دانلود استاندارد MSS SP-157 خرید Quality Standard for Phosphate Surface Protective Coatings for Valves

خرید استاندارد MSS SP-157

برای دانلود استاندارد MSS SP-157 و خرید استاندارد Quality Standard for Phosphate Surface Protective Coatings for Valves بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود ایمیل می شود. این استاندارد در فرمت PDF ارسال می شود. توجه کنید که نسخه استاندارد 2020 می باشد.کد chr

کلیه استانداردهای MSS SP استانداردهاي آزمون مایعات نافذ موجود است. برای دریافت PDF استاندارد، شماره استاندارد Liquid Pentrant Examination مورد نظر را برای ما ارسال کنید.

در صورتی که نیاز به دانلود هر استانداردی از IHS و یا techstreet دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی استاندارد را از سایت http://techstreet.com  و یا https://global.ihs.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

MSS SP-157-2020
Quality Standard for Phosphate Surface Protective Coatings for Valves, Fittings, and Related Steel Piping Components
STANDARD by Manufacturers Standardization Society, 2020
خرید استاندارد MSS SP-157 دانلود استاندارد MSS SP-157 دانلود استاندارد Quality Standard for Phosphate Surface Protective Coatings for Valves
خرید استاندارد MSS SP-157 دانلود استاندارد MSS SP-157 دانلود استاندارد Quality Standard for Phosphate Surface Protective Coatings for Valves

لینک استاندارد MSS SP-157:

https://www.techstreet.com/standards/mss-sp-157-2020?product_id=2116383

For Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه

Price : 5$

دانلود رایگان استاندارد MSS SP-157

برای اطمینان از کیفیت استاندارد MSS SP-157، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

MSS SP-157-2020
Quality Standard for Phosphate Surface Protective Coatings for Valves, Fittings, and Related Steel Piping Components
STANDARD by Manufacturers Standardization Society, 2020

درباره استاندارد MSS SP-157 خرید MSS SP-157

MSS SP-157-2020 covers requirements for the application of phosphate coatings on ferrous metal valves, fittings, and related steel piping components that necessitate surface protection.

The phosphate surface conversion methods detailed in this Standard Practice provide surface protection and are intended for valves, fittings, and steel piping components where surface protection and dimensional tolerances are maintained after coating.

Phosphate coatings in this Standard Practice utilize zinc and iron manganese and require a supplementary water soluble oil treatment after phosphate coating to enhance surface protection.

This Standard Practice includes a surface protection test method and acceptance criteria for verifying conformance to the Standard Practice.

دانلود استاندارد استاندارد کیفیت پوشش های محافظ سطح فسفات برای دریچه ها

MSS SP-157-2020 الزامات استفاده از روکش های فسفات را بر روی شیرآلات فلزی آهنی ، اتصالات و اجزای لوله کشی فلزی مرتبط با آن ضروری است که محافظت از سطح را پوشش می دهد.

روش های تبدیل سطح فسفات که به تفصیل در این تمرین استاندارد ارائه شده است ، محافظت از سطح را فراهم می کند و برای شیرها ، اتصالات و اجزای لوله کشی فولادی در نظر گرفته شده است که محافظت از سطح و تحمل ابعادی بعد از پوشش حفظ می شود.

پوشش های فسفات در این روش استاندارد از منگنز روی و آهن استفاده می کنند و به منظور تقویت محافظت از سطح ، به یک روغن مکمل محلول در آب پس از پوشش فسفات نیاز دارند.

این تمرین استاندارد شامل یک روش تست سطح حفاظت از سطح و معیارهای پذیرش برای تأیید مطابقت با تمرین استاندارد است.

دکمه بازگشت به بالا