دانلود کتاب آموزش زبان کودک Pete the Cat’s Trip to the Supermarket

خرید ایبوک آموزش زبان کودک Pete the Cat’s Trip to the Supermarket

برای دانلود کتاب آموزش زبان کودک Pete the Cat’s Trip to the Supermarket و خرید ایبوک آموزش زبان کودک سفر گربه به سوپرمارکت بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود کتاب ایمیل می شود.  این ایبوک در فرمت epub به همراه پی دی اف تبدیلی و به زبان انگلیسی پس از واریز ارسال می شود.

در صورتی که نیاز به نسخه PDF هر کتابی از انتشارات  HarperCollins دارید با ما مکاتبه کنید.

 در صورتی که نیاز به دانلود هر کتابی از آمازون یا گوگل بوک دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی کتاب را از سایت www.amazon.com و یا books.google.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

دانلود کتاب آموزش زبان کودک Pete the Cat's Trip to the Supermarket دانلود ایبوک آموزش زبان کودک سفر گربه به سوپرمارکت
دانلود کتاب آموزش زبان کودک Pete the Cat’s Trip to the Supermarket دانلود ایبوک آموزش زبان کودک سفر گربه به سوپرمارکت
Pete the Cat’s Trip to the Supermarket (I Can Read Level 1) Kindle Edition
by James Dean  (Author, Illustrator), Kimberly Dean (Author)

ISBN-10 : 0062675370
ISBN-13 : 978-0062675378

Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 15$

لینک کتاب آموزش زبان کودک Pete the Cat’s Trip to the Supermarket از سایت Amazon.org :

 

دانلود رایگان کتاب آموزش زبان کودک Pete the Cat’s Trip to the Supermarket

برای اطمینان از کیفیت کتاب Pete the Cat’s Trip to the Supermarket ، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

دانلود کتاب آموزش زبان کودک Pete the Cat’s Trip to the Supermarket

Pete the Cat helps out at the supermarket in this Level 1 I Can Read tale from New York Times bestselling creators Kimberly and James Dean.

Along with his dad and brother, Pete the Cat heads off to the supermarket. But what happens when Dad loses the grocery list before they even get there? It’s up to Pete and Bob to help remind Dad what was on their list!

Pete the Cat’s Trip to the Supermarket is a Level I Can Read book, complete with original illustrations from the creators of Pete the Cat, Kimberly and James Dean, and is perfect for children learning to sound out words and sentences. Whether shared at home or in a classroom, the short sentences, familiar words, and simple concepts of Level One books support success for children eager to start reading on their own.

دانلود ایبوک آموزش زبان کودک سفر گربه به سوپرمارکت

پیت گربه در این داستان از سطح 1 I Can I Read از خالقین پرفروش نیویورک تایمز ، کیمبرلی و جیمز دین ، به سوپرمارکت کمک می کند.

پیت گربه به همراه پدر و برادرش راهی سوپرمارکت می شوند. اما چه اتفاقی می افتد که پدر قبل از اینکه حتی به آنجا برسند ، لیست مواد غذایی را گم می کند؟ این به پیت و باب کمک می کند تا به پدر یادآوری کنند چه چیزی در لیست آنها بود!

سفر پیت گربه به سوپرمارکت کتابی است که من می توانم بخوانم ، همراه با تصاویر اصلی از خالقان پیت گربه ، کیمبرلی و جیمز دین ، و برای کودکانی که یاد می گیرند کلمات و جملات را بیاموزند بسیار مناسب است. چه در خانه و چه در کلاس به اشتراک گذاشته شود ، جملات کوتاه ، کلمات آشنا و مفاهیم ساده کتابهای سطح یک موفقیت بچه هایی را که مشتاق شروع به خواندن خود هستند ، پشتیبانی می کند.

دکمه بازگشت به بالا