دانلود کتاب Natural Standard Herb Supplement Guide An Evidence-Based Reference

خرید ایبوک Natural Standard Herb Supplement Guide An Evidence-Based Reference

برای دانلود کتاب Natural Standard Herb Supplement Guide An Evidence-Based Reference و خرید ایبوک راهنمای طبیعی مکمل گیاهان دارویی مرجع مبتنی بر شواهد بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود کتاب ایمیل می شود.  این ایبوک در فرمت پی دی اف اورجینال و به زبان انگلیسی با کيفيت عالي و قابل اجرا و انتقال بر روي کامپيوتر، تبلت و موبايل است. نسخه الکترونیکی کتاب امکان جستجو و کپي متن و همچنين ذخيره تصاوير را دارد. تصاویر بدون واتر مارک و بدون صفحات تبلیغاتی است.

در صورتی که نیاز به نسخه PDF هر کتابی از انتشارات Mosby دارید با ما مکاتبه کنید.

 در صورتی که نیاز به دانلود هر کتابی از آمازون یا گوگل بوک دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی کتاب را از سایت www.amazon.com و یا books.google.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

دانلود کتاب Natural Standard Herb Supplement Guide An Evidence-Based Reference دانلود ایبوک راهنمای طبیعی مکمل گیاهان دارویی مرجع مبتنی بر شواهد
دانلود کتاب Natural Standard Herb Supplement Guide An Evidence-Based Reference دانلود ایبوک راهنمای طبیعی مکمل گیاهان دارویی مرجع مبتنی بر شواهد
Natural Standard Herb & Supplement Guide: An Evidence-Based Reference 1st Edition
by Natural Standard (Author)
Hardcover: 896 pages
Publisher: Mosby; 1 edition (January 26, 2010)
Language: English
ISBN-10: 032307295X
ISBN-13: 978-0323072953

 

Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 15$

لینک کتاب Natural Standard Herb Supplement Guide An Evidence-Based Reference  از سایت Amazon.org :

https://public.ebookcentral.proquest.com/choice/publicfullrecord.aspx?p=5184753

https://www.elsevier.com/books/natural-standard-herb-and-supplement-guide/unknown/978-0-323-07295-3

دانلود رایگان کتاب Natural Standard Herb Supplement Guide An Evidence-Based Reference

برای اطمینان از کیفیت ایبوک ، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

 

دانلود کتاب Natural Standard Herb Supplement Guide An Evidence-Based Reference

Covering 400 herbs and supplements, Natural Standard Herb & Supplement Guide: An Evidence-Based Reference provides the high-quality, up-to-date, unbiased information you need to advise your patients. No other book can match its expertise and attention to evidence! Each monograph is concise and easy to read, and includes uses, dosage information, safety considerations, and interactions with drugs and other herbs and supplements. At-a-glance research summaries and an alphabetical organization allow for quick lookup in busy settings!

Monographs for the 400 most commonly used and prescribed herbs and supplements ― such as arnica, ginseng, lavender, glucosamine, and blue cohosh ― provide the information you need for effective clinical decision-making.

A unique, evidence-based A-F grading scale evaluates the efficacy of each herb and supplement.

Unique! Rating scales show at a glance the quality of available evidence.

Updates are peer-reviewed, and include new scientific evidence, dosage recommendations, and more.

Dosing information includes dosages for adults and children, and methods for administering.

Coverage of allergies, side effects/warnings, and pregnancy/breast-feeding promotes safety by indicating when specific herbs and supplements should not be used, or when caution is required.

A review of evidence includes detailed explanations of clinical trials cited and conclusions drawn, especially as they relate to specific diseases and conditions.

Evidence tables summarize clinical trial data and provide a quick reference for clinical decision-making.

Unique! Cross-referencing by condition and scientific evidence grade provides a convenient decision support tool, making it easy to find the herbs and supplements that may be used for the treatment of particular conditions.

دانلود ایبوک راهنمای طبیعی مکمل گیاهان دارویی مرجع مبتنی بر شواهد

یک جمله قدیمی وجود دارد که یک مهندس هر ایده را با نقاشی توصیف می کند. با پیشرفت در فن آوری رایانه و نرم افزار طراحی ، هرگز یادگیری طراحی دستی رایانه آسان تر و مهمتر از این نشده است. برای مؤثر بودن ، یک نقاشی باید معنای مورد نظر شما را به طور دقیق منتقل کند و این فقط به دانستن نحوه استفاده از نرم افزار نیاز دارد. این کتاب ارائه کاملی از تئوری گرافیک مهندسی و استفاده از اتوکد 2020 در برنامه های مهندسی عمران ارائه می دهد. این ترکیب نظریه و کاربرد عملی آن دانش و مهارت های لازم را برای ایجاد طرح هایی فراهم می کند که بطور دقیق و راحت توسط دیگران قابل درک باشد.

هر فصل با یک لیست بولتن از اهداف فصل آغاز می شود و پس از آن یک مقدمه ارائه می شود. این یک مرور کلی از مطالبی را که در این فصل به شما ارائه می شود ، فراهم می کند. محتویات هر فصل در بخش های کاملاً تعریف شده ای قرار گرفته است که شامل دستورالعمل های گام به گام و تصاویر برای کمک به شما در یادگیری استفاده از دستورات مختلف اتوکد است. مهمتر از همه ، شما همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه و چرا از این ابزارها در پروژه های دنیای واقعی استفاده کرده اید.

 

دکمه بازگشت به بالا