سرقت ادبی Plagiarism

سایت iThenticate سرقت ادبی

سایت ایتنتیکیت برای چک پلاجیاریسم

تخفیف ویژه تا بهار 1400 : هزینه ارسال Report پلاجیاریسم با سایت آیتنتیکیت با هزینه تنها 24 هزار تومان

توضیحات تکمیلی در بررسی درصد تشابه متون

سایت iThenticate

سایت iThenticate به ادرس (http://www.ithenticate.com/) برای بررسی سرقت ادبی مقاله و پایان نامه ها کاربرد دارد. آیتنتیکیت توسط ناشران و سردبیران ژورنالها مورد استفاده قرار می گیرد تا سرقت ادبی اسناد را بررسی کنند و از اصالت مقاله قبل از انتشار اطمینان حاصل کنند. کلیه کتابخانه های پزشکی، غیر پزشکی، مجلات پژوهشی و نشریات علمی از سایت iThenticate استفاده می کنند تا بتوانند manuscripts های ارسالی را چک کنند، و میزان همپوشانی مقاله و مشکلات احتمالی سایتیشن را شناسایی کنند. پس از آپلود سند خود، iThenticate متن را به 40+ میلیون مقاله منتشر شده و 50+ میلیارد صفحه وب مقایسه خواهد کرد. یک گزارش شباهت به نام سیمیلاریتی ریپورت ایجاد می کند که تمام متن را بررسی و قسمتهایی که مشابه با سایر منابع است، highlight می کند.

سایت iThenticate چگونه کار می کند؟

برای چک کردن پلاجیاریسم مقاله سه گام ساده زیر نیاز است.

1- اپلود فایل مقاله یا پایان نامه (فرمت متداول سندهای Word و یا PDF است)

2- متن با کلیه منابع آیتنتیکیت مورد مقایسه قرار می گیرد.

3- گزارش درصد تشابه پس از چند دقیقه اماده می شود. این گزارش در قالب PDF قابل دانلود است.

برای استفاده از سایت iThenticate و آپلود کردن مقاله در این سایت، نیاز به یوزر و پسورد سایت iThenticate دارید که برای اطلاع از انواع اکانت iThenticate با ما مکاتبه کنید تا لیست قیمت یوزر و پسورهای iThenticate را ارسال کنیم. هزینه اکانت iThenticate وابسته به مدت اعتبار و تعداد مقالاتی که می توانید چک کنید متفاوت است.

How iThenticate Works

Step 1 | Upload

Choose document files to upload to iThenticate.

Upload formats: Single, Zip, Drag & Drop, Cut & Paste

Accepted file formats: Word & Word XML (.doc, .docx), WordPerfect (.wpd), Rich Text Format (.rtf), HTML (.htm, .html), Text (.txt), PostScript (.ps, .eps), and portable document format (.pdf)

Step 2 | Compare

Your document is compared against the world’s largest comparison database of research and scholarly content.

14+ billion current and archived web pages

55,000+ publications, including 30 million scholarly articles, books and conference proceedings

70+ million other published works from scientific, technical and medical (STM) journals, periodicals, magazines, encyclopedias, abstracts

A custom, private database of content based on an organization’s research needs

Step 3 | Report

Review the originality of your work in easy-to-use similarity reports.

در صورتی که تعداد مقالات شما در یک سال کمتر از ده مورد است، می توانید بجای خرید اکانت iThenticate ، مقاله خود را برای ما ارسال کنید تا ما این عملیات را برای شما انجام دهیم. پس از ارسال مقاله به همراه مشخصات واریزی، در کمتر از چند ساعت گزارش میزان شباهت مقاله Similarity در قالب PDF خدمتتان ارسال می شود.

آموزش ارسال مقاله به سایت iThenticate

در ویدیوی زیر 3 گام گفته شده در بالا را مشاهده می کنید. در این ویدیو اموزش داده می شود که پس از دریافت یوزر و پسورد iThenticate از سایت www.GigaPaper.ir چگونه با سایت آیتنتیکیت کار کنیم. مراحل آپلود مقاله و تنظیمات مربوط به گزارش اموزش داده شده است.

Setting up your Account and Uploading Files

دانلود کتاب مقاله استاندارد | پسورد سایت های علمی

برای سفارش موارد زیر، با تلگرام و یا ایمیل ما مکاتبه کنید. دانلود مقاله ، خرید ایبوک ، دانلود استاندارد ، دریافت پایان نامه و خرید پسورد دانشگاهی خرید کتابهای آمازون، خرید اکانت iThenticate

مقاله های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام. یک مقاله دارم که می خواهم یک برسی توسط iThenticate شود. چه طوری باید فایل را بفرستم و هزینه بررسی یک مقاله چه قدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا