دانلود کتاب Developmental Psychopathology with DSM-5 Update

خرید ایبوک Developmental Psychopathology with DSM-5 Update

برای دانلود کتاب Developmental Psychopathology with DSM-5 Update بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید. پس از اتصال به درگاه پرداخت و تکمیل مراحل خرید، لینک دانلود ایمیل می شود. این کتاب در فرمت کیندل است هر دو فرمت Epub و AZW ارسال می شود. به همراه ان PDF تبدیل شده هم ارسال می شود.

در صورتی که نیاز به دانلود هر کتابی از آمازون یا گوگل بوک دارید، فقط کافیست ادرس اینترنتی کتاب را از سایت www.amazon.com و یا books.google.com برای ما ارسال کنید (راههای ارتباطی در صفحه تماس با گیگاپیپر ). پس از بررسی، هزینه ان اعلام می شود. پس از واریز نسخه الکترونیکی ارسال می شود.

خرید ایبوک Developmental Psychopathology with DSM-5 Update دانلود کتاب روانپزشكی در حال توسعه با به روز رسانی DSM-5 خرید kindle از امازون گیگاپیپر
خرید ایبوک Developmental Psychopathology with DSM-5 Update دانلود کتاب روانپزشكی در حال توسعه با به روز رسانی DSM-5 خرید kindle از امازون

 Developmental Psychopathology with DSM-5 Update 6th Edition, Kindle Edition
by Patricia K. Kerig (Author), Amanda Ludlow (Author)

File Size: 18546 KB
Print Length: 960 pages
Publisher: McGraw-Hill Higher Education; 6 edition (November 10, 2014)
Publication Date: November 10, 2014
Language: English
ASIN: B00SN55ET6

لینک:  https://www.amazon.com/Developmental-Psychopathology-DSM-5-Update-Patricia-ebook-dp-B00SN55ET6/dp/B00SN55ET6

For Download Please Contact Us :ایمیل گیگاپیپر دانلود کتاب مقاله پایان نامه
Price : 25$

دانلود رایگان ایبوک Developmental Psychopathology with DSM-5 Update

برای اطمینان از کیفیت کتاب ، چند صفحه ابتدایی ان بصورت رایگان قرار داده شده است.

درباره کتاب Developmental Psychopathology with DSM-5 Update

One of the defining features of Developmental Psychopathology is the appreciation that childhood psychopathology can be understood as normal development gone awry. In order to understand childhood disturbances effectively, we must understand and discover what forces can divert development from its usual course and what can encourage a return to normality. This provides a unifying framework across the book, in conjunction with the developmental approach; this enables the psychopathologies to be presented in roughly chronological order from the age of onset, to help students to “think developmentally”. This new edition is thoroughly updated to include recent theories and research of interest in the area. It has also broadened its scope to offer a more international approach to the subject, providing students with a selection of the best research from across the globe.

دانلود کتاب روانپزشكی در حال توسعه با به روز رسانی DSM-5

یکی از ویژگی های تعریف کننده روانپزشکی توسعه، قدردانی از آن است که روانپزشکی در دوران کودکی می تواند به عنوان پیشرفت عادی در نظر گرفته شود. به منظور اثبات مؤثر بودن اختلالات دوران کودکی، باید درک و کشف کنیم که چه نیروهایی می توانند توسعه را از دوره معمول خود منحرف کنند و چه چیزی می تواند به بازگشت به حالت عادی کمک کند. این یک چارچوب متحد در سراسر کتاب فراهم می کند، در ارتباط با رویکرد توسعه؛ این باعث می شود که بیماری های روانپزشکی در مراحل تقریبا زمان بندی از سن ابتدایی ارائه شود تا دانش آموزان به “فکر کردن در حال توسعه” کمک کنند. این نسخه جدید به طور کامل به روز شده است تا نظریه های اخیر و تحقیقات مورد علاقه در منطقه. این موضوع همچنین دامنه وسیع خود را برای ارائه یک رویکرد بینالمللی نسبت به این موضوع گسترش داده است، و دانشجویان را با انتخاب بهترین تحقیقات از سراسر جهان ارائه می دهد.

دکمه بازگشت به بالا