دانلود استاندارد ANSI TIA 607 D خرید GENERIC TELECOMMUNICATIONS BONDING AND GROUNDING (EARTHING) FOR CUSTOMER PREMISES

خرید استاندارد ANSI TIA 607 D

برای دانلود استاندارد ANSI TIA 607 D و خرید استاندارد GENERIC TELECOMMUNICATIONS BONDING AND GROUNDING (EARTHING) FOR CUSTOMER PREMISES بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود ایمیل می شود. این استاندارد در فرمت PDF ارسال می شود. توجه کنید که نسخه استاندارد 2019 می باشد. این نسخه در سال 2019 تهیه شد و شامل ضمایم و یا الحاقات بعدی نیست.

کلیه استانداردهای TIA استانداردهاي انجمن صنايع ارتباطي موجود است. برای دریافت PDF استاندارد، شماره استاندارد Telecommunications Industry Association مورد نظر را برای ما ارسال کنید.

در صورتی که نیاز به دانلود هر استانداردی از IHS و یا techstreet دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی استاندارد را از سایت http://techstreet.com  و یا https://global.ihs.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

دانلود استاندارد TIA خرید استانداردهاي انجمن صنايع ارتباطي دریافت PDF استاندارد، شماره استاندارد Telecommunications Industry Association
دانلود استاندارد TIA خرید استاندارد هاي انجمن صنايع ارتباطي دریافت PDF استاندارد، شماره استاندارد Telecommunications Industry Association
TIA-607
Revision D, July 29, 2019
GENERIC TELECOMMUNICATIONS BONDING AND GROUNDING (EARTHING) FOR CUSTOMER PREMISES

لینک استاندارد ANSI TIA 607 D :

https://global.ihs.com/doc_detail.cfm?document_name=TIA-607&item_s_key=00576657

For Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه

Price : 25$

دانلود رایگان استاندارد ANSI TIA 607 D

برای اطمینان از کیفیت استاندارد ANSI TIA 607 D چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

درباره استاندارد ANSI TIA 607 D خرید ANSI TIA 607 D

TIA-607, Revision D, July 29, 2019 – GENERIC TELECOMMUNICATIONS BONDING AND GROUNDING (EARTHING) FOR CUSTOMER PREMISES

This Standard specifies requirements for a generic telecommunications bonding and grounding infrastructure and its interconnection to electrical systems and telecommunications systems. This Standard may also be used as a guide for the renovation or retrofit of existing systems.

دانلود استاندارد اتصال و اتصال به زمین (ارتینگ) مخابرات عمومی برای مکان مشتری

نسخه D، 29 ژوئیه 2019 – اتصال و زمین‌سازی عمومی مخابرات از راه دور (ارتینگ) برای مکان‌های مشتری

این استاندارد الزامات یک زیرساخت اتصال عمومی و اتصال زمین و اتصال آن به سیستم های الکتریکی و سیستم های مخابراتی را مشخص می کند. این استاندارد همچنین ممکن است به عنوان راهنمایی برای نوسازی یا مقاوم سازی سیستم های موجود استفاده شود.

دکمه بازگشت به بالا