سرقت ادبی Plagiarism

تشخیص سرقت ادبی مقاله رایگان

استفاده رایگان از ithenticate بررسی سرقت ادبی مقاله رایگان

تخفیف ویژه تا 15 بهمن 1402: هزینه ارسال Report پلاجیاریسم با سایت آیتنتیکیت با هزینه تنها 39 هزار تومان
هزینه بررسی سرقت ادبی مقاله با iThenticate تنها 39 هزار تومان می باشد. گزارش Plagiarism به صورت PDF ارسال می شود. درصورتی که نیاز به چک کردن سرقت ادبی چند مقاله دارید، تخفیفاتی در نظر گرفته می شود.
هزینه مقالات و متونی که بیشتر از 24 صفحه دارند، در آدرس بررسی دزدی ادبی پایان نامه مشخص است.

مراحل بررسی سرقت ادبی مقاله

برای تشخیص سرقت ادبی مقاله مراحل زیر را انجام دهید :

1- مقاله خود را (در فرمت PDF و یا Word) از طریق یکی از راههای ارتباطی مشخص شده در صفحه ارتباط با گیگاپیپر ارسال کنید. (ارسال اصل مقاله بدون تصویر و نمودار یه تلگرام و یا WhatsApp و یا ایمیل). از هر کدام از راههای ارتباطی که مقاله خود را برای تشخیص کپی بودن ارسال بفرمایید، ما از همان راه ارتباطی گزارش  تشخیص تشابه متنی بهمراه گزارش دقیق درصد تشابه متنی ومنابع کپی شده را ارسال می کنیم.

2- مشخصات واریزی (واریز هزینه 39 هزار ت به یکی از حسابهای سایت گیگاپیپر) – حتما اعلام شود که 1- واریز به کدام بانک؟ 2- چه تاریخ؟ 3- چه مبلغی؟

3- بررسی سرقت ادبی مقاله با iThenticate و یا Turnitin صورت گیرد؟ بصورت پیش فرض، درصورتی که اعلام شود که بررسی مقاله با کدام نرم افزار صورت گیرد ما از آیثنتیکیت استفاده می کنیم.

3- گزارش درصد شباهت (سرقت ادبی) در قالب PDF در کمتر از 8 ساعت اداری،برای شما ارسال می شود.

تشخیص رایگان سرقت ادبی مقاله

برای بررسی رایگان سرقت ادبی مقاله با آیتنتیکیت و یا ترنیتین یکی از راههای زیر وجود دارد:

1- معرفی گیگاپیپر به 5 نفر از دوستان و استفاده انها از سرویس تشخیص کپی بودن مقاله یا همان پلاجیاریسم چک

2- دومین راه بررسی سرقت ادبی مقاله رایگان، برای دارندگان سایت است. این دانش پژوهان با اضافه کردن لینک زیر به سایتشان میتوانند درخواست استفاده رایگان از ithenticate و یا استفاده از چک کردن پلاجیاریسم با Turnitin را بدهند.  لینک همین صفحه با عنوان “تشخیص سرقت ادبی مقاله رایگان” اضافه شود. توجه شود که حتما باید رتبه الکسای سایت کمتر از دو هزار باشد و حداقل یک ماه لینک در سایت انها باشد. بعد از یک ماه و انالیز ورودیهای دریافتی می توانند هر ماه وابسته به بازخورد سایتشان، تعدادی مقاله را جهت بررسی رایگان سرقت ادبی مقاله برای ما ارسال کنند. نتیجه گزارش مشابهت یاب پس از چند ساعت برایشان ارسال می شود.

چرا نیاز به چک پلاجیاریسم است؟

شما در حال کار بر روی یک مقاله هستید و شما فقط یک خط که به نظر می رسد نوع آشنا نوشته شده است. آیا شما آن را در جایی مطالعه کرده اید در حالی که موضوع را مطالعه کرده اید؟ اگر انجام دادید، آیا این به معنای سرقت ادبی است؟ حالا که به آن نگاه می کنید، چند خط دیگر وجود دارد که می دانید از جایی که قرض گرفته اید. شما در آن زمان با یک استناد زحمت نداشتید زیرا شما قصد ندارید آنها را حفظ کنید. اما اکنون آنها بخش مهمی از مقاله شما هستند. آیا اگر شما از کمتر از یک پاراگراف استفاده می کنید، آیا هنوز هم سرقت ادبی است؟

استفاده از متن شخص دیگری بدون ارجاع، سرقت ادبی است یا اینکه شما آن را انجام می دهید یا خیر. سرقت علمی ناخواسته حتی یک یا دو جمله ممکن است عواقب جدی داشته باشد. برای دانشجویان، سرقت ادبی اغلب به معنی درجه شکست، امتحان آکادمیک و یا بدتر است. خوشبختانه چندین ابزار وجود دارد که می تواند کمک کند. iThenticate و turnitin   می توانند به شما کمک کند تا اطمینان حاصل کنید که به درستی چک کراس انجام و شناسایی شده است و متن مورد نظر خود را که 100 درصد اصلی است، به کار می برید. اصلی ترین و معتبرترین ابزار تشخیص سرقت ادبی و یا دستبرد علمی دو سایت iThenticate.com و همچنین Turnitin.com هستند.

کاربرد Similarity Check چیست؟

سیمیلاریتی چک مقاله، یک سرویس برای سردبیرانی است که میخواهند یک چک اضافی داشته باشند. این سرویس به اعضای ما کمک می کند تا به طور فعال با تلاش برای جلوگیری از سرقت ادبی و علمی، با ارائه تیم های تحریریه خود با کمک ابزار قدرتمند متن  iThenticate کمک کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر، ویدیو زیر را تماشا کنید:

دانلود کتاب مقاله استاندارد | پسورد سایت های علمی

برای سفارش موارد زیر، با تلگرام و یا ایمیل ما مکاتبه کنید. دانلود مقاله ، خرید ایبوک ، دانلود استاندارد ، دریافت پایان نامه و خرید پسورد دانشگاهی خرید کتابهای آمازون، خرید اکانت iThenticate

مقاله های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا