دانلود Kindle کتاب Cycles in mind: How brain rhythms control perception and action

خرید کتاب Cycles in mind: How brain rhythms control perception and action Kindle Edition

برای دانلود کتاب Cycles in mind: How brain rhythms control perception and action Kindle Edition بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود ایمیل می شود. این کتاب در فرمت کیندل است که به همراه ان PDF تبدیل شده ان هم ارسال می شود.

در صورتی که نیاز به دانلود هر کتابی از آمازون یا گوگل بوک دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی کتاب را از سایت www.amazon.com و یا books.google.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

خرید ایبوک Cycles in mind: How brain rhythms control perception and action Kindle Edition دانلود کتاب چرخه در ذهن: چگونه ریتم مغز کنترل ادراک و عمل روشن شدن نسخه download Theobald PDF خرید kindle از امازون
خرید ایبوک Cycles in mind: How brain rhythms control perception and action Kindle Edition دانلود کتاب چرخه در ذهن: چگونه ریتم مغز کنترل ادراک و عمل روشن شدن نسخه download Theobald PDF خرید kindle از امازون

 Cycles in mind: How brain rhythms control perception and action Kindle Edition
by Mike X Cohen (Author)

File Size: 1589 KB
Print Length: 100 pages
Simultaneous Device Usage: Unlimited
Publisher: Sinc(x) press (August 15, 2015)
Publication Date: August 15, 2015
Sold by: Amazon Digital Services LLC
Language: English
ASIN: B013ZI5AIA

لینک: https://www.amazon.com/Cycles-mind-rhythms-control-perception-ebook/dp/B013ZI5AIA

For Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 25$

دانلود رایگان ایبوک Cycles in mind: How brain rhythms control perception and action Kindle Edition

برای اطمینان از کیفیت کتاب ، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

درباره کتاب Cycles in mind: How brain rhythms control perception and action Kindle Edition

The electrical activity of your brain oscillates, fluctuating up and down like waves in the sea. Where do these oscillations comes from and what do they mean? This book explores the cutting-edge neuroscientific research showing that these brain rhythms affect how you see, hear, and understand the world around you, and how you move your fingers, eyes, and vocal chords to interact with the world. It is explained by a neuroscientist, and intended for a non-scientific audience.

دانلود کتاب چرخه در ذهن: چگونه ریتم مغز کنترل ادراک و عمل روشن شدن نسخه

فعالیت الکتریکی مغز شما نوسان می کند و نوسان می کند مانند موج در دریا. از کجا این نوسانات اتفاق می افتد و منظور آنها چیست؟ این کتاب به بررسی تحقیقات عصبی پیشرفته می پردازد که نشان می دهد این ریتم مغز، چگونه شما می بینید، می شنوید و جهان را در اطراف شما می بینید و چگونه انگشتان، چشم ها و آکورد های صوتی خود را برای برقراری ارتباط با جهان حرکت می دهید. این توسط یک متخصص مغز و اعصاب توضیح داده شده است و برای مخاطبان غیر علمی طراحی شده است.
دکمه بازگشت به بالا