دانلود استاندارد SAE AMS6447J خرید Steel, Bars, Forgings, and Tubing

خرید استاندارد SAE AMS6447J

برای دانلود استاندارد SAE AMS6447J و خرید استاندارد Steel, Bars, Forgings, and Tubing بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود ایمیل می شود. این استاندارد در فرمت PDF ارسال می شود. توجه کنید که نسخه استاندارد 2020 می باشد.

کلیه استانداردهای SAE استانداردهاي انجمن مهندسين خودروسازي و هوا و فضا موجود است. برای دریافت PDF استاندارد، شماره استاندارد Society of Automotive Engineers مورد نظر را برای ما ارسال کنید.

در صورتی که نیاز به دانلود هر استانداردی از IHS و یا Techstreet دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی استاندارد را از سایت http://techstreet.com  و یا https://global.ihs.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

دانلود استاندارد SAE - SAE International -خرید استاندارهای SAE - دریافت متن کامل ایین نامه استانداردهاي انجمن مهندسين خودروسازي و هوا و فضا
دانلود استاندارد SAE – SAE International -خرید استاندارهای SAE – دریافت متن کامل ایین نامه استانداردهاي انجمن مهندسين خودروسازي و هوا و فضا
SAE ARP1315E
Safety Considerations for Airplane Lavatories
STANDARD by SAE International, 06/25/2020
لینک استاندارد SAE :

https://www.techstreet.com/standards/sae-ams6447j?product_id=2123502

For Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه

Price : 5$

دانلود رایگان استاندارد SAE AMS6447J

برای اطمینان از کیفیت استاندارد SAE AMS6447J، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

درباره استاندارد SAE AMS6447J خرید SAE AMS6447J

This SAE Aerospace Recommended Practice (ARP) establishes safety recommendations for lavatories in transport category airplanes.

دانلود استاندارد مهندسين خودروسازي و هوا و فضا

این تمرین توصیه شده هوافضا SAE (ARP) توصیه های ایمنی را برای حمام در هواپیماهای دسته حمل و نقل تعیین می کند.

دکمه بازگشت به بالا