دانلود ایبوک آموزش زبان برای کودکان Hello World Weather

خرید ایبوک Hello World Weather

برای دانلود کتاب Hello World Weather و خرید ایبوک بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود کتاب ایمیل می شود.  این ایبوک در فرمت azw به همراه پی دی اف تبدیلی و به زبان انگلیسی پس از واریز ارسال می شود.

در صورتی که نیاز به نسخه PDF هر کتابی از انتشارات Doubleday Books for Young Readers; Brdbk Edition دارید با ما مکاتبه کنید.

 در صورتی که نیاز به دانلود هر کتابی از آمازون یا گوگل بوک دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی کتاب را از سایت www.amazon.com و یا books.google.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

دانلود کتاب Hello World Weather دانلود ایبوک سلام به آب و هوا جهان ISBN-10 : 0553521012 ISBN-13 : 978-0553521016
دانلود کتاب Hello World Weather دانلود ایبوک سلام به آب و هوا جهان ISBN-10 : 0553521012 ISBN-13 : 978-0553521016
Hello, World! Weather Kindle Edition
by Jill McDonald  (Author)

ISBN-10 : 0553521012
ISBN-13 : 978-0553521016

Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 15$

لینک کتاب Hello World Weather از سایت Amazon.org :

 

دانلود رایگان کتاب Hello World Weather

برای اطمینان از کیفیت کتاب آموزش زبان انگلیسی برای کودکان ، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

دانلود کتاب Hello World Weather

Young children are fascinated with weather and the seasons. H

Hello, World! is a series designed to introduce first nonfiction concepts to babies and toddlers. Told in clear and easy terms and featuring bright, cheerful illustrations, Hello, World! makes learning fun for young children. Each sturdy page offers helpful prompts for engaging with your child (“Look out the window. What is the weather like today?”) plus simple scientific facts (“Mornings are cooler than afternoons because the sun doesn’t shine overnight.”) It’s a perfect way to bring science and nature into the busy world of a toddler, where learning never stops.

 

دانلود ایبوک آموزش زبان انگلیسی برای کودکان Hello World Weather

کودکان خردسال شیفته آب و هوا و فصول سال هستند.

سلام دنیا! سریالی است که برای معرفی اولین مفاهیم غیر داستانی به نوزادان و کودکان نوپا طراحی شده است. گفته شده با اصطلاحات روشن و آسان و شامل تصاویر روشن و شاد ، سلام ، جهان! یادگیری را برای کودکان خردسال سرگرم کننده می کند. هر صفحه محکم دستورالعمل های مفیدی را برای تعامل با کودک شما ارائه می دهد (“از پنجره به بیرون نگاه کنید. امروز هوا چگونه است؟”) به علاوه حقایق ساده علمی (“صبح ها از بعد از ظهرها خنک ترند زیرا یکشنبه یکشنبه آفتاب نمی تابد.”) یک روش عالی برای آوردن علم و طبیعت به دنیای شلوغ یک کودک نوپا ، جایی که یادگیری هرگز متوقف نمی شود.

دکمه بازگشت به بالا