و نظارت بر صلاحیت عملکرد ، بررسی عملکرد ، تأیید کالیبراسیون و فعالیتهای پیشگیری از تجهیزات آزمایشگاهی عمومی ارائه می دهد. مثالهایی برای ارائه بینش و تقویت درک درج شده است.

 

دکمه بازگشت به بالا