دانلود استاندارد

استاندارد ACI

خرید استانداردهای بتن امریکا ACI

موسسه بين المللي بتن امریکا ACI

[موسسه بتن آمریکا](به انگلیسی: American Concrete Institute) که به اختصار اِی‌سی‌آی گفته می‌شود یکی از معتبرترین موسسات علمی تکنیکی جهانی است. این مؤسسه در سال ۱۹۰۴ در آمریکا تأسیس شد و در حال حاضر یکصد و پنجمین سال از عمر خود را سپری نموده‌است. مؤسسه مذکور با هدف آموزش و یادگیری دانش مهندسی، تحقیقات علمی، پژوهش و توسعه استانداردهای طراحی و اجرای سازه‌های بتنی، بتنی مسلح، مواد و مصالح مربوطه در سطح جهان فعالیت می‌کند. که با مرور زمان با کوشش‌های علمی و آموزشی فراوان و مؤثر مورد توجه جوامع مهندسی عمران در کشورهای مختلف جهان قرار گرفته‌است. هم اکنون مؤسسه بین‌المللی بتن آمریکا (ACI) بیش از ۱۰۸ شاخه در سراسر دنیا دارد و در راستای ترویج علم هر ماه اقدام به انتشار نشریات و خبرنامه‌ها و ژورنال‌های علمی پژوهشی گوناگون می‌نماید.

درباره American Concrete Institute

موسسه بین‌المللی بتن آمریکا (ACI) – شاخه ایران در راستای ارتقای سطح دانش فنی، تئوری و کاربردی جامعه مهندسی عمران کشور، ترویج و تدوین استانداردهای طراحی، اجرا و نگهداری سازه‌های بتنی، بتن مسلح و آموزش دست اندرکاران بتن فعالیت می‌نماید؛ این شاخه با تدوین برنامه‌های مناسب و اجرای آن‌ها موفق گردیده تا سهم بسزایی در تحولات کیفی سازمان و اجرای مهندسی عمران و بالاخص بتن درکشور ایفا نماید. حجم فعالیت‌های گسترده مؤسسه به اندازه‌ای بوده‌است که این شاخه از سال طی ۸ سال متوالی (۲۰۰۰ الی ۲۰۰۸) از میان ۱۰۸ شاخه فعال در جهان به عنوان شاخه برجسته (Excellent Chapter) مؤسسه بین‌المللی بتن آمریکا (ACI) برگزیده شد که منجر به دریافت مدال بر جسته مؤسسه بین‌المللی بتن آمریکا (ACI) گردید که به عنوان مقامی در جهان، متمایز و پرافتخار باقی مانده‌است.

خرید استاندارد بتون آمريكا |||  ACI – American concrete institute 

برای دریافت استانداردهای بتن امریکا ACI – American Concrete Institute کافیست مشخصات استانداردهای مورد نظر را ایمیل کنید.

خرید استاندارد ACI دانلود استاندارد ACI انجمن بتن آمریکا aci فروش و دانلود استانداردهای ACI. استاندارد های بتن مجموعه استاندارد American concrete institute گیگاپیپر
دانلود استاندارد ACI

نحوه درخواست استاندارد ACI

لطفا مشخصات استاندارد ACI خود را با فرمت زیر به ایمیل  ایمیل گیگاپیپر برای خرید استاندارد AASHTO و دریافت استانداردهای American Association of State Highway and Transportation Officials و دانلود استانداردهای انجمن آمریکایی بزرگراه های دولتی و مقامات حمل و نقل ارسال بفرمایید و یا فرم درخواست استاندارد ACI را در انتهای صفحه پر کنید.

مشخصات استاندارد درخواستی ACI به عنوان مثال
شماره استاندارد اِی‌سی‌آی : ACI SP-32
عنوان استاندارد ACI : Composites with Inorganic Matrix for Repair of Concrete and Masonry Structures
زبان استاندارد American Concrete Institute: ENG
سال انتشار Standard ACI : 2018
لینک استاندارد ACI Standard : https://www.techstreet.com/standards/aci-sp-324?product_id=2014715

هزینه استاندارد ACI

پس از ارسال درخواست، هزینه مطابق با تعداد استانداردهای ACI درخواستی، به شما اطلاع داده می شود. هرچه تعداد استانداردهای درخواستی بیشتر باشد، هزینه هر استاندارد ACI کمتر می گردد.

نکات دریافت استاندارد ACI

1- بعد از ارسال مشخصات استاندارد ACI به شما اطلاع می دهیم تا هزینه آن را واریز کرده ، سپس استاندارد برای شما ارسال می گردد.

2- برخی از استانداردها خاص بوده و قیمت آن توافقی می باشد.

3- استاندارد ACI به صورت پکیجی (مجموعه ای) با اخرین آپدیت مطابق با سایت IHS موجود می باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد استاندارد فروش پکیج کامل استاندارد ACI:

پکیج کامل استاندارد ACI و همچنین پکیج های ماهیانه و سالیانه ACI مطابق با IHS ، با تخفیفات ویژه موجود می باشد. برای اطلاع از قیمتها و شرایط ویژه ایمیل بزنید. دانلود استاندارد ACI. انجمن بتن آمریکا. aci. فروش و دانلود استاندارد های ACI. خرید استاندارد ACI. استاندارد های بتن

 گیگاپیپر

جدیدترین استانداردهای ACI

2014715 گیگاپیپر

ACI SP-324

Composites with Inorganic Matrix for Repair of Concrete and Masonry Structures

standard by American Concrete Institute, 05/01/2018.

 

2014714 گیگاپیپر

ACI SP-323

Evaluation of Concrete Bridge Behavior through Load Testing

standard by American Concrete Institute, 05/01/2018.

Languages: English

 

2014686 گیگاپیپر

ACI 364.16T-18

TechNote: Physical Properties and Characteristics Affecting the Sensitivity to Cracking of Cementitious Repair Materials

standard by American Concrete Institute, 2018.

فرم درخواست استاندارد ACI :

بری خرید استاندارد ACI مورد نظر، کافیست مشخصات استانداردهای ACI مورد نظر را در فرم زیر وارد کنید و بر روی ارسال کلیک کنید. پاسخ از طریق ایمیل، ارسال می شود.

  ایمیل شما (الزامی)

  شماره و اسم استاندارد (اجباری)

  لینک استاندارد از http://techstreet.com (اجباری)

  تلفن (اختیاری)

  نام شما (اختیاری)

  توضیحات تکمیلی (شامل اطلاعات واریزی - به کدام بانک ما هزینه واریز شده؟ چه مبلغی؟ چه تاریخی؟

  دانلود کتاب مقاله استاندارد | پسورد سایت های علمی

  برای سفارش موارد زیر، با تلگرام و یا ایمیل ما مکاتبه کنید. دانلود مقاله ، خرید ایبوک ، دانلود استاندارد ، دریافت پایان نامه و خرید پسورد دانشگاهی خرید کتابهای آمازون، خرید اکانت iThenticate

  مقاله های مشابه

  یک دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا