دانلود کتاب Biological Wastewater Treatment Process Design Calculations

خرید ایبوک Biological Wastewater Treatment Process Design Calculations

برای دانلود ایبوک Biological Wastewater Treatment Process Design Calculations و خرید کتاب محاسبات طراحی فرآیند تصفیه فاضلاب بیولوژیکی بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید.پس از اتصال به درگاه پرداخت هزینه و تکمیل مراحل خرید ، لینک دانلود کتاب ایمیل می شود.این ایبوک در فرمت PDF و به زبان انگلیسی ارسال می شود.نسخه الکترونیکی کتاب قابلیت کپی برداری copy و Paste دارد.

در صورتی که نیاز به نسخه PDF هر کتابی از انتشارات PHI دارید با ما مکاتبه کنید.

در صورتی که نیاز به دانلود هر کتابی از Jaypee یا گوگل بوک دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی کتاب را از سایت www.amazon.com و یا books.google.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

ایبوک Biological Wastewater Treatment Process Design Calculations

ایبوک Biological Wastewater Treatment Process Design Calculations خرید کتاب محاسبات طراحی فرآیند تصفیه فاضلاب بیولوژیکی
ایبوک Biological Wastewater Treatment Process Design Calculations خرید کتاب محاسبات طراحی فرآیند تصفیه فاضلاب بیولوژیکی
Biological Wastewater Treatment Process Design Calculations [Print Replica] Kindle Edition
by Harlan Bengtson (Author)
Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 10$

ادرس اینترنتی کتاب Biological Wastewater Treatment Process Design Calculations

دانلود رایگان کتاب Biological Wastewater Treatment Process Design Calculations

برای اطمینان از کیفیت ایبوک  ، چند صفحه ابتدایی ان به صورت رایگان قرار داده شده است.

دانلود کتاب Biological Wastewater Treatment Process Design Calculations

  • Description of three biological wastewater treatment processes, activated sludge, MBBR (moving bed biofilm reactor), and MBR (membrane bioreactor). Each of these processes is described and discussed in turn. For each of them there is background information about the process, a general description of the process, and description of the process design calculations for that process along with examples illustrating those calculations. Use of spreadsheets for the calculations is covered also, including numerous screenshots of spreadsheets set up to make the various calculations discussed in the book.

دانلود ایبوک محاسبات طراحی فرآیند تصفیه فاضلاب بیولوژیکی

شرح سه فرآیند تصفیه فاضلاب بیولوژیکی ، لجن فعال ، MBBR (راکتور بیوفیلم بستر متحرک) و MBR (بیوراکتور غشایی). هر یک از این فرایندها به نوبت توصیف و بحث می شود. برای هر یک از آنها اطلاعات اولیه در مورد فرآیند ، توصیف کلی فرآیند و شرح محاسبات طراحی فرآیند برای آن فرآیند همراه با مثالهایی که این محاسبات را نشان می دهد ، وجود دارد. استفاده از صفحات گسترده برای محاسبات نیز شامل موارد متعددی از صفحه گسترده هایی است که برای انجام محاسبات مختلف مورد بحث در کتاب تنظیم شده است.

دکمه بازگشت به بالا