دانلود کتاب Performance Management in Retail and the Consumer Goods Industry

خرید ایبوک Performance Management in Retail and the Consumer Goods Industry

برای دانلود ایبوک Performance Management in Retail and the Consumer Goods Industry و خرید کتاب مدیریت عملکرد در خرده فروشی و صنعت کالاهای مصرفی بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید.پس از اتصال به درگاه پرداخت هزینه و تکمیل مراحل خرید ، لینک دانلود کتاب ایمیل می شود.این ایبوک در فرمت PDF اورجینال و به زبان انگلیسی ارسال می شود.نسخه الکترونیکی کتاب قابلیت کپی برداری copy و Paste دارد. 

در صورتی که نیاز به نسخه PDF هر کتابی از انتشارات Springer دارید با ما مکاتبه کنید.

در صورتی که نیاز به دانلود هر کتابی از آمازون یا گوگل بوک دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی کتاب را از سایت www.amazon.com و یا books.google.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

ایبوک Performance Management in Retail and the Consumer Goods Industry

دانلود کتاب Performance Management in Retail and the Consumer Goods Industry دانلود ایبوک مدیریت عملکرد در خرده فروشی و صنعت کالاهای مصرفی
دانلود کتاب Performance Management in Retail and the Consumer Goods Industry دانلود ایبوک مدیریت عملکرد در خرده فروشی و صنعت کالاهای مصرفی

Performance Management in Retail and the Consumer Goods Industry: Best Practices and Case Studies Kindle Edition
by Michael Buttkus (Author, Editor), Ralf Eberenz (Author, Editor)

ISBN-13: 978-3030127329
ISBN-10: 303012732X
Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 20$

ادرس اینترنتی کتاب Performance Management in Retail and the Consumer Goods Industry

https://www.springer.com/gp/book/9783030127299#aboutAuthors

دانلود رایگان کتاب Performance Management in Retail and the Consumer Goods Industry

برای اطمینان از کیفیت ایبوک ، چند صفحه ابتدایی ان به صورت رایگان قرار داده شده است.

دانلود کتاب Performance Management in Retail and the Consumer Goods Industry

This book offers essential insights into various management concepts for retail and consumer packaged goods companies. Addressing a range of topics in the field of performance management, it presents concepts for management control, management reporting, planning & forecasting, as well as digitization-related aspects. The contributing authors share valuable lessons learned from real-world consulting projects and present innovative approaches to successful and effective management control at retail and consumer packaged goods companies.

دانلود ایبوک مدیریت عملکرد در خرده فروشی و صنعت کالاهای مصرفی

این کتاب بینش اساسی در مورد مفاهیم مختلف مدیریتی را برای شرکت های کالای بسته بندی شده در خرده فروشی و مصرف کننده ارائه می دهد. با پرداختن به طیف وسیعی از مباحث در زمینه مدیریت عملکرد ، مفاهیمی برای کنترل مدیریت ، گزارشگری مدیریت ، برنامه ریزی و پیش بینی ، و همچنین جنبه های مربوط به دیجیتالی سازی ارائه می شود. نویسندگان کمک کننده درسهای ارزشمندی را که از پروژه های مشاوره در دنیای واقعی آموخته اند ، به اشتراک می گذارند و رویکردهای ابتکاری برای کنترل مدیریت موفق و موثر را در شرکت های کالای بسته بندی شده خرده فروشی و مصرفی ارائه می دهند.

دکمه بازگشت به بالا