دانلود کتاب Pediatric Gastroenterology and Nutrition

خرید ایبوک Pediatric Gastroenterology and Nutrition

برای دانلود ایبوک Pediatric Gastroenterology and Nutrition و خرید کتاب گوارش و تغذیه کودکان روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید.پس از اتصال به درگاه پرداخت هزینه و تکمیل مراحل خرید ، لینک دانلود کتاب ایمیل می شود.این ایبوک در فرمت pdf اورجینال و به زبان انگلیسی ارسال می شود.نسخه الکترونیکی کتاب قابلیت کپی برداری copy و Paste دارد.

در صورتی که نیاز به نسخه PDF هر کتابی از انتشارات Springer دارید با ما مکاتبه کنید.

در صورتی که نیاز به دانلود هر کتابی از آمازون یا گوگل بوک دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی کتاب را از سایت www.amazon.com و یا books.google.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

ایبوک Pediatric Gastroenterology and Nutrition

ایبوک Pediatric Gastroenterology and Nutrition خرید کتاب گوارش و تغذیه کودکان دانلود 978-1493904488
ایبوک Pediatric Gastroenterology and Nutrition خرید کتاب گوارش و تغذیه کودکان دانلود 978-1493904488
Pediatric Gastroenterology and Nutrition: A Practically Painless Review 2014th Edition
by Christine M. Houser (Author)
ISBN-10 ‏ : ‎ 1493904485
ISBN-13 ‏ : ‎ 978-1493904488
Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 15$

ادرس اینترنتی کتاب Pediatric Gastroenterology and Nutrition

https://link.springer.com/book/10.1007/978-1-4939-0449-5

دانلود رایگان کتاب Pediatric Gastroenterology and Nutrition

برای اطمینان از کیفیت ایبوک  ، چند صفحه ابتدایی ان به صورت رایگان قرار داده شده است.

دانلود کتاب Pediatric Gastroenterology and Nutrition

Often, information in review books can raise as many questions as it answers. This interferes with the study process, because the learner must either look up additional information or skip ahead without truly comprehending what he or she has read. As an alternative, Pediatric Gastroenterology and Nutrition: A Practically Painless Review presents bite-size chunks of information that can be read and processed rapidly, helping learners to stay active while studying and to pick up new information the first time they read it. This book’s question and answer format allows for self-testing or study with a partner or a group. The format also facilitates dipping into the book during a few minutes of downtime at the hospital or office. Pediatric Gastroenterology and Nutrition: A Practically Painless Review is a quick and easy way to master these tricky topics and is suitable for those studying for the pediatric board exam, practicing physicians brushing up their skills and any busy clinician who wants to learn more about these topics while on the go.

دانلود ایبوک گوارش و تغذیه کودکان

اغلب، اطلاعات موجود در کتاب های مروری می تواند به همان اندازه که پاسخ می دهد، سؤال ایجاد کند. این امر در روند مطالعه اختلال ایجاد می کند، زیرا یادگیرنده باید یا به دنبال اطلاعات اضافی باشد یا بدون اینکه واقعاً آنچه را که خوانده است درک کند، از ادامه مطلب بگذرد. به عنوان یک جایگزین، بیماری گوارش و تغذیه کودکان: یک بررسی عملی بدون درد، تکه‌های کوچکی از اطلاعات را ارائه می‌کند که می‌توان آنها را به سرعت خواند و پردازش کرد و به فراگیران کمک می‌کند تا در حین مطالعه فعال بمانند و در اولین باری که آن‌ها را می‌خوانند، اطلاعات جدیدی دریافت کنند. فرمت پرسش و پاسخ این کتاب امکان خودآزمایی یا مطالعه با یک شریک یا گروه را فراهم می کند. این قالب همچنین در طول چند دقیقه استراحت در بیمارستان یا مطب، فرو رفتن در کتاب را تسهیل می کند. گوارش و تغذیه کودکان: یک بررسی عملی بدون درد راهی سریع و آسان برای تسلط بر این موضوعات پیچیده است و برای کسانی که برای امتحان بورد اطفال مطالعه می کنند، پزشکان مجربی که مهارت های خود را ارتقا می دهند و هر پزشک پرمشغله ای که می خواهد درباره این موضوعات بیشتر بیاموزد مناسب است. در حالی که در حال حرکت هستید.

دکمه بازگشت به بالا