دانلود کتاب The Design of Aircraft Landing Gear خرید SAE R-455

خرید کتاب The Design of Aircraft Landing Gear

برای دانلود استاندارد The Design of Aircraft Landing Gear و خرید استاندارد SAE R-455 بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود ایمیل می شود. این استاندارد در فرمت PDF ارسال می شود. توجه کنید که نسخه استاندارد 2021 می باشد.

کلیه استانداردهای SAE استانداردهاي انجمن مهندسين خودروسازي و هوا و فضا موجود است. برای دریافت PDF استاندارد، شماره استاندارد Society of Automotive Engineers مورد نظر را برای ما ارسال کنید.

در صورتی که نیاز به دانلود هر استانداردی از IHS و یا Techstreet دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی استاندارد را از سایت http://techstreet.com  و یا https://global.ihs.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

دانلود استاندارد SAE - SAE International -خرید استاندارهای SAE - دریافت متن کامل ایین نامه استانداردهاي انجمن مهندسين خودروسازي و هوا و فضا
دانلود استاندارد SAE – SAE International -خرید استاندارهای SAE – دریافت متن کامل ایین نامه استانداردهاي انجمن مهندسين خودروسازي و هوا و فضا
2021-02-18
The Design of Aircraft Landing Gear R-455
لینک استاندارد SAE :

https://www.sae.org/publications/books/content/r-455/

For Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه

Price : 15$

دانلود رایگان استاندارد The Design of Aircraft Landing Gear

برای اطمینان از کیفیت استاندارد The Design of Aircraft Landing Gear، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

درباره استاندارد The Design of Aircraft Landing Gear خرید SAE R-455

The aircraft landing gear and its associated systems represent a compelling design challenge: simultaneously a system, a structure, and a machine, it supports the aircraft on the ground, absorbs landing and braking energy, permits maneuvering, and retracts to minimize aircraft drag. Yet, as it is not required during flight, it also represents dead weight and significant effort must be made to minimize its total mass.

دانلود استاندارد طراحی ارابه فرود هواپیما

ارابه فرود هواپیما و سیستم‌های مرتبط با آن یک چالش طراحی قانع‌کننده را نشان می‌دهند: به طور همزمان یک سیستم، یک سازه و یک ماشین، هواپیما را روی زمین پشتیبانی می‌کند، انرژی فرود و ترمز را جذب می‌کند، اجازه مانور می‌دهد و برای به حداقل رساندن کشش هواپیما جمع می‌شود. با این حال، از آنجایی که در طول پرواز مورد نیاز نیست، وزن مرده را نیز نشان می دهد و باید تلاش زیادی برای به حداقل رساندن جرم کل آن انجام شود.

دکمه بازگشت به بالا