دانلود کتاب Catalytic Naphtha Reforming, Revised and Expanded

خرید ایبوک Catalytic Naphtha Reforming, Revised and Expanded

برای دانلود کتاب Catalytic Naphtha Reforming, Revised and Expanded بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود ایمیل می شود.  کتاب در قالب PDF کاملا اورجینال ارسال می شود.

 در صورتی که نیاز به دانلود هر کتابی از آمازون یا گوگل بوک دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی کتاب را از سایت www.amazon.com و یا books.google.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

خرید ایبوک Catalytic Naphtha Reforming, Revised and Expanded دانلود کتاب اصلاح و گسترش کاتالیزوری نفتا
خرید ایبوک Catalytic Naphtha Reforming, Revised and Expanded دانلود کتاب اصلاح و گسترش کاتالیزوری نفتا

 Catalytic Naphtha Reforming, Revised and Expanded (Chemical Industries) 2nd Edition
by George J. Antos (Editor), Abdullah M. Aitani (Editor)

Series: Chemical Industries (Book 100)

Hardcover: 602 pages
Publisher: CRC Press; 2 edition (February 23, 2004)
Language: English
ISBN-10: 0824750586
ISBN-13: 978-0824750589

لینک کتاب از تیلور :

https://www.taylorfrancis.com/books/e/9780429223921

For Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 25$

دانلود رایگان ایبوک Catalytic Naphtha Reforming, Revised and Expanded

 

برای اطمینان از کیفیت کتاب ، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

 

درباره کتاب Catalytic Naphtha Reforming, Revised and Expanded

Catalytic Naphtha Reforming, Second Edition presents modern, crystal-clear explanations of every aspect of this critical process for generating high-octane reformate products for gasoline blending and production of benzene, toluene, and xylene (BTX) aromatics. The book details the chemistry of naphtha reforming, the preparation and characterization of catalysts, and the very latest commercial technologies and industrial applications. With more than 300 tables and figures, it addresses the development of new catalysts and revamp process improvements propelled by regulations on sulfur, benzene, and oxygenate content in gasoline and refinery pressure to maximize utilization of existing assets.

دانلود کتاب اصلاح و گسترش کاتالیزوری نفتا

Catalytic Naphtha Reforming، Second Edition توضیحاتی مدرن و شفاف در مورد هر جنبه ای از این فرایند مهم برای تولید محصولات اصلاح شده اکتان بالا برای ترکیب بنزین و تولید بنزن ، تولوئن و زایلن (BTX) آروماتیک ارائه می دهد. این کتاب جزئیات شیمیایی اصلاح نفتا ، تهیه و توصیف کاتالیزورها و جدیدترین فناوریهای تجاری و کاربردهای صنعتی را نشان می دهد. با بیش از 300 جدول و ارقام ، آن را به توسعه کاتالیزور جدید و اصلاح روند اصلاح برانگیخته شده توسط مقررات مربوط به گوگرد ، بنزن ، و میزان اکسیژن در بنزین و پالایشگاه برای فشار به حداکثر استفاده از دارایی های موجود می پردازد.

 

دکمه بازگشت به بالا