دانلود کتاب Reinforcing Bar Detailing از avectra.com

خرید ایبوک Reinforcing Bar Detailing از avectra.com

برای دانلود کتاب Reinforcing Bar Detailing از سایت avectra.com بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود ایمیل می شود. ایبوک بصورت PDF اورجینال ارسال می شود.

در صورتی که نیاز به خرید هر کتابی از netforum.avectra.com دارید، با ما مکاتبه کنید. ایبوکهای avectra با هزینه های کمتر از قیمت اعلامی، تهیه می شود.

در صورتی که نیاز به دانلود هر کتابی از آمازون یا گوگل بوک دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی کتاب را از سایت netforum.avectra.com و یا books.google.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

خرید ایبوک Reinforcing Bar Detailing از avectra.com دانلود کتاب تقویت جزئیات نوار از avectra.com دانلود ایبوک تقویت جزئیات نوار از avectra.com
خرید ایبوک Reinforcing Bar Detailing از avectra.com دانلود کتاب تقویت جزئیات نوار از avectra.com دانلود ایبوک تقویت جزئیات نوار از avectra.com

Reference Manual
326 pp.; 5th Edition
Printed version

Reinforcing Bars
Concrete
Reinforced Concrete Structures
Formwork
Contract Drawings
Project Specifications
Placing Drawings
Splices of Reinforcing Bars
Estimating Practices
Detailing Practices
Bar Fabricating Practices
Construction Practice and Communication
Detailing of Footings and Foundations

لینک کتاب از avectra :

https://netforum.avectra.com/eweb/shopping/shopping.aspx?site=mycrsi&prd_key=05b8c116-28fb-4ca4-929f-730bc915b00d

For Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 25$

دانلود رایگان ایبوک Reinforcing Bar Detailing از avectra.com

برای اطمینان از کیفیت کتاب ، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

https://netforum.avectra.com/eweb/shopping/shopping.aspx?site=mycrsi&webcode=shopping&shopsearch=detailing&prd_key=2d3085c7-da77-4851-92f9-b8bd9a34b270

Table of Contents

 • Reinforcing Bars
 • Concrete
 • Reinforced Concrete Structures
 • Formwork
 • Contract Drawings
 • Project Specifications
 • Placing Drawings
 • Splices of Reinforcing Bars
 • Estimating Practices
 • Detailing Practices
 • Bar Fabricating Practices
 • Construction Practice and Communication
 • Detailing of Footings and Foundations

درباره کتاب Reinforcing Bar Detailing

Published loose leaf in a 3-ring binder, this heavily illustrated textbook presents fundamentals and best practices in the preparation and creation of reinforced concrete placing drawings and related documents. For industrial on-the-job training programs as well as ­colleges, ­technical and vocational schools.

The manual covers materials, specifications, placing drawings, and current detailing practices for reinforced concrete construction. This definitive book for detailing of reinforcing bars instructs the Detailer in preparation of placing drawings, and bar lists used in the fabrication of reinforcing bars. Basic, accepted practices covering fundamentals and applications of reinforcing bar detailing are also included.

Product code: 10-DETMANUAL2015

دانلود کتاب تقویت جزئیات نوار

این برگه سست منتشر شده در یک باند 3 حلقه ای ، این کتاب درسی که به شدت نشان داده شده است ، اصول و بهترین روش ها را در تهیه و ایجاد بتن مسلح با قرار دادن نقشه ها و اسناد مرتبط ارائه می دهد. برای برنامه های آموزش صنعتی در محل کار و همچنین کالج ها ، آموزشگاه های فنی و حرفه ای.

دفترچه راهنما مواد ، مشخصات ، قرار دادن نقشه ها و روش های جزئیات جزئیات فعلی برای ساخت بتن آرمه را پوشش می دهد. این کتاب قطعی برای جزئیات در مورد میله های تقویت کننده ، دستورالعمل Detailer را برای تهیه نقشه ها ، و لیست های نوار مورد استفاده در ساخت میله های تقویت کننده آموزش می دهد. شیوه های اساسی ، پذیرفته شده که اصول و برنامه های جزئیات نوار تقویت کننده را نیز شامل می شود.

کد محصول: 10-DETMANUAL2015

دکمه بازگشت به بالا