دانلود کتاب Prevention and Management of Complications in Bariatric Surgery

خرید ایبوک Prevention and Management of Complications in Bariatric Surgery

برای دانلود کتاب Prevention and Management of Complications in Bariatric Surgery بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود ایمیل می شود. فصول کتاب بصورت فصل به فصل و در قالب PDF ارسال می شود.

 

 در صورتی که نیاز به دانلود هر کتابی از آمازون یا گوگل بوک دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی کتاب را از سایت www.amazon.com و یا books.google.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

خرید ایبوک Prevention and Management of Complications in Bariatric Surgery دانلود پیشگیری و مدیریت عوارض در جراحی چاقی
خرید ایبوک Prevention and Management of Complications in Bariatric Surgery دانلود پیشگیری و مدیریت عوارض در جراحی چاقی

 Prevention and Management of Complications in Bariatric Surgery Kindle Edition
by Tomasz G. Rogula (Editor), Philip R. Schauer (Editor), Tammy Fouse (Editor)

File Size: 45458 KB
Print Length: 419 pages
Page Numbers Source ISBN: 019060834X
Publisher: Oxford University Press (April 25, 2018)
Publication Date: April 25, 2018
Sold by: Amazon Digital Services LLC
Language: English
ASIN: B07CMCR1Q1

لینک: https://www.amazon.com/Prevention-Management-Complications-Bariatric-Surgery-ebook/dp/B07CMCR1Q1

https://oxfordmedicine.com/view/10.1093/med/9780190608347.001.0001/med-9780190608347

For Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 25$

دانلود رایگان ایبوک Prevention and Management of Complications in Bariatric Surgery

 

برای اطمینان از کیفیت کتاب ، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

درباره کتاب Prevention and Management of Complications in Bariatric Surgery

As bariatric procedures become more commonplace, the safety and quality of bariatric surgery continues to rise. Risk factors remain inconsistent from hospital to hospital and procedure to procedure, however, highlighting the necessity for comprehensive education on the prevention and management of their resulting complications.

In response to this need, Prevention and Management of Complications in Bariatric Surgery is the first book to compile the most up-to-date prevention and management strategies in this field. Edited by leading experts, it provides sound recommendations for collecting, monitoring, and analyzing outcomes, with an emphasis on quality and process improvement. Its scope is tremendously comprehensive, covering everything from common complications, such as leaks, bleeding, wound infections, and venous thromboembolism; to rare-but-deadly complications, such as Wernicke’s encephalopathy and rhabdomyolsis as well as the emergency management of various life-threatening complications, including internal hernia, gastric nectrosis from banding, pulmonary embolus, and bleeding.

Readers also learn about early-day, late-day, and intraoperative complications, for which the authors provide evidence-based recommendations for swift and accurate diagnosis, preventive strategies, and best practices in medical and surgical management. Comprehensive and accessible, this book is a valuable resource for bariatric surgeons and surgical trainees, physicians, and nurses who participate in the perioperative care of the bariatric patient.

 

دانلود کتاب پیشگیری و مدیریت عوارض در جراحی چاقی

هرچه روشهای باروری متداول تر می شوند ، ایمنی و کیفیت جراحی بریاتریک افزایش می یابد. با این وجود ، عوامل خطر از بیمارستان تا بیمارستان و رویه به رویه متناقض هستند ، اما ضرورت آموزش جامع در مورد پیشگیری و مدیریت عوارض ناشی از آنها را برجسته می کند.

در پاسخ به این نیاز ، پیشگیری و مدیریت عوارض در جراحی باریاتریک اولین کتابی است که به روزترین راهکارهای پیشگیری و مدیریت در این زمینه را گردآوری کرده است. ویرایش شده توسط متخصصان برجسته ، با تأکید بر کیفیت و بهبود فرآیند ، توصیهای صحیح برای جمع آوری ، نظارت و تجزیه و تحلیل نتایج ارائه می دهد. دامنه آن بسیار گسترده است و همه چیز را از عوارض شایع مانند نشت ، خونریزی ، عفونت زخم و ترومبوآمبولی وریدی پوشش می دهد. تا عوارض نادر اما مهلک ، مانند آنسفالوپاتی ونیک ، و همچنین مدیریت اضطراری عوارض مختلف تهدید کننده زندگی از جمله فتق داخلی ، نکتروز معده از باند ، آمبول ریوی و خونریزی.

خوانندگان همچنین درباره عوارض زودرس ، دیررس و حین عمل ، یاد می گیرند که برای آنها نویسندگان توصیه های مبتنی بر شواهد را برای تشخیص سریع و دقیق ، راهکارهای پیشگیری و بهترین روشها در مدیریت پزشکی و جراحی ارائه می دهند. جامع و در دسترس است ، این کتاب یک منبع با ارزش برای جراحان چاقی و کارآموزان جراحی ، پزشکان و پرستارانی است که در مراقبت های بعد از عمل از بیمار باریاتریک شرکت می کنند.

دکمه بازگشت به بالا