دانلود استاندارد SAE AMS4970L خرید Titanium Alloy Bars, Wire, and Forgings

خرید استاندارد SAE AMS4970L

برای دانلود استاندارد SAE AMS4970L و خرید استاندارد Titanium Alloy Bars, Wire, and Forgings بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود ایمیل می شود. این استاندارد در فرمت PDF ارسال می شود. توجه کنید که نسخه استاندارد 2020 می باشد.

کلیه استانداردهای SAE استانداردهاي انجمن مهندسين خودروسازي و هوا و فضا موجود است. برای دریافت PDF استاندارد، شماره استاندارد Society of Automotive Engineers مورد نظر را برای ما ارسال کنید.

در صورتی که نیاز به دانلود هر استانداردی از IHS و یا Techstreet دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی استاندارد را از سایت http://techstreet.com  و یا https://global.ihs.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

دانلود استاندارد SAE - SAE International -خرید استاندارهای SAE - دریافت متن کامل ایین نامه استانداردهاي انجمن مهندسين خودروسازي و هوا و فضا
دانلود استاندارد SAE – SAE International -خرید استاندارهای SAE – دریافت متن کامل ایین نامه استانداردهاي انجمن مهندسين خودروسازي و هوا و فضا
SAE AMS4970L
Titanium Alloy Bars, Wire, and Forgings 7Al – 4Mo Solution and Precipitation Heat Treated
STANDARD by SAE International, 06/29/2020
لینک استاندارد SAE :

https://www.techstreet.com/standards/sae-ams4970l?product_id=2125372

For Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه

Price : 5$

دانلود رایگان استاندارد SAE AMS4970L

برای اطمینان از کیفیت استاندارد SAE AMS4970L، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

درباره استاندارد SAE AMS4970L خرید SAE AMS4970L

This specification covers a titanium alloy in the form of bars, wire, forgings up to 4.000 inches (101.60 mm), inclusive, and forging stock.

دانلود استاندارد مهندسين خودروسازي و هوا و فضا

این مشخصات یک آلیاژ تیتانیوم را به شکل میله ، سیم ، فرورفتگی تا 4.000 اینچ (101.60 میلی متر) ، فراگیر و جعل سهام را در بر می گیرد.

دکمه بازگشت به بالا