دانلود استاندارد SAE AMS4963E خرید Titanium Alloy, Bars, Wire, Forgings, and Rings

خرید استاندارد SAE AMS4963E

برای دانلود استاندارد SAE AMS4963E و خرید استاندارد Titanium Alloy, Bars, Wire, Forgings, and Rings بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود ایمیل می شود. این استاندارد در فرمت PDF ارسال می شود. توجه کنید که نسخه استاندارد 2020 می باشد.

کلیه استانداردهای SAE استانداردهاي انجمن مهندسين خودروسازي و هوا و فضا موجود است. برای دریافت PDF استاندارد، شماره استاندارد Society of Automotive Engineers مورد نظر را برای ما ارسال کنید.

در صورتی که نیاز به دانلود هر استانداردی از IHS و یا Techstreet دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی استاندارد را از سایت http://techstreet.com  و یا https://global.ihs.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

دانلود استاندارد SAE - SAE International -خرید استاندارهای SAE - دریافت متن کامل ایین نامه استانداردهاي انجمن مهندسين خودروسازي و هوا و فضا
دانلود استاندارد SAE – SAE International -خرید استاندارهای SAE – دریافت متن کامل ایین نامه استانداردهاي انجمن مهندسين خودروسازي و هوا و فضا
SAE AMS4963E
Titanium Alloy, Bars, Wire, Forgings, and Rings 6.0Al – 4.0V Annealed, Heat Treatable, Modified Strength
STANDARD by SAE International, 06/29/2020
لینک استاندارد SAE :

https://www.techstreet.com/standards/sae-ams4963e?product_id=2125371

For Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه

Price : 5$

دانلود رایگان استاندارد SAE AMS4963E

برای اطمینان از کیفیت استاندارد SAE AMS4963E، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

درباره استاندارد SAE AMS4963E خرید SAE AMS4963E

This specification covers a titanium alloy in the form of bars, wire, forgings, and flash welded rings up through 3.999 inches (101.57 mm), inclusive, and stock for forging, flash welded rings, or heading.

دانلود استاندارد مهندسين خودروسازي و هوا و فضا

این مشخصات یک آلیاژ تیتانیوم را به شکل میله ، سیم ، فرجنج و حلقه های جوش خورده با فلش به طول 3.999 اینچ (101.57 میلی متر) ، شامل و سهام برای جعل ، حلقه های جوش خورده با فلش یا عنوان را در بر می گیرد.

دکمه بازگشت به بالا