دانلود کتاب Urban Dictionary 2014 Day-to-Day Calendar

خرید ایبوک Urban Dictionary 2014 Day-to-Day Calendar

برای دانلود ایبوک Urban Dictionary 2014 Day-to-Day Calendar و خرید کتاب دیکشنری شهری 2014 تقویم روز به روز بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید.پس از اتصال به درگاه پرداخت هزینه و تکمیل مراحل خرید ، لینک دانلود کتاب ایمیل می شود.این ایبوک در فرمت PDF تبدیلی و AZW  و به زبان انگلیسی ارسال می شود.نسخه الکترونیکی کتاب قابلیت کپی برداری copy و Paste دارد.

دانلود کتاب Urban Dictionary 2014 Day-to-Day Calendar دانلود ایبوک دیکشنری شهری 2014 تقویم روز به روز
دانلود کتاب Urban Dictionary 2014 Day-to-Day Calendar دانلود ایبوک دیکشنری شهری 2014 تقویم روز به روز
در صورتی که نیاز به نسخه PDF هر کتابی از انتشارات Andrews McMeel Publishing دارید با ما مکاتبه کنید.

در صورتی که نیاز به دانلود هر کتابی از آمازون یا گوگل بوک دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی کتاب را از سایت www.amazon.com و یا books.google.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

ایبوک Urban Dictionary 2014 Day-to-Day Calendar

 

Urban Dictionary 2014 Day-to-Day Calendar: Street Slang on a Daily Kindle Edition
by Aaron Peckham  (Author)

Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 15$

ادرس اینترنتی کتاب Urban Dictionary 2014 Day-to-Day Calendar

دانلود رایگان کتاب Urban Dictionary 2014 Day-to-Day Calendar

برای اطمینان از کیفیت ایبوک ، چند صفحه ابتدایی ان به صورت رایگان قرار داده شده است.

دانلود کتاب Urban Dictionary 2014 Day-to-Day Calendar

In 1999, Aaron Peckham established UrbanDictionary.com, inviting users to define their world by compiling the most epic collection of slang ever. Since then, the site has skyrocketed in popularity, amassing thousands of definitions and edumacating millions. Users submit about 2,300 new entries every day! In the awesomamazing Urban Dictionary 2014 Day-to-Day Calendar, which culls directly from the Web site, readers will find a different, fularious def each day for the most current word creations.

دانلود ایبوک دیکشنری شهری 2014 تقویم روز به روز

در سال 1999، Aaron Peckham UrbanDictionary.com را تأسیس کرد و از کاربران دعوت کرد تا با گردآوری حماسی ترین مجموعه عامیانه تاریخ، دنیای خود را تعریف کنند. از آن زمان، این سایت محبوبیت زیادی پیدا کرده است، هزاران تعریف جمع آوری کرده و میلیون ها نفر را آموزش داده است. کاربران هر روز حدود 2300 ورودی جدید ارسال می کنند! در تقویم حیرت‌انگیز Urban Dictionary 2014، که مستقیماً از وب‌سایت جمع‌آوری می‌شود، خوانندگان هر روز یک تعریف متفاوت و هول‌انگیز برای جدیدترین کلمات ایجاد شده پیدا می‌کنند.

دکمه بازگشت به بالا