دانلود کتاب Build Borrow or Buy Solving the Growth Dilemma

خرید ایبوک Build Borrow or Buy Solving the Growth Dilemma

برای دانلود ایبوک Build Borrow or Buy Solving the Growth Dilemma و خرید کتاب برای حل معضل رشد، قرض بگیرید یا بخرید بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید.پس از اتصال به درگاه پرداخت هزینه و تکمیل مراحل خرید ، لینک دانلود کتاب ایمیل می شود.این ایبوک در فرمت Epub به همراه PDF تبدیلی و به زبان انگلیسی ارسال می شود.نسخه الکترونیکی کتاب قابلیت کپی برداری copy و Paste دارد.

در صورتی که نیاز به نسخه PDF هر کتابی از انتشارات ‎ Harvard Business Review دارید با ما مکاتبه کنید.

در صورتی که نیاز به دانلود هر کتابی از آمازون یا گوگل بوک دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی کتاب را از سایت www.amazon.com و یا books.google.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

ایبوک Build Borrow or Buy Solving the Growth Dilemma

 

دانلود کتاب Build Borrow or Buy Solving the Growth Dilemma دانلود ایبوک برای حل معضل رشد، قرض بگیرید یا بخرید
دانلود کتاب Build Borrow or Buy Solving the Growth Dilemma دانلود ایبوک برای حل معضل رشد، قرض بگیرید یا بخرید

 Build, Borrow, or Buy: Solving the Growth Dilemma Hardcover – August 14, 2012
by Laurence Capron (Author), Will Mitchell (Author)

 ISBN-10 ‏ : ‎ 1422143716
ISBN-13 ‏ : ‎ 978-1422143711

Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 15$

ادرس اینترنتی کتاب Build Borrow or Buy Solving the Growth Dilemma

https://public.ebookcentral.proquest.com/choice/publicfullrecord.aspx?p=5181985

دانلود رایگان کتاب   Build Borrow or Buy Solving the Growth Dilemma

برای اطمینان از کیفیت ایبوک ، چند صفحه ابتدایی ان به صورت رایگان قرار داده شده است.

دانلود کتاب Build Borrow or Buy Solving the Growth Dilemma

It’s one of the most challenging questions an executive team faces—and the wrong answer can break your firm.

The problem is most firms’ growth strategies emphasize just one type of growth—some focus on organic growth, others on M&A. When these strategies falter, the common response is simply to try harder—but firms falling into this “implementation trap” usually end up losing out to a competitor whose approach is more inclusive.

So where do you start? By asking the right questions, argue INSEAD’s Laurence Capron and coauthor Will Mitchell, of the Rotman School of Management at the University of Toronto and Duke University’s Fuqua School of Business. Drawing on decades of research and teaching, Capron and Mitchell find that a firm’s aptitude for determining the best resource pathways for growth has a defining impact on its success. They’ve come up with a helpful framework, reflecting practices of a variety of successful global organizations, to determine which path is best for yours.

The resource pathways framework is built around three strategic questions:

• BUILD: Are your existing internal resources relevant for developing the new resources that you have targeted for growth?
• BORROW: Could you obtain the targeted resources via an effective relationship with a resource partner?
• BUY: Do you need broad and deep relationships with your resource provider?

Written for large multinationals and emerging firms alike, Build, Borrow, or Buy will help solve a perennial question and will guide you through change while priming your organization for optimal growth.

 

دانلود ایبوک برای حل معضل رشد، قرض بگیرید یا بخرید

این یکی از چالش برانگیزترین سوالاتی است که یک تیم اجرایی با آن مواجه است – و پاسخ اشتباه می تواند شرکت شما را خراب کند. مشکل این است که استراتژی‌های رشد بیشتر شرکت‌ها فقط بر یک نوع رشد تأکید دارند – برخی بر رشد ارگانیک و برخی دیگر بر M&A تمرکز دارند. هنگامی که این استراتژی‌ها دچار تزلزل می‌شوند، پاسخ رایج صرفاً تلاش بیشتر است – اما شرکت‌هایی که در این «تله پیاده‌سازی» قرار می‌گیرند معمولاً در نهایت در مقابل رقیبی که رویکردش فراگیرتر است شکست می‌خورند. پس از کجا شروع میکنی؟ با پرسیدن سؤالات درست، لارنس کاپرون از INSEAD و ویل میچل، نویسنده همکار، از دانشکده مدیریت روتمن در دانشگاه تورنتو و دانشکده تجارت فوکوا دانشگاه دوک، بحث کنید. کاپرون و میچل با تکیه بر دهه ها تحقیق و تدریس دریافتند که استعداد یک شرکت برای تعیین بهترین مسیرهای منابع برای رشد تأثیر تعیین کننده ای بر موفقیت آن دارد. آنها چارچوب مفیدی را ارائه کرده‌اند که منعکس‌کننده شیوه‌های مختلف سازمان‌های موفق جهانی است تا تعیین کنند کدام مسیر برای شما بهترین است. چارچوب مسیرهای منبع حول سه سوال استراتژیک ساخته شده است: • BUILD: آیا منابع داخلی موجود شما برای توسعه منابع جدیدی که برای رشد هدف گذاری کرده اید مرتبط است؟ • قرض گرفتن: آیا می توانید منابع مورد نظر را از طریق یک رابطه موثر با یک شریک منبع بدست آورید؟ • خرید: آیا به روابط گسترده و عمیق با ارائه دهنده منابع خود نیاز دارید؟ بسازید، قرض بگیرید یا بخرید که برای شرکت های چندملیتی بزرگ و شرکت های نوظهور به طور یکسان نوشته شده است، به حل یک سوال همیشگی کمک می کند و شما را از طریق تغییر راهنمایی می کند و در عین حال سازمان شما را برای رشد مطلوب آماده می کند.

 

فهرست مطالب Build Borrow or Buy Solving the Growth Dilemma

Table Of Contents
Intro
Contents
Preface
Introduction: Two Funerals and a Wedding
1. The Resource Pathways Framework
2. When to Build: Internal Development Versus External Sourcing
3. When to Borrow via Contract: Basic Contract Versus Alliance
4. When to Borrow via Alliance: Alliance Versus Acquisition
5. When to Buy: Acquisition Versus Alternatives
6. Realigning Your Resource Portfolio
7. Developing Your Enterprise Selection Capability
Appendix A – The Resource Pathways Framework: Full Model
Appendix B – The Authors’ Research Program
References
Index
About the Authors
دکمه بازگشت به بالا