دانلود کتاب Social Psychology

خرید ایبوک Social Psychology

برای دانلود ایبوک Social Psychology و خرید کتاب روانشناسی اجتماعی روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید.پس از اتصال به درگاه پرداخت هزینه و تکمیل مراحل خرید ، لینک دانلود کتاب ایمیل می شود.این ایبوک در فرمت Epub به همراه pdf تبدیلی و به زبان انگلیسی ارسال می شود.نسخه الکترونیکی کتاب قابلیت کپی برداری copy و Paste دارد. توجه شود که منابع Instruction Resource این کتاب موجود است که با هزینه جداگانه ارسال می شود.

در صورتی که نیاز به نسخه PDF هر کتابی از انتشارات W. W. Norton & Company دارید با ما مکاتبه کنید.

در صورتی که نیاز به دانلود هر کتابی از آمازون یا گوگل بوک دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی کتاب را از سایت www.amazon.com و یا books.google.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

ایبوک Social Psychology

ایبوک Social Psychology خرید کتاب روانشناسی اجتماعی ISBN-13: 978-0393667714 ISBN-10: 0393667715 Language ‏ : ‎ English
ایبوک Social Psychology خرید کتاب روانشناسی اجتماعی ISBN-13: 978-0393667714 ISBN-10: 0393667715 Language ‏ : ‎ English
Social Psychology Fifth Edition
by Tom Gilovich (Author), Dacher Keltner (Author), Serena Chen (Author), Richard E. Nisbett  (Author)
ISBN-13: 978-0393667714
ISBN-10: 0393667715
Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 30$

ادرس اینترنتی کتاب Social Psychology

https://wwnorton.com/instructor-resources/9780393667691

https://www.worldcat.org/title/social-psychology/oclc/1227380875

دانلود رایگان کتاب Social Psychology

برای اطمینان از کیفیت ایبوک  ، چند صفحه ابتدایی ان به صورت رایگان قرار داده شده است.

دانلود کتاب Social Psychology

An award-winning author team challenges students to think critically about the concepts, controversies, and applications of social psychology using abundant tools, both in text and online. (NEW) infographics examine important topics like social class, social media effects, and research methodology. InQuizitive online assessment reinforces fundamental concepts, and PowerPoints, test questions, and (NEW) Concept Videos, will help you create the best course materials in the shortest amount of time.

دانلود ایبوک روانشناسی اجتماعی

یک تیم نویسنده برنده جایزه دانش آموزان را به چالش می کشد تا در مورد مفاهیم ، مناقشات و کاربردهای روانشناسی اجتماعی با استفاده از ابزارهای فراوان ، چه در متن و چه در فضای مجازی بیندیشند. اینفوگرافیک (جدید) موضوعات مهمی مانند طبقه اجتماعی ، تأثیرات رسانه های اجتماعی و روش تحقیق را بررسی می کند. ارزیابی آنلاین InQuizitive مفاهیم اساسی را تقویت می کند و پاورپوینت ها ، سوالات آزمایشی و فیلم های مفهومی (جدید) به شما کمک می کند در کوتاه ترین زمان بهترین مطالب دوره را ایجاد کنید.

دکمه بازگشت به بالا