دانلود کیندل Mindfulness for Kids: 30 Fun Activities to Stay Calm, Happy, and In Control

خرید ایبوک Mindfulness for Kids: 30 Fun Activities to Stay Calm, Happy, and In Control

برای دانلود کتاب Mindfulness for Kids: 30 Fun Activities to Stay Calm, Happy, and In Control بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود ایمیل می شود. این کتاب در فرمت کیندل است که به همراه ان PDF تبدیل شده ان هم ارسال می شود.

در صورتی که نیاز به دانلود هر کتابی از آمازون یا گوگل بوک دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی کتاب را از سایت www.amazon.com و یا books.google.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

خرید ایبوک Mindfulness for Kids: 30 Fun Activities to Stay Calm, Happy, and In Control دانلود ذهنیت برای کودکان و نوجوانان: 30 فعالیت سرگرم کننده برای حفظ آرام، مبارک و در کنترل download Theobald PDF دانلود کتاب از امازون خرید kindle از امازون گیگاپیپر
خرید ایبوک Mindfulness for Kids: 30 Fun Activities to Stay Calm, Happy, and In Control دانلود ذهنیت برای کودکان و نوجوانان: 30 فعالیت سرگرم کننده برای حفظ آرام، مبارک و در کنترل download Theobald PDF دانلود کتاب از امازون خرید kindle از امازون

Mindfulness for Kids: 30 Fun Activities to Stay Calm, Happy, and In Control Kindle Edition
by Carole P Roman (Author), J. Robin Albertson-Wren (Author)

File Size: 8110 KB
Print Length: 96 pages
Page Numbers Source ISBN: 164152085X
Simultaneous Device Usage: Unlimited
Publisher: Althea Press (October 30, 2018)
Publication Date: October 30, 2018
Sold by: Amazon Digital Services LLC
Language: English
ASIN: B07JBNM5PD

لینک: https://www.amazon.com/Mindfulness-Kids-Activities-Happy-Control-ebook/dp/B07JBNM5PD/ref=sr_1_fkmrnull_1?keywords=Mindfulness+for+Kids%3A+30+Fun+Activities+to+Stay+Calm%2C+Happy%2C+and+In+ControlOct+30%2C+2018+%7C+Kindle+eBook+by+Carole+P+Roman+and+J.+Robin+Albertson-Wren&qid=1552039718&s=digital-text&sr=1-1-fkmrnull

For Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 25$

دانلود رایگان ایبوک Mindfulness for Kids: 30 Fun Activities to Stay Calm, Happy, and In Control

برای اطمینان از کیفیت کتاب ، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

درباره کتاب Mindfulness for Kids: 30 Fun Activities to Stay Calm, Happy, and In Control

Mindfulness for Kids offers fun activities for kids ages 6-12 to stay cool, happy, and present with mindfulness.

Homework horrors, chores, and not-so-friendly friends—that’s enough to make any kid’s brain hurt. The secret to staying cool is easy: it’s called mindfulness—and this book gives kids fun activities to practice it on their own.

Mindfulness for Kids applies mindfulness exercises to stories and real-life scenarios that kids go through at home, school, and with friends. Shared through the voices of five children: Jasmine, Willow, Kayli, Colby, and Zeke, Mindfulness for Kids is an engaging, kid-friendly guide for handling tough situations and powerful emotions mindfully.

From using belly breathing to help with panic before a presentation to actively listening to siblings, Mindfulness for Kids addresses the everyday challenges that kids face with:

  • Mindfulness 101 that teaches kids what mindfulness is, and how they can be mindful of their emotions and senses.
  • Relatable, real-life scenarios that kids encounter at home, school, and with friends.
  • 30 Fun exercises that show kids how tricks like a gratitude list, “counting to calm”, and even yoga poses can help them relax and feel better from not-so-nice feelings.

Mindfulness is a kind of superpower we all have but don’t know how to use. In this book, kids will learn how to use this power to feel good about themselves and the world around them through activities and stories told by kids, for kids.

 

 

دانلود کتاب ذهنیت برای کودکان و نوجوانان: 30 فعالیت سرگرم کننده برای حفظ آرام، مبارک و در کنترل

ذهنیت برای کودکان ارائه می دهد فعالیت های سرگرم کننده برای بچه ها در سنین 6-12 باقی می ماند خنک، شاد و در حال حاضر با ذهنیت.

وحشت خانه کار، کارهای خوب و دوستان بسیار دوستانه – این به اندازه کافی برای آسیب مغز هر کودک است. راز خاموش بودن آسان است: این به خاطر ذهنیت نامیده می شود و این کتاب به فعالیت های سرگرم کننده بچه ها می پردازد تا آن را به تنهایی انجام دهد.

ذهنیت برای کودکان و نوجوانان تمرینات ذهنی را به داستان ها و سناریوهای زندگی واقعی هدایت می کند که بچه ها در خانه، مدرسه و با دوستان می گذرانند. با توجه به صدای پنج فرزند: یاس، ویلو، کیلی، کلبی و زک، ذهنیت برای کودکان و نوجوانان، یک راهنمای جذاب و دوست داشتنی برای برخورد با سختی و احساسات قدرتمند ذهن است.

از استفاده از تنفس شکم برای کمک به وحشت قبل از ارائه به طور فعال گوش دادن به خواهر و برادر، ذهنیت برای کودکان و نوجوانان به چالش های روزانه که بچه ها با:

ذهنیت 101 که بچه ها را به اهمیت توجه می دهد و چگونه می توانند از احساسات و احساسات خود مراقبت کنند.
سناریوهای مرتبط با زندگی واقعی که بچه ها در خانه، مدرسه و با دوستان روبرو می شوند.
30 تمرین های سرگرم کننده که نشان می دهد بچه ها چگونه ترفندها مانند لیست قدردانی، “شمارش آرامش”، و حتی مقادیر یوگا می تواند به آنها کمک کند استراحت و احساسات بهتر از احساس خوب نیست.

ذهنیت نوعی ابرقدرت است که همه ما داریم اما نمی دانیم چگونه از آن استفاده کنیم. در این کتاب، بچه ها یاد خواهند گرفت که چگونه از این قدرت برای احساس خوب بودن در مورد خود و جهان اطراف آنها از طریق فعالیت ها و داستان های بچه ها، برای بچه ها صحبت کنید.

دکمه بازگشت به بالا