پزشکی

دانلود آخرین ورژن UpToDate

دانلود اپلیکیشن UpToDate

دانلود UpToDate

استفاده از خدمات UpToDate نیاز به خرید اکانت آپتودیت دارد که از طریق گیگاپیپر به قیمت بسیار مناسبی در دسترس پزشکان قرار گرفته است. برای خرید اکانت آپتودیت بر روی لینک کلیک کنید. پس از واریز هزینه، اکانت اختصاصی UpToDate حداکثر تا 12 ساعت بعد ارسال میشود.

آپتودیت چیست ؟

آپتودیت یک مرجع مبتنی بر شواهد (evidence-based) است که هنگام درمان بیمار، در تصمیم‌گیری درست به پزشکان کمک می‌کند. این مرجع ارزشمند که کار نگارش آن را پزشکان برعهده داشته‌اند، دربردارنده آخرین اطلاعات پزشکی و دارویی است. این اطلاعات طی یک فرآیند بسیار دقیق با همکاری بیش از 6500 پزشک مشهور بین‌المللی جمع‌آوری و پس از بازبینی توسط پزشکان و ویراستاران مطرح عرضه می‌شود. هدف از عرضه این مرجع دسترسی پزشکان و داروسازان به جدیدترین و معتبرترین اطلاعات پزشکی و دارویی است. با تهیه آپتودیت، این اطلاعات در قالب توصیه‌هایی مبتنی بر تجربه و مشاهدات، در دسترس پزشکان و داروسازان قرار گیرد. امروزه آپتودیت توسط بیش از 3.5 میلیون پزشک در 187 کشور و حدود 90 درصد از مراکز آموزشی پزشکی در آمریکا برای عرضه بهترین خدمات درمانی استفاده می‌شود. این مرجع پزشکی بیش از 25 سال اعتماد پزشکان و مسئولان بخش سلامت و درمان را به خود جلب کرده است و تاثیر بسیار زیادی در کیفیت درمان بیماران داشته است. براساس نتایج بیش از 80 پژوهش، استفاده از آپتودیت باعث کاهش زمان بستری بیمار، کم شدن شکایات بیماران و همچنین کاهش مرگ و میر شده است. این نتایج همچنین نشان می‌دهد استفاده از آپتودیت سهم بسزایی در افزایش بهره‌وری فعالیت‌های مراکز درمانی از جمله بیمارستان‌ها و بهبود روند مراقبت از بیمار داشته است. نظرسنجی‌های انجام‌شده از کاربران این مرجع پزشکی در سال 2016 نشان می‌دهد پزشکان در بیش از 94 درصد موارد، پاسخ سوال‌های خود را در این مجموعه یافته‌اند. با توجه به این نتایج می‌توان گفت آپتودیت با بیش از 32 میلیون بازدید در هر ماه، معتبرترین مرجع کمک در تصمیم‌گیری پزشکی به‌شمار می‌آید. در ادامه دانلود UpToDate for Android نسخه جدید و آخرین ورژن نرم افزار توضیح داده شده است.

دانلود اخرین نسخه UptoDate سال 2022 دریافت اپلیکیشن uptodate 2022 دانلود uptodate افلاین 2022
دانلود اخرین نسخه UptoDate سال 2022 دریافت اپلیکیشن uptodate 2022 دانلود uptodate افلاین 2022

دانلود و نصب UpToDate Mobile

برنامه UptoDate را برای IOS ، Android ، Windows Mobile ، Windows Phone devices از لینکهای زیر دریافت کنید.

دانلود آپتودیت برای App Storeگیگاپیپر دانلود آپتودیت برای UpToDate for Androidگیگاپیپردانلود آپتودیت برای UpToDate for Windowsگیگاپیپر

دانلود اپلیکیشن اپتودیت از بازار Free download uptodate from cafebazaar
دانلود اپلیکیشن اپتودیت از بازار
Free download uptodate from cafebazaar

درصورتی که برای نصب برنامه UpToDate به Google Play رفتید و پیغام خطای زیر را دریافت کردید: “این مورد در کشور شما قابل دسترس نیست” به خاطر این است که برنامه UpTodate برای کشور ایران تحریم است. با این حال فقط در موقع نصب می توانید IP خود را به کشور دیگری تغییر دهید و یا اینکه فایل نصبی را از مارکتهای دیگری مانند کافه بازار دریافت و نصب کنید.
خطای نصب برنامه پاتودیت در ایران | دانلود UpToDate دانلود و نصب UpToDate Mobile دریافت آخرین نسخه آپتودیت آفلاین 2018 ( UpToDate 2018 ) دانلود آخرین ورژن uptodate برای اندرویدگیگاپیپر
این مورد در کشور شما قابل دسترس نیست

دانلود آپتودیت برای اندروید

برای دانلود آخرین ورژن uptodate برای اندروید، نرم افزار UptoDate را می توانید در Google Play و یا کافه بازار به ادرس cafebazaar.ir جستجو کنید. آخرین نسخه آپتودیت 2022 در اپلیکیشن های مشابه کافه بازار مانند برنامه مایکت Myket موجود است.

دانلود رایگان برنامه UptoDate از Google Play برای اندرویدگیگاپیپر
دانلود رایگان برنامه UptoDate از Google Play برای اندروید
دانلود رایگان UptoDate از cafebazaar برای دستگاه های اندرویدگیگاپیپر
دانلود رایگان UptoDate از کافه بازار برای دستگاههای اندروید
جستجوی UptoDate و نصب رایگان برنامه آپتودیت از طریق کافه بازار گیگاپیپر
جستجوی UptoDate و نصب برنامه آپتودیت از طریق کافه بازار

پس از ان بر روی نصب و یا Install کلیک کنید. نرم افزار آپتودیت دانلود و نصب می شود. پس از اجرای برنامه UptoDate صفحه زیر را خواهید دید که از شما یوزر و پسورد آپتودیت را می خواهد. یوزر و پسورد UptoDate که از گیگاپیپر خریداری کرده اید را در قسمت user name و Password وارد کنید و از امکانات برنامه لذت ببرید.

صفحه Login برنامه UptoDate که یوزر وپسورد آپتودیت نیاز داردگیگاپیپرگیگاپیپر
صفحه Login برنامه UptoDate که یوزر وپسورد آپتودیت نیاز دارد

دانلود آپتودیت اپل آیفون آیپد | UpToDate IOS Apple

برای دانلود آخرین ورژن uptodate برای اپل، برنامه App Store را باز کنید و عبارت “UpToDate” را در ان جستجو کنید.

نصب UpToDate برای Apple

کلید Free را لمس کنید و سپس بر روی Install کلیک کنید.

لاگین UptoDate

پس از اجرای UptoDate برنامه یوزر و پسورد آپتودیت را می خواهد. یوزر و پسورد UptoDate که از گیگاپیپر خریداری کرده اید را در قسمت User name و Password وارد کنید

UpToDate Mobile For iPhone, iPad, and iPod touch

FIND: Open the App Store on your device and search for “UpToDate”. Choose the UpToDate icon from the results.

INSTALL UpToDate :

Tap the Free button and it will change to Install. Tap the Install button, (you may be prompted to enter your App Store password).

LOG IN UpToDate : When installation is complete tap the UpToDate icon and launch the App. At the prompt enter your UpToDate user name and password.

UpToDate Mobile For Android

FIND: Launch the Google Play icon (or Android Market or Market) from your Android device. Choose “Apps” then choose the search icon (usually upper right, icon is a magnifying glass). Search for “UpToDate Medical”.

INSTALL UpToDate :

Tap the UpToDate icon from the resulting list and the UpToDate app description screen will open. From the UpToDate app description screen, choose the “Free” button to the right of the UpToDate icon. It will change to an “OK button”. The app will now download and a small icon will animate at the top left of your screen. From the top of the screen, slide your finger down to reveal the download screen and install the UpToDate app.

LOG IN: When installation is complete tap the UpToDate icon and launch the App. At the prompt enter your UpToDate user name and password.

دریافت آخرین نسخه آپتودیت آفلاین 2022 ( UpToDate 2022 )

درصورتی که بخواهیم آپتودیت را به صورت آفلاین استفاده کنیم، راهکار چیست؟  پس از نصب برنامه UptoDate مطابق اموزش گفته شده در قسمت قبل، و پس از وارد کردن یوزر و پسورد UpToDate وارد صفحه زیر می شوید. در پایین صفحه و در زیر قسمت Settings وارد بخش Offline Content شوید.

دانلود UpToDate | دریافت آخرین نسخه آپتودیت آفلاین 2021 ( UpToDate 2021 )گیگاپیپر
دانلود جدیدترین نسخه UpToDate از
Offline Content دانلود UpToDate

پس از ان می توانید فقط عناوین Topics را با حجم 333 مگابایت بصورت آفلاین دانلود کنید و هم می توانید عناوین و تصاویر و… را با حجم 1 گیگابایت + 200 مگابایت بصورت آفلاین در گوشی خود ذخیره کنید تا در مواقعی که به اینترنت دسترسی ندارید، بتوانید با برنامه آپ تودیت کار کنید.

دانلود UpToDate | دریافت آخرین نسخه آپتودیت آفلاین 2022
دانلود آفلاین آخرین نسخه آپتودیت 2022
Download UpToDate

Get the full UpToDate clinical content including more than 10,500 physician topics, 9,500 graded recommendations and 6,000 unique drug monographs without an internet connection.

 • Access UpToDate content without WiFi or an internet connection
 • View mobile optimized content, including calculators
 • Content updates can easily be downloaded and applied when the device is connected
Set up UpToDate Mobile Complete in 3 easy steps:
 1. Open the UpToDate Mobile App on your device
 2. Select “Offline Content” on the home screen
 3. Choose “Topics” or “Topics and Graphics” to install content on your device

With UpToDate Mobile Complete you get consistent and reliable access to UpToDate content.

درست است که این برنامه در Google Play و App Store بطور رایگان عرضه شده است ، ولی برای استفاده از امکانات آن باید اکانت UpTodate داشته باشید و با یوزر و پسود اپتودیت وارد حساب خود شوید. پس از ان تمام ویژگی ها و امکانات اپلیکیشن در دسترس شماست.
مطالب مرتبط با UpToDate :

خرید اکانت UpToDate

دانلود کتاب مقاله استاندارد | پسورد سایت های علمی

برای سفارش موارد زیر، با تلگرام و یا ایمیل ما مکاتبه کنید. دانلود مقاله ، خرید ایبوک ، دانلود استاندارد ، دریافت پایان نامه و خرید پسورد دانشگاهی خرید کتابهای آمازون، خرید اکانت iThenticate

مقاله های مشابه

‫9 دیدگاه ها

 1. با سلام ببخشید دوباره مزاحم شدم در صورت خرید اکانت برای سه سال پس از خرید ایا اکانت بلافاصله پس از خرید برای سه سال در سایت اپ تودیت ثبت می شود یا سالیانه ان را تمدید می فر مایید

 2. سلام
  ببخشید علی رغم دریافت ایمیل فعال شدن حساب کاربری ولی هر چقدر تلاش میکنم موفق به ورود به اپ تو دیت نمیشم ( ارور میدهد که یوزرنیم و پسورد نا معتبر هست)

 3. سلام
  من اکانت اپتودیت را از شما خریدم نرم افزارش را روی گوشی نصب کردم منتهی نمیتونم نرم افزار مناسب را روی لب تاپ نصب کنم
  میشه لینک دانلود نرم افزار UPTODATE مخصوص کامپیوتر را بزارین
  متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا