دانلود کتاب A Step By Step Guide How to Perform Risk Based Internal

خرید ایبوک A Step By Step Guide How to Perform Risk Based Internal

برای دانلود ایبوک A Step By Step Guide How to Perform Risk Based Internal و خرید کتاب راهنمای گام به گام نحوه انجام داخلی مبتنی بر ریسک  بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید.پس از اتصال به درگاه پرداخت هزینه و تکمیل مراحل خرید ، لینک دانلود کتاب ایمیل می شود.این ایبوک در فرمت Epub و azw و به همراه pdf تبدیلی و به زبان انگلیسی ارسال می شود.نسخه الکترونیکی کتاب قابلیت کپی برداری copy و Paste دارد.

در صورتی که نیاز به نسخه PDF هر کتابی از انتشارات  eBookIt.com دارید با ما مکاتبه کنید.

در صورتی که نیاز به دانلود هر کتابی از آمازون یا گوگل بوک دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی کتاب را از سایت www.amazon.com و یا books.google.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

ایبوک A Step By Step Guide How to Perform Risk Based Internal

ایبوک A Step By Step Guide How to Perform Risk Based Internal خرید کتاب راهنمای گام به گام نحوه انجام داخلی مبتنی بر ریسک
ایبوک A Step By Step Guide How to Perform Risk Based Internal خرید کتاب راهنمای گام به گام نحوه انجام داخلی مبتنی بر ریسک
A Step By Step Guide: How to Perform Risk Based Internal Auditing for Internal Audit Beginners Kindle Edition
by RAZLY ZAKARIA (Author)
ISBN-10 : 1583333940
ISBN-13 : 978-1583333945
Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 15$

ادرس اینترنتی کتاب A Step By Step Guide How to Perform Risk Based Internal

دانلود رایگان کتاب A Step By Step Guide How to Perform Risk Based Internal

برای اطمینان از کیفیت ایبوک  ، چند صفحه ابتدایی ان به صورت رایگان قرار داده شده است.

دانلود کتاب A Step By Step Guide How to Perform Risk Based Internal

This book provides new internal auditors with step by step guide in performing risk based internal auditing. Summarised in 5 easy-to-follow simple steps, the author shares his experience in performing an effective and comprehensive internal audit exercise.

Methodology and complex techniques are available. Not to deny that all these available information is good, but it would be too complicated for internal audit beginners to understand and to apply those information immediately into a guide in their first task.

Therefore, this book has been written to provide a simple yet comprehensive guides with examples that can be immediately applied!

دانلود ایبوک راهنمای گام به گام نحوه انجام داخلی مبتنی بر ریسک

این کتاب راهنمای گام به گام حسابرسان داخلی جدید در انجام حسابرسی داخلی مبتنی بر ریسک را ارائه می دهد. خلاصه شده در 5 مرحله ساده و آسان ، نویسنده تجربیات خود را در انجام یک تمرین م effectiveثر و جامع حسابرسی داخلی به اشتراک می گذارد.

روش شناسی و تکنیک های پیچیده در دسترس است. نفی این که همه این اطلاعات در دسترس خوب است ، اما درک این مساله برای مبتدیان حسابرسی داخلی بسیار پیچیده خواهد بود و در اولین کار خود بلافاصله آن را به عنوان راهنما به کار می برند.

بنابراین ، این کتاب به منظور ارائه راهنماهای ساده و در عین حال جامع با نمونه هایی که بلافاصله قابل استفاده هستند ، نوشته شده است!

دکمه بازگشت به بالا