دانلود کتاب Management Science in Practice

خرید ایبوک Management Science in Practice

برای دانلود ایبوک Management Science in Practice و خرید کتاب علم مدیریت در عمل بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید.پس از اتصال به درگاه پرداخت هزینه و تکمیل مراحل خرید ، لینک دانلود کتاب ایمیل می شود.این ایبوک در فرمت PDF تیدیلی به همراه  Epub و به زبان انگلیسی ارسال می شود.نسخه الکترونیکی کتاب قابلیت کپی برداری copy و Paste دارد.

در صورتی که نیاز به نسخه PDF هر کتابی از انتشارات SAP Press دارید با ما مکاتبه کنید.

 

در صورتی که نیاز به دانلود هر کتابی از آمازون یا گوگل بوک دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی کتاب را از سایت www.amazon.com و یا books.google.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

ایبوک Management Science in Practice

دانلود کتاب Management Science in Practice 1st Editionby Terry Williams (Author) دانلود ایبوک علم مدیریت در عمل ---0470026642
دانلود کتاب Management Science in Practice 1st Editionby Terry Williams (Author) دانلود ایبوک علم مدیریت در عمل —0470026642

Management Science in Practice 1st Edition
by Terry Williams (Author)

ISBN-10 ‏ : ‎ 0470026642
ISBN-13 ‏ : ‎ 978-0470026649
Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 15$

ادرس اینترنتی کتاب Management Science in Practice

دانلود رایگان کتاب Management Science in Practice

برای اطمینان از کیفیت ایبوک ، چند صفحه ابتدایی ان به صورت رایگان قرار داده شده است.

دانلود کتاب Management Science in Practice

Written for students studying management science / operational research, Management Science in Practice takes a fundamental look at what management science is and how it can be practiced in today’s management environment.  In doing so, it:

Provides an underlying philosophy of how organisations operate and how analysts interact with organisations
Describes the analysis toolbox used by Management Science professionals
Covers multi-methodology, problem structuring techniques and analysis techniques
Offers guidance about the practicalities of real-life consulting and focuses on the key practical skills needed

دانلود ایبوک علم مدیریت در عمل

نوشته شده برای دانشجویانی که در حال مطالعه علوم مدیریت / تحقیق عملیاتی هستند، علم مدیریت در عمل نگاهی اساسی به علم مدیریت دارد و چگونه می توان آن را در محیط مدیریت امروزی تمرین کرد. در انجام این کار، آن: یک فلسفه اساسی از نحوه عملکرد سازمان ها و نحوه تعامل تحلیلگران با سازمان ها ارائه می دهد جعبه ابزار تجزیه و تحلیل مورد استفاده متخصصان علوم مدیریت را شرح می دهد چند روش شناسی، تکنیک های ساختار مسئله و تکنیک های تحلیل را پوشش می دهد راهنمایی در مورد جنبه های عملی مشاوره در زندگی واقعی ارائه می دهد و بر مهارت های عملی کلیدی مورد نیاز تمرکز می کند.

دکمه بازگشت به بالا