دانلود جدیدترین استاندارد ایزو ISO TS 19808 Nanotechnologies

خرید استاندارد ایزو ISO TS 19808

برای دانلود استاندارد ایزو ISO TS 19808 و خرید استاندارد Nanotechnologies — Carbon nanotube suspensions — Specification of characteristics and measurement methods سال 2020 بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود ایمیل می شود. این استاندارد در فرمت PDF ارسال می شود. توجه کنید که نسخه استاندارد 2020 می باشد.

کلیه استانداردهای ISO سازمان بين ‌المللي استاندارد ایزو موجود است. برای دریافت PDF استاندارد، شماره استاندارد مورد نظر را برای ما ارسال کنید.

در صورتی که نیاز به دانلود هر استانداردی از IHS و یا techstreet دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی استاندارد را از سایت http://techstreet.com  و یا https://global.ihs.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

خرید استاندارد ایزو ISO 7864 سال 2018 دانلود استاندارد ISO 16739-1 خرید ایزو ISO 7864 سال 2018

ISO/TS 19808:2020
Nanotechnologies — Carbon nanotube suspensions — Specification of characteristics and measurement methods

لینک استاندارد ایزو ISO TS 19808 :

https://www.iso.org/standard/66238.html

For Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 10$

دانلود رایگان استاندارد ایزو ISO TS 19808 سال 2020

برای اطمینان از کیفیت استاندارد ISO TS 19808، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

درباره استاندارد ایزو ISO TS 19808 سال 2020خرید ایزو ISO TS 19808 سال 2020

This document specifies the characteristics to be measured of suspensions containing multi-walled carbon nanotubes (CNT suspensions). It includes the essential and additional characteristics of the CNT suspension, and the corresponding measurement methods.

Characteristics specific to health, environmental and safety issues are excluded from this document.

WARNING — The use of this document can involve hazardous materials, operations and equipment. It does not purport to address all of the safety or environmental problems associated with its use. The execution of this document is entrusted to appropriately qualified and experienced people.

دانلود استاندارد ایزو ISO TS 19808 سال 2020

این سند ویژگی هایی را که باید از سیستم تعلیق های حاوی نانولوله های کربنی چند دیواره ای (سیستم تعلیق CNT) اندازه گیری شود ، نشان می دهد. این شامل ویژگی های اساسی و اضافی سیستم تعلیق CNT و روش های اندازه گیری مربوطه می باشد.

خصوصیات ویژه ای در زمینه بهداشت ، محیط زیست و ایمنی از این سند مستثنا هستند.

هشدار – استفاده از این سند می تواند شامل مواد ، عملیات و تجهیزات خطرناک باشد. این رسیدگی به نظر نمی رسد که به همه مشکلات ایمنی یا محیطی مرتبط با استفاده از آن بپردازد. اجرای این سند به افراد واجد شرایط و باتجربه واگذار شده است.

دکمه بازگشت به بالا