دانلود استاندارد SAE ARP6910 خرید Rod End Locking Device Selection Criteria

خرید استاندارد SAE ARP6910

برای دانلود استاندارد SAE ARP6910 و خرید استاندارد Rod End Locking Device Selection Criteria بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود ایمیل می شود. این استاندارد در فرمت PDF ارسال می شود. توجه کنید که نسخه استاندارد 2020 می باشد.

کلیه استانداردهای SAE استانداردهاي انجمن مهندسين خودروسازي و هوا و فضا موجود است. برای دریافت PDF استاندارد، شماره استاندارد Society of Automotive Engineers مورد نظر را برای ما ارسال کنید.

در صورتی که نیاز به دانلود هر استانداردی از IHS و یا Techstreet دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی استاندارد را از سایت http://techstreet.com  و یا https://global.ihs.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

دانلود استاندارد SAE - SAE International -خرید استاندارهای SAE - دریافت متن کامل ایین نامه استانداردهاي انجمن مهندسين خودروسازي و هوا و فضا
دانلود استاندارد SAE – SAE International -خرید استاندارهای SAE – دریافت متن کامل ایین نامه استانداردهاي انجمن مهندسين خودروسازي و هوا و فضا
SAE AS24466B
BEARING, ROLLER, NEEDLE-DOUBLE ROW, HEAVY DUTY, TRACK ROLLER, TYPE VI, ANTIFRICTION, INCH
STANDARD by SAE International, 07/01/2020
لینک استاندارد SAE :

https://www.techstreet.com/standards/sae-arp6910?product_id=2125383

For Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه

Price : 5$

دانلود رایگان استاندارد SAE ARP6910

برای اطمینان از کیفیت استاندارد SAE ARP6910، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

درباره استاندارد SAE ARP6910 خرید SAE ARP6910

This ARP discusses common rod end locking devices with recommended applications and some of the advantages and disadvantages of specific configurations. An appendix is included with factors to be considered for selection of positive locking devices and a discussion of safetying devices for rod end assemblies.

دانلود استاندارد مهندسين خودروسازي و هوا و فضا

این ARP در مورد دستگاه های قفل کردن انتهای میله مشترک با برنامه های پیشنهادی و برخی از مزایا و مضرات تنظیمات خاص بحث می کند. ضمایم همراه با عواملی است که باید برای انتخاب دستگاه های قفل مثبت در نظر گرفته شود و بحث در مورد وسایل ایمن سازی برای مجامع انتهای میله در نظر گرفته شود.

دکمه بازگشت به بالا