دانلود استاندارد SAE AMS7007 خرید Electron Beam Powder Bed Fusion Process

خرید استاندارد SAE AMS7007

برای دانلود استاندارد SAE AMS7007 و خرید استاندارد Electron Beam Powder Bed Fusion Process بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود ایمیل می شود. این استاندارد در فرمت PDF ارسال می شود. توجه کنید که نسخه استاندارد 2020 می باشد.

کلیه استانداردهای SAE استانداردهاي انجمن مهندسين خودروسازي و هوا و فضا موجود است. برای دریافت PDF استاندارد، شماره استاندارد Society of Automotive Engineers مورد نظر را برای ما ارسال کنید.

در صورتی که نیاز به دانلود هر استانداردی از IHS و یا Techstreet دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی استاندارد را از سایت http://techstreet.com  و یا https://global.ihs.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

دانلود استاندارد SAE - SAE International -خرید استاندارهای SAE - دریافت متن کامل ایین نامه استانداردهاي انجمن مهندسين خودروسازي و هوا و فضا
دانلود استاندارد SAE – SAE International -خرید استاندارهای SAE – دریافت متن کامل ایین نامه استانداردهاي انجمن مهندسين خودروسازي و هوا و فضا
SAE AMS7007
Electron Beam Powder Bed Fusion Process
STANDARD by SAE International, 07/01/2020
لینک استاندارد SAE :

https://www.techstreet.com/standards/sae-ams7007?product_id=2125381

For Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه

Price : 5$

دانلود رایگان استاندارد SAE AMS7007

برای اطمینان از کیفیت استاندارد SAE AMS7007، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

درباره استاندارد SAE AMS7007 خرید SAE AMS7007

This specification establishes process controls for the repeatable production of aerospace parts by Electron Beam Powder Bed Fusion (EB-PBF). It is intended to be used for aerospace parts manufactured using additive manufacturing (AM) metal alloys, but usage is not limited to such applications.

دانلود استاندارد مهندسين خودروسازي و هوا و فضا

این مشخصات کنترل فرآیندی را برای تولید قابل تکرار قطعات هوا و فضا توسط الکترون پرتو پودر بستر بستر (EB-PBF) ایجاد می کند. درنظر گرفته شده است که برای قطعات هوافضا تولید شده با استفاده از آلیاژهای فلزی ساخت افزودنی (AM) تولید شود ، اما استفاده محدود به چنین کاربردهایی نیست.

دکمه بازگشت به بالا