دانلود کتاب Introduction to Finite Element Analysis and Design

خرید ایبوک Introduction to Finite Element Analysis and Design

برای دانلود کتاب Introduction to Finite Element Analysis and Design و خرید ایبوک Introduction to Finite Element Analysis and Design بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود کتاب Introduction to Finite Element Analysis and Design  ایمیل می شود.  این ایبوک در فرمت پی دی اف تبدیلی و به زبان انگلیسی پس از واریز ارسال می شود.

در صورتی که نیاز به نسخه PDF هر کتابی از انتشارات Wiley دارید با ما مکاتبه کنید.

 در صورتی که نیاز به دانلود هر کتابی از آمازون یا گوگل بوک دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی کتاب را از سایت www.amazon.com و یا books.google.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

دانلود کتاب Introduction to Finite Element Analysis and Design دانلود ایبوک مقدمه ای بر تحلیل و طراحی عناصر محدود ISBN-10: 047012539XISBN-13: 978-0470125397
دانلود کتاب Introduction to Finite Element Analysis and Design دانلود ایبوک مقدمه ای بر تحلیل و طراحی عناصر محدود ISBN-10: 047012539XISBN-13: 978-0470125397
Introduction to Finite Element Analysis and Design Paperback – 2 October 2008
by Nam-Ho Kim (Author), Bhavani V. Sankar (Author)

Paperback: 432 pages
Publisher: Wiley; 1 edition (2 October 2008)
Language: English
ISBN-10: 047012539X
ISBN-13: 978-0470125397

Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 5$

لینک کتاب Introduction to Finite Element Analysis and Design از سایت Amazon.org :

https://www.worldcat.org/title/introduction-to-finite-element-analysis-and-design/oclc/1058879165

دانلود رایگان کتاب Introduction to Finite Element Analysis and Design

برای اطمینان از کیفیت ایبوک ، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

Introduction to Finite Element Analysis and Design By Nam-Ho Kim, Bhavani V. Sankar
2008 | 432 Pages | ISBN: 047012539X | PDF | 92 MB

دانلود کتاب Introduction to Finite Element Analysis and Design

Finite Element Method (FEM) is one of the numerical methods of solving differential equations that describe many engineering problems. This new book covers the basic theory of FEM and includes appendices on each of the main FEA programs as reference. It introduces the concepts so that engineers can use the method efficiently and interpret the results properly. They’ll learn about one-dimensional finite elements, including truss and beam elements, as well as two and three dimensional finite elements. Numerous examples are also included using ANSYS, ABAQUS, NASTRAN, Pro/Engineer, and I-DEAS. This approach will help engineers develop a thorough understanding of the theory behind FEM as well as its application.

دانلود ایبوک مقدمه ای بر تحلیل و طراحی عناصر محدود

روش اجزای محدود (FEM) یکی از روشهای عددی حل معادلات دیفرانسیل است که بسیاری از مشکلات مهندسی را توصیف می کند. این کتاب جدید تئوری اساسی FEM را در بر می گیرد و شامل ضمائم مربوط به هر یک از برنامه های اصلی FEA به عنوان مرجع است. این مفاهیم را معرفی می کند تا مهندسان بتوانند از روش کارآمد استفاده کنند و نتایج را به درستی تفسیر کنند. آنها در مورد عناصر محدود یک بعدی ، از جمله عناصر خرپا و پرتو ، و همچنین عناصر محدود دو و سه بعدی می آموزند. نمونه های بی شماری نیز با استفاده از ANSYS ، ABAQUS ، NASTRAN ، Pro / Engineer و I-DEAS گنجانده شده است. این روش به مهندسان کمک می کند تا درک کاملی از تئوری موجود در FEM و همچنین کاربرد آن داشته باشند.

دکمه بازگشت به بالا