دانلود کتاب Dealing with Delay and Disruption on Construction Projects

خرید ایبوکDealing with Delay and Disruption on Construction Projects

برای دانلود ایبوک Dealing with Delay and Disruption on Construction Projects و خرید کتاب مقابله با تاخیر و اختلال در پروژه های ساختمانی بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت هزینه و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود کتاب ایمیل می شود.این ایبوک در فرمت PDF تبدیل شده از نسخه HTML و به زبان انگلیسی ارسال می شود.نسخه الکترونیکی کتاب قابلیت کپی برداری copy و Paste دارد.

در صورتی که نیاز به پی دی اف هر کتابی از انتشارات Sweet & Maxwellدارید با گیگاپیپر مکاتبه کنید.

خرید کتاب Dealing with Delay and Disruption on Construction Projects

دانلود کتاب Dealing with Delay and Disruption on Construction Projects دانلود ایبوک مقابله با تاخیر و اختلال در پروژه های ساختمانی

Dealing with Delay and Disruption on Construction Projects

1st Edition

Practice Area: Construction Law

ISBN: 9780414081451

https://www.sweetandmaxwell.co.uk/Product/Construction-Law/Dealing-with-Delay-and-Disruption-on-Construction-Projects/Hardback-and-eBook-ProView/42806219

دانلود کتاب Dealing with Delay and Disruption on Construction Projects

Dealing with Delay and Disruption on Construction Contracts provides construction lawyers with the understanding of how these topics can affect construction projects, how to plan for them and what to look out for when making claims. Led by a team of lawyers – with input from relevant experts – this title covers how the topic is dealt with in standard forms (such as FIDIC, JCT and NEC), as well as a variety of comparative jurisdictions.

دانلود ایبوک مقابله با تاخیر و اختلال در پروژه های ساختمانی

مقابله با تاخیر و اختلال در قراردادهای ساخت و ساز به وکلای ساختمانی این درک را ارائه می دهد که چگونه این موضوعات می توانند بر پروژه های ساختمانی تأثیر بگذارند، چگونه برای آنها برنامه ریزی کنند و هنگام طرح ادعا به چه مواردی توجه کنند. این عنوان به رهبری تیمی از وکلا – با نظرات کارشناسان مربوطه – نحوه رسیدگی به موضوع را در اشکال استاندارد (مانند FIDIC، JCT و NEC) و همچنین انواع حوزه های قضایی مقایسه ای را پوشش می دهد.

دکمه بازگشت به بالا