دانلود استاندارد SAE AS50151E خرید Connectors, Electrical, Circular Threaded, AN Type, General Specification

خرید استاندارد SAE AS50151E

برای دانلود استاندارد SAE AS50151E و خرید استاندارد Connectors, Electrical, Circular Threaded, AN Type, General Specification  بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود ایمیل می شود. این استاندارد در فرمت PDF ارسال می شود. توجه کنید که نسخه استاندارد 2020 می باشد.

کلیه استانداردهای SAE استانداردهاي انجمن مهندسين خودروسازي و هوا و فضا موجود است. برای دریافت PDF استاندارد، شماره استاندارد Society of Automotive Engineers مورد نظر را برای ما ارسال کنید.

در صورتی که نیاز به دانلود هر استانداردی از IHS و یا Techstreet دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی استاندارد را از سایت http://techstreet.com  و یا https://global.ihs.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

دانلود استاندارد SAE - SAE International -خرید استاندارهای SAE - دریافت متن کامل ایین نامه استانداردهاي انجمن مهندسين خودروسازي و هوا و فضا
دانلود استاندارد SAE – SAE International -خرید استاندارهای SAE – دریافت متن کامل ایین نامه استانداردهاي انجمن مهندسين خودروسازي و هوا و فضا
SAE AS50151E
Connectors, Electrical, Circular Threaded, AN Type, General Specification for
STANDARD by SAE International, 06/29/2020
لینک استاندارد SAE :

https://www.techstreet.com/standards/sae-as50151e?product_id=2125374

For Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه

Price : 5$

دانلود رایگان استاندارد SAE AS50151E

برای اطمینان از کیفیت استاندارد SAE AS50151E، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

درباره استاندارد SAE AS50151E خرید SAE AS50151E

This specification covers circular threaded electrical connectors with solder or removable crimp contacts (both front and rear release). These connectors are for use in electronic, electrical power, and control circuits (see 6.1).

دانلود استاندارد مهندسين خودروسازي و هوا و فضا

این مشخصات اتصالات برقی دایره ای با اتصالات سیم لحیم یا قابل جابجایی (هر دو نسخه جلو و عقب) را پوشش می دهد. این اتصالات برای استفاده در مدارهای الکترونیکی ، الکتریکی و کنترلی (6.1 مراجعه کنید) دارند.

دکمه بازگشت به بالا