دانلود استاندارد UL 1777 خرید Chimney Liners

خرید استاندارد Chimney Liners

برای دانلود استاندارد Chimney Liners و خرید استاندارد UL 1777 بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود ایمیل می شود. این استاندارد که مربوط به سال 2015 در فرمت PDF ارسال می شود.

کلیه استانداردهای ULC از مجموعه استانداردهاي ايمني کانادا موجود است. برای دریافت PDF استاندارد، شماره استاندارد Underwriters Laboratories of Canada مورد نظر را برای ما ارسال کنید.

در صورتی که نیاز به دانلود هر استانداردی از IHS و یا techstreet دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی استاندارد را از سایت http://techstreet.com  و یا https://global.ihs.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

استاندارد ULC ULC standard Underwriters Laboratories of Canada
استاندارد ULC
ULC standard Underwriters Laboratories of Canada

UL 1777
Chimney Liners
standard by Underwriters Laboratories, 10/02/2015

لینک UL 1777:

https://www.techstreet.com/standards/ul-1777?product_id=1903160

For Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 15$

دانلود رایگان استاندارد Chimney Liners

برای اطمینان از کیفیت استاندارد ایزو Chimney Liners، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

درباره استاندارد Chimney Liners

 1.1 These requirements cover metallic and nonmetallic chimney liners intended for field-installation into new or existing masonry chimneys that are used for the natural draft venting of Category I gas-fired, Type L vented oil-fired, and solid-fuel-fired residential-type appliances in which the maximum continuous flue-gas outlet temperatures do not exceed 1000°F (538°C).

دانلود استاندارد UL 1777 استاندارد آستر دودکش

1.1 این الزامات پوشش‌های دودکش فلزی و غیرفلزی را در بر می‌گیرد که برای نصب میدانی در دودکش‌های بنایی جدید یا موجود در نظر گرفته شده‌اند که برای تهویه طبیعی تهویه گازی رده I، نفت سوز نوع L و سوخت جامد مسکونی استفاده می‌شود. وسایلی که در آنها حداکثر دمای خروجی گاز دودکش از 1000 درجه فارنهایت (538 درجه سانتیگراد) تجاوز نمی کند.

دکمه بازگشت به بالا